Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

tabi, şu an hem çok uzun olduğu için yazmadım hemde işteyim yazarken ağlarım o yüzden:KK43::KK43::KK43: ben 24 yaşındaym, bnde istanbuldayım... çok memnun oldum.

hoşgeldin kestane şekeri....... üzgün olduğun için pek yorum yazmak istemiyorum inşallah hakkında hayırlısı ne ise o olsun..

Benn çook çook dua ediyorum sana pufpufumm........ bebeğini kaybedenler annelik hissini kıyısından köşesinden tattığı için ve o üzüntünün kaybolması için bebeğine kucağına almaya daha da hevesli oluyor sanki.......bende öyleyim..... Rabbim bebeğini kaybedenlere,sabırla bekleyen herkese bu duyguyu yaşatsın sağlıkla kavuşalım canım bebeklerimize inşallah hepimiz...... Allah bekletmesin hiç birimizi.............. hormon sonuçlarını yaz gelince tatlım...... inşallah herşey yolundadır iyidir hatta inşallah henüz kendini göstermeyen bi bebek vardır :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

aaaay evet zuhal'cim yaaa aynen öyle gerçektende :KK50: inanılmaz çok istiyorum,az çok biliyosun sende zaten detayları... amin canım,herkesin gönlüne göre hayırlısını versin allah... seninde inş :nazar:

Kendi içinizde duygusal karmaşa yaşıyor olabilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızda nedenini anlamadığınız zıtlaşmalar ortaya çıkabilir. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Gün içinde duygularınız bir an neşeli iken daha sonra karamsar olabilir. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi zorlayacak davranışlardan uzak durun. Bahar yorgunluğu veya havadaki değişiklikler ruh halinizi etkiliyor. Akşama doğru kendinizi iyi hissedebilir ve arkadaşlarınızla dışarıya çıkabilirsiniz. Gece iletişim trafiğiniz hareketli olacak ve moralinizi yükselten haberler alacaksınız.

Kendi içinizde duygusal karmaşa yaşıyor olabilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızda nedenini anlamadığınız zıtlaşmalar ortaya çıkabilir. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Gün içinde duygularınız bir an neşeli iken daha sonra karamsar olabilir. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi zorlayacak davranışlardan uzak durun. Bahar yorgunluğu veya havadaki değişiklikler ruh halinizi etkiliyor. Akşama doğru kendinizi iyi hissedebilir ve arkadaşlarınızla dışarıya çıkabilirsiniz. Gece iletişim trafiğiniz hareketli olacak ve moralinizi yükselten haberler alacaksınız.

bugün aynen böyleyim sabah pek keyifli uyandım ama öğleden sonra sabah ki halimden eserrrrr yookkk :KK1::KK1: kafamda bi ton düşünce....................akşam kız kardeşime gideceğim kafa dağıtalım birazzz.........sevmedim bu havaları yaz gelsin artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK24::KK24::KK24:

İnşallah bnde moralimi yükselten hbrler alrm

kısaca şöyle söyliyim canım...
1 sene önce düşüğüm oldu ve o süreden beri hala denemelere devam bebiş için ama olmuyo...
düşükten sonra pko çıktı,prolaktin yükseldi falan hormonal şeyler...
bende doktor değiştirmeye karar verdim artık,arkadaşımın önerisi ile başka bi doktora gitcem işte yarın...
İçimden öyle geliyor ki her an bize bebiko haberi verebilirsin. İnşallah canım yaaa. :KK16:

benim terazi burcu bir arkadaşım boşanmaya karar vermiş.
ileride pişman olacağını düşünüyorum
dengesiz çünkü, çok iyi bir evliliği vardı
verdiği karar o kadar saçma ki

ağır olmuş cümle dengesiz filan diye..terazi burcuyla bağdaştırmak da ayrı olay zaten.:KK9: evliyken 7/24 yanındamıydınız acaba ,,çok iyi bir evliliği olduğuna neye göre karar verdiniz merak ettim açıkcası:KK19::KK19:

Arkadaşlar, ben cevap vermeye bile lüzum duymadım ama madem siz ciddiye aldınız bu şahsı ve cevap yazdınız ben de yazmak istiyorum.
Eminehan'ın yazdıklarına sadece şunları demek istiyorum.

"Alakaya maydanoz, gel bize bazı bazı. Üfürükten teyyare selam söyle o yare."
"Dam başında saksağan, vur beline kazmayı."

Zira konunun ne olduğunu, nereden geldiğini nereden gittiğini bilmeden damdan düşer gibi ve de damdan düşen saçma sapan bir şeyler yazmış kendisi de. :KK70:

Arkadaşlar, ben cevap vermeye bile lüzum duymadım ama madem siz ciddiye aldınız bu şahsı ve cevap yazdınız ben de yazmak istiyorum.

Zira konunun ne olduğunu, nereden geldiğini nereden gittiğini bilmeden damdan düşer gibi ve de damdan düşen saçma sapan bir şeyler yazmış kendisi de. :KK70:

Ay gülümsün çok hoşsun valla:)) hem hoşsun hem haklısın

:81::81::KK1::KK1::KK1::KK1: en iyi cevap...

X