Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

kızlaar kesinlikte ter kokusuna en etkin çözüm:
Anvayin BODY SERIES ROLL-ON harika ben bunla kurtuldum o dertten fiyatı 14,50 tl tavsiye ederim

:kahve:

tşk ederim cnm cvbın için.kaşındırdı bir kaç dakka geçti sonra hmn ama bayagı faydası oluyomuş:))

Arkadaşlar bende ne yaptıysan ter kokusuna çözüm bulamadım deodorantlar da çok etkili olmuyor özellikle yazın.bir komşumuz önerdi banyodan sonra koltuk altına az miktarda karbonat sür hiç ter kokmuyorsun diye.Denedim gerçektende hiç kokmuyor terliyorsunuz ama koku yok.Bunu herkese söyledim herkeste çok memnun sizlerede yazıyım dedim.Bir zararı varmıdır bilmiyorum ama şu ter kokusunu kaldırdıya ben hergün kullanıyorum artık bir kere deneyin derim ben

inanamımyorum ama gercekten faydalı..mutlaka deyeın..dun denedım we sanırım kesın sonuçç..şimdiye kadar tık yok kol altımda..ıslaklık olabilir belki ama koku yok..roll on bile işe yaramazdı bende..0.30 kr a karbonat aldım..boşuna roll-on lara paralar dokmeyın..zararı oldugunu sanmıyorum pek..sanırım tuz gibi bişi bu..hanı tuzlayım da kokmasın derler ya..karbonatlayın da kokmasın yanı..çoooook tesekkurler denızyıldızıı..haftasonu sewgliminyanına gidicektim tam zamanında yetiştinn...MUTLAKA DENEYIN..bişey kaybetmessınızzzz!!kazancını :kokusuzz gunlerrrrrrrr!!hihoyyythihoyyythihoyyyt

bende kaşıntı falan yok...belki cildiniz hassastır ama kokuyu engellesınde kasınamaya razıyım yanı..canım anway den bahsettmısın ama o 14.50 karbonat 0.30 kr ...1 tl bile değil!!!!delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

rica ederim canım mutlu olmana sevindim :)) zaten karbonat terlemeyi engellemiyor sadece kokuyu yok ediyor terliyorsun ama hiç koku yok valla çevremdeki herkese söyledim denettirdim herkes şuanakadar çok memnun tek yan etkisi oldu şuana kadar o da cildi hassas olanlarda biraz kaşıntı yaptı okadar.

dun anneme bahsettık kokuya çözum buldukk diye..karbonat! dedık..aaa benım genc kızlıgımdada yapılırdı dedi....be kadın şimdiye kada nıe kızını kokulu kokulu dolaştırdın=) herhangı bı etkısı oldugunu sanmıyorum ben ya..tıbbı acıdan yanı..enişte doktor sorduk ama ben bılmen dedı..kimyacı ya falan sormalı bıde aslında...ama dogal bır yontem ...benm için sorun yoktur..çok memnun ve coookk MUTLUUUYUMMMMM!!! artık kokuyorum dıe oturup aglamaya baslııcagım bı dönemdi=)

Canım anneciğim menepoza girdikten sonra aşırı terlemeye başladı rolon falan kullandı ama hiç faydası olmadı şimdi birde bunu denemesini söyliycem. Umarım işe yarar çok rahatsız oluyor.

sunu belirteyim;ıslaklık war war koku yok...dogal terleme sayılır..terleme gerceklerşiyorama koku yokk!!!! mucizevi bişeyyy yaaaa...hayretler içindeyım we benı bu kadar sewındıren bırr formul daha olamaz...KIL formulu olurrr sadece =)

estamania canım karbonatın derdine çare olmasına çok sevindim:) nasıl kullandın acaba canım sürdün mü,yerdin mi nasıl bişey yaptn,teşşekür ederim

bende bir ürün var arabistanda bulunduğum sırada arkadaşım önermişti.orda hanımlar rolon yerine bunu kullanıyormuş.terlemeyi engellesede cilde hava aldırdığı için hiç zararı yok çok hoş bi kokusu var meğer bu ürün içine pudra karıştırılmış karbonatmış.

pudranın içine konmuş karbonat öylemi karbonatı sürüyorum zaten birde pudrayla karıştırıp süreyim bakalım o nasıl olucak.teşekkürler gevher a.s.

dun anneme bahsettık kokuya çözum buldukk diye..karbonat! dedık..aaa benım genc kızlıgımdada yapılırdı dedi....be kadın şimdiye kada nıe kızını kokulu kokulu dolaştırdın=) herhangı bı etkısı oldugunu sanmıyorum ben ya..tıbbı acıdan yanı..enişte doktor sorduk ama ben bılmen dedı..kimyacı ya falan sormalı bıde aslında...ama dogal bır yontem ...benm için sorun yoktur..çok memnun ve coookk MUTLUUUYUMMMMM!!! artık kokuyorum dıe oturup aglamaya baslııcagım bı dönemdi=)

bir diğer seni mutlu eden şeyi söylemeyi unutmuşsun; fiyatı: 30 krş. delikafadulden

ewet 0.30 kr oldguna cok sewındım bunu da belirttim canım..kıslar sanırım 10 gun falan oldu ben kullanmaya baslayalı..her gun surmedgım oluorr..bı kaç surmedım gecenlerde ama nası anlatayım..terlemişimm ama koku kol altımda hapis kalmış:jeyyar:=)dokundugumda kokuoorr ama dışarıı koku wermıorrr..en kokutacak penye lerle bıle denedım..mutlaka deneyın ya..artık roll-onn falan kullanmıoorumm..kıyaftlerıme deodorant sıkıyorum bıde gunluk parfum tamam dır...aman ter kokmıyım da parfum kokmasam da olur=)öneren sewgili arkadasımaaaaa cok buyuk tesekkurlerıı borç bilirim.iiiii ki warsın arkaadasım=):lepi: :dance::dance::dance::teytey:

X