Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

hoşgeldin şekerim.. ben iyiyim sağol.. klasik evdeyim tv/pc ikilisi ile..
iyiymiş. :)
Ben de evde olmak istiyorum ama ne zaman biliyor musun? Böyle migrenli işe gelmek zorunda olduğum zaman...

yoksa Allah'ıma şükür, seviyorum çalışmayı... zaten sevmek zorundayım.

günaydın hatunlarrrr...
haftasonuydu, 23 nisan tatiliydi derkennnnn boşladık buraları

Günaydın!

Cumartesiden beri ağrıyan başım bugün ağrımıyor çok şükür. Migren yakamı bırak artık 23 Nisan tatilimi bile yedin!!!

bu ağrının geçmesi için yapılacak bişey yada ilaç falan yok mu?

bu ağrının geçmesi için yapılacak bişey yada ilaç falan yok mu?
Tek bir şey değil. Birçok şey gerek!
Migren var bende regl olunca hormonlardan mı ne çok ağrıyor.
Hipoglisemi var (ani kan şekeri düşmesi) bu da etkiliyor.
Gerilim Tipi Baş Ağrısı dedi bir doktor; doğru sinirlenince başıma ağrı yapışıyor...

Huzurlu , stressiz yaşam lazım. O da bana zor; pimpirikliyim ben! Duygusalım! Zor yani.

İstanbul'dan güzel görünen güneşli bi sabahtan herkese günaydınnnnnnnnnnnn

günaydın canım... artık hep güneşli olsun yaaaaa... soğuk olmasın... bıktım

aynı fikirdeyim tatlım bir de ben kışı hiç sevmem hep güneş olsun hepp hepppp cıvıl cıvıl oluyorum ama kışı yataktan zor kalkıyorumm

Bu sabah kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi hemen halledeceksiniz. Yakın arkadaşlarınızın sizin kadar düşünceli olmaması, her şeyi size sormaları üzerinizde baskı unsuru oluyor. Tatil yapmadan çalışmanız fiziksel yorgunluğunuzu arttırıyor ama ailenize devamlı dert yanmanız da onları çok sıkıyor .

Aşk Yaşamı : Sevdiğinizle ilişkiniz durağan bir dönemde, her ikiniz de olumlu ya da olumsuz şekilde ilişkinizi noktalamayı beceremiyorsunuz. Onunla doğru şekilde iletişim kuramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz.

İş Yaşamı : Bugün günlük işlerinizde hiç akla gelmedik aksaklıklar olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi çalışma şevkinizi de kırabilir. Sabırlı davranmalısınız. İş arkadaşlarınız ile ilişkileriniz olumlu konuşmalarınız ve anlaşılır bir yapıda olmanız sayesinde herkesi imrendirecek şekilde gelişiyor.

Para Durumu : Bugününüzü yine iş ve paraya odakladınız. Para kazanmayı seviyor, ama akıllıca kullanmayı bilmiyorsunuz. Para elinize geçince mirasyedi gibi davranıyor, ondan sonra da ailenizden borç ister duruma düşüyorsunuz.

Dikkat : Sağlık konusunda kilo aldıracak yiyeceklerden uzak durup, akşam üstleri uzun yürüyüşler başlamanız yararına olacaktır.

Günaydın Pufpuff ve Zerrin, güzel TERAZİ hatunları ve taze gelinleri :))

günaydın tatlımmm...........ismim zuhal tatlım zuhal de sen bana... o zaman zuhali alamayınca nick olarak ekledim arkasına zerrini zerrin özer severim de oradan aklıma esti nerdeyse 1,5 yıl olacağım evleneli pek taze değilizz..... ya da etrafımda çok evlenen olmaya başlayınca ben öyle hissediyorum

Peki Zuhalciğim.
Taze Gelin yazarken 1,5 senelik evli olduğunuzu biliyordum ama yine de taze sayılırsınız. Burada sizden tazesi yok! Ben evlenirsem ben taze olurum o zaman! ( zor benim evlenmem ama imkansız değil neyse ki! )

Günaydın kızlar,
Hayırlı bereketli cumalar hepimize...
Neden kimse uğramamış buraya bakalım? :26:

Günaydın kızlar,
Hayırlı bereketli cumalar hepimize...
Neden kimse uğramamış buraya bakalım? :26:

günaydın canımm ayılamadı kimse galibaaa hayırlı cumalar canımm

o zaman tamam sevdim bunu......... ama seve seve sana devredebilirim taze gelin tacını inşallahhh

günydın kızlaaaar..
anca kahvaltı yaptım, anca geldimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…