Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Hayırlısı canım, inşallah.

Sen neler yapıyorsun?
İş meselesi olmadı değil mi?
KPSS mi çalışıyorsun?

Annemin ameliyatı için doktor araştırıyorum bir yandan kpss çalışıyorum bir yandan iki öğrencim var özel ders veriyorum bir iki yer var ama şartlar uygun değil diye istemedim ayrıldığım işten sonra yoğurdu üfleyerek yiyiyorum

Aaa! Annen ne ameliyatı olacak? Geçmiş olsun. (

O yoğunlukta bir de KPSS çalışıyorsun. Allah'ım muvaffak eylesin canım ya.

Aaa! Annen ne ameliyatı olacak? Geçmiş olsun. (

O yoğunlukta bir de KPSS çalışıyorsun. Allah'ım muvaffak eylesin canım ya.

Canım göz ameliyatı olucak fakat riskli gözü kaybetme ihtimali var iyi bir doktor olması gerek
Hatta konu açtım ama pek bilgisi olan yok sanırım bir kişi yazdı ilgilendi sadece..
Çalışmaya çalışıyorum diyelim tarihte zorlanıyorum malesef :26:
Bugün daha konuları bitirmememe rağmen bi deneme yapıcam çok merak ediyorum 60 ı görür müyim diye

Son düzenleme:
Aaa! ben görmemişim konunu.
Bir bakayım en güzeli.

Anneciğine çok geçmiş olsun. Tek gözünden mi ameliyat olacak?

Canım iki gündür girmedim.
Ne yaptınız?
Doktor buldunuz mu?

Canım iki doktor bulduk da biri özel diğeri ege üniversitesi hastanesinde bakalım şimdi devletten sevk isticez tabi o doktora denk gelmek de mesele çok iyi bi doktor yorumları da okudum kime sorsak bu ikisini söylüyor ben de netten öyle bulmuştum..

Hatta yararı olacaksa başkaları ilin de yazayım isimlerini:
Prof Dr Süheyla Köse(Önceden Ege deymiş şimdi özel muayenehanesi var)
Prof Dr Önder Üretmen(Hala Ege'de)

İyi haydi bakalım.
Eee, ameliyat ne zaman?:26:

hayırdır canım hasta mısın yoksa

Her sabah RAB'bimize DUA etmeyi unutmayalım. Çünkü ALLAH bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımızın her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar.

Burçtaşlarım, nasılsınız?

her gün burç yorumu okumam. bunu sadece iş yerinde sorunlar var diye okudum. işlerle ilgili sorunlar. :'(

Terazi Burcu Günlük İş Falı24 Nisan 2014 (myburc'tan alıntı)
Gün içinde çevrenizle sürekli bir iletişim içinde olacaksınız. Sürekli isteklerinizi anlatmak ve karşınızdaki insanları ikna etmek zorunda kalabilirsiniz. Kısa süreli bazı planlar yapacaksınız ve bunları uygulamak isteyeceksiniz. Zihniniz çok iyi çalışyor ve alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır. İş yaşamınızda verimli çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı işlerinizi tamamlamak için fırsatlarınız olacaktır. Beklentilerinize ulaşabileceğiniz etkiler altında olacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…