Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Terazi ve Boğa arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Her iki burç da Venüs tarafından yönetilir. Bu iki karakterin birçok özelliği birbirine benzer. Her ikisi de hayata ve yaşamın zevklerine sıkı sıkıya bağlıdır ve güzel olan her şeyi sever. Özellikle Terazi burcu insanı duygusal, romantik ve zariftir. Karşı cinse nasıl hitap etmesi gerektiğini iyi bilir. Diğer taraftan da bazı konularda oldukça kararsızdır. Dolayısıyla Boğa'nın insiyatifi ele alması gereken durumlar söz konusu olabilir. Terazi burcu sadık ve uyumlu bir partnerdir. Boğa burcunun güven duygusunu fazlasıyla tatmin eder. Birbirlerini iyi anlarlar . Keyifli ve hareketli bir yaşamları olur. Her iki taraf da seksüel yönden arzulu ve duygusaldır. Eğer kişiliklerinde çok zıt oldukları noktalar yoksa uyumlu bir şekilde ilişkileri devam eder. Fakat karakter yapılarında kabullenemeyecekleri noktalar varsa, zamanla birbirlerinden soğur ve uzaklaşırlar.

eşim ve bennnnnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK31:

selam kızlarrrr...
selam terazi burçdaşlarım...

ben yarın sabah doktora gideceğim,bebiş olayı için.. her ay adetim geciktiği için.. vs vs vs bazılarınız detayları biliyosunuz :KK34:
bu yazımı okuyan herkesedir seslenişim.. içinizden gerçekten gelirse,dua edin bana lütfen,bebişim olsun artık :KK50:

selam kızlarrrr...

ben yarın sabah doktora gideceğim,bebiş olayı için.. her ay adetim geciktiği için.. vs vs vs bazılarınız detayları biliyosunuz :KK34:
bu yazımı okuyan herkesedir seslenişim.. içinizden gerçekten gelirse,dua edin bana lütfen,bebişim olsun artık :KK50:

etmezmiyim hiç...tabiki ederim. Bu gece kendim içinde dua edicem 3 yıllık sevgilimden ayrıldım bnde, sanada ederim. Ekim 13 doğumlu terazi burcuyum:) Allah tez zamanda bi bebiş nasip etsin sana inşallah

etmezmiyim hiç...tabiki ederim. Bu gece kendim içinde dua edicem 3 yıllık sevgilimden ayrıldım bnde, sanada ederim. Ekim 13 doğumlu terazi burcuyum:) Allah tez zamanda bi bebiş nasip etsin sana inşallah

çok sağol canım,Allah razı olsun...
bende 14 ekim doğumluyum :KK34: aynı sayılırız, hoşgeldin aramıza...
neden ayrıldınız peki? 3 yıl uzun bi süre...

uzun hikaye... boşver. hoşbulduk, gülümsün çağırdı beni buraya:) kaç yaşındasın?

gülümsün süpersin :KK9: :KK9: bütün terazi tanıdıklarınızı toplayın kızlar :KK51:

ben İstanbul'danım canım 26 yaşındayım... sen?
bu arada ilişki durumunu paylaşmak istediğinde dinlerim bilgin olsun :KK34:

gülümsün süpersin :KK9: :KK9: bütün terazi tanıdıklarınızı toplayın kızlar :KK51:

ben İstanbul'danım canım 26 yaşındayım... sen?
bu arada ilişki durumunu paylaşmak istediğinde dinlerim bilgin olsun :KK34:

tabi, şu an hem çok uzun olduğu için yazmadım hemde işteyim yazarken ağlarım o yüzden:KK43::KK43::KK43: ben 24 yaşındaym, bnde istanbuldayım... çok memnun oldum.

tabi, şu an hem çok uzun olduğu için yazmadım hemde işteyim yazarken ağlarım o yüzden:KK43::KK43::KK43: ben 24 yaşındaym, bnde istanbuldayım... çok memnun oldum.

durum çok yeni ya,birazda o yüzden tabi..hassassındır şimdi..tamam canım,sıkma canını..zamanı gelince paylaşırsın..
bende çok memnun oldum :KK69:

durum çok yeni ya,birazda o yüzden tabi..hassassındır şimdi..tamam canım,sıkma canını..zamanı gelince paylaşırsın..
bende çok memnun oldum :KK69:

inşallah barışırız... bu akşam dua edicem senin içinde. eğer özellikle okumamı istediğin bişey varsa yaz bana mutlaka onuda okurum

inşallah barışırız... bu akşam dua edicem senin içinde. eğer özellikle okumamı istediğin bişey varsa yaz bana mutlaka onuda okurum

yok canım özellikle bişey..aklına gelirse,içinden gelirse bebiş için dua et bana yeterli..sağolasın :KK16:

selam kızlarrrr...

Canım, içimden gelmez mi? Ara ara aklıma geliyorsun; dua ediyorum sana! Detayları bilmiyorum ama inşallah olur hayırlısıyla sağlıkla bebişin ya da bebişlerin. :KK16:

Canım, içimden gelmez mi? Ara ara aklıma geliyorsun; dua ediyorum sana! Detayları bilmiyorum ama inşallah olur hayırlısıyla sağlıkla bebişin ya da bebişlerin. :KK16:

kısaca şöyle söyliyim canım...
1 sene önce düşüğüm oldu ve o süreden beri hala denemelere devam bebiş için ama olmuyo...
düşükten sonra pko çıktı,prolaktin yükseldi falan hormonal şeyler...
bende doktor değiştirmeye karar verdim artık,arkadaşımın önerisi ile başka bi doktora gitcem işte yarın...

selam kızlarrrr...

Benn çook çook dua ediyorum sana pufpufumm........ bebeğini kaybedenler annelik hissini kıyısından köşesinden tattığı için ve o üzüntünün kaybolması için bebeğine kucağına almaya daha da hevesli oluyor sanki.......bende öyleyim..... Rabbim bebeğini kaybedenlere,sabırla bekleyen herkese bu duyguyu yaşatsın sağlıkla kavuşalım canım bebeklerimize inşallah hepimiz...... Allah bekletmesin hiç birimizi.............. hormon sonuçlarını yaz gelince tatlım...... inşallah herşey yolundadır iyidir hatta inşallah henüz kendini göstermeyen bi bebek vardır :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X