Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

heyecan var bol bol
daha hazırlıkların cok içine girmedıgım için stres yok canım inşallah hiç olmaz da tatlı tatlı bitiririz tüm hazırlıklarımızı

zaten olayların gidişatına göre falan değişiyo bu aslında.. herkeste aynı olmuyo yani bende bolca olmuştu stres, heyecanı bitek nikah masasında hissetmiştim desem yeri

zaten olayların gidişatına göre falan değişiyo bu aslında.. herkeste aynı olmuyo yani bende bolca olmuştu stres, heyecanı bitek nikah masasında hissetmiştim desem yeri

hadi yaa ya ben stres olunca kalp kırarız flan diye korkuyorum o yuzden hazırlıklar esnasında dikkatli olmya calısıcam
bu arada bnde resmi nikahımı yaptım tayin islemlerı için gerçekten heyecan yapıyo insann
9 günlük taze gelinim

ooo nikah yapıldıysa artık gelinsin tabi
eeee hayırlı olsun o zaman şimdiden inş diyelim canım .. ömür boyuuuu mutluluklarrrrrrrrrrr

ooo nikah yapıldıysa artık gelinsin tabi
eeee hayırlı olsun o zaman şimdiden inş diyelim canım .. ömür boyuuuu mutluluklarrrrrrrrrrr

cok teşekkür ederım canım benım evet nikah yapıldı yeni kimliğimi aldım evli yazıyo ya cok değişik ya hala hayal gibi geliyo bazen ama çok güzel şimdi bi tek düğün kaldı bakalım hayırlısıyla onu da yaparız inşallah güzel bi şekilde

nikah önceden yapılıp,düğüne daha zaman kalınca bi tuhaf geliyodur insana dimi?

nikah önceden yapılıp,düğüne daha zaman kalınca bi tuhaf geliyodur insana dimi?

farklı tabi evlisin ama kocanın yanında değilsin
ama bi yandan da evliliğe alışma süreci oldu bizim için arada takılıyoruz birbirimize napıyomus benm eşim falan komik oluyo

farklı tabi evlisin ama kocanın yanında değilsin
ama bi yandan da evliliğe alışma süreci oldu bizim için arada takılıyoruz birbirimize napıyomus benm eşim falan komik oluyo

eğlenceli ve güzel oluyordur eminim tadını çıkar...

eğlenceli ve güzel oluyordur eminim tadını çıkar...

evet canım güzel bi duygu gercekten bi de derler ya nikahta keramet vardr gercekten doğrulugunu hissediyorum 3 bucuk yıldır beraberiz ama sankı gün gectikce aramızdakı bag daha da kuvvetlenıyo allahım nazardan saklasın
sanki nikahla bir kere daha baglandık birbirimize daha bi ait hissediyosun kendını

allah bozmasın eee öyle oluyo tabiii..artık 2 kişilik yaşıyo gibi oluyosun.. karar alırken de,adım atarken de.. her türlü güzel bişey tabi...

allah bozmasın eee öyle oluyo tabiii..artık 2 kişilik yaşıyo gibi oluyosun.. karar alırken de,adım atarken de.. her türlü güzel bişey tabi...
kesinlikle
o zman düğünden sonra hersey cok daha güzel olacak dıye düşünüp beklemeye devam ediyoruz

kesinlikle
o zman düğünden sonra hersey cok daha güzel olacak dıye düşünüp beklemeye devam ediyoruz

eveeeet canım,ayneeeeen öyleeee hadi bakalım,göz açıp kapayana kadar geçsin ve her şey güzel olsun diyelim...

Pembe Gelin ve PufPuff Gelin (sen de yeni gelinsin daha bir senelik ya da 1,5) Günaydın!

Pembe Gelin, hayırlı uğurlu olsun! İnşallah gönlünce olur her şey...

Pembe Gelin ve PufPuff Gelin (sen de yeni gelinsin daha bir senelik ya da 1,5) Günaydın!

Pembe Gelin, hayırlı uğurlu olsun! İnşallah gönlünce olur her şey...

evet canım 1.5 yıllık şu an eylülde 2 dolcak..
ama ben artık yeni falan demiyorum vallaaa,baksana 9 günlüklerimiz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…