Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

bnm arkadaşim yaptırdı,ama ancak 6 ay etkili,biraz maaliyetlı oluyo,dry dry diye bir ürün var cnm,super bişey,terleme hiç olmuyo,hemde 1 şişesi bana 1 seneden fazla yetti,haftada 1-2 defa kullanıyorsun,dene onu,botokstan iyiydir bence.
Canım bende driclor diyebişey denemiştim terlemeye etkili ama bende çok kaşıntı yaptı,etken maddesi aynı mı acaba??

Canım bende driclor diyebişey denemiştim terlemeye etkili ama bende çok kaşıntı yaptı,etken maddesi aynı mı acaba??
valla cnm drycolor duymadim,ama onlar hepsi alluminium içeriyo,belki cildin çok hassas,bana kaşinti yapmadi.ama kuru cilde kullanmak lazim.bide yatmadan once kullanılıyo bnm dedigim dry dry

valla cnm drycolor duymadim,ama onlar hepsi alluminium içeriyo,belki cildin çok hassas,bana kaşinti yapmadi.ama kuru cilde kullanmak lazim.bide yatmadan once kullanılıyo bnm dedigim dry dry
Evet yatmadan önce sürüp sabah yıkamak gerekiyor,hep kullanıyorum ama bazen kaşıntı yapıyor ben anlamadım:KK12:

lazerden sonra olusan ter kokusu mahvetti beni..karbonatli cozumu bulan kisiyi tebrik ediyorum..her sabah koltuk altini yikayip uyguluyorum. Tum gun rahatim.. terleme oluyor tabi.. ki saglikli olani da bu zaten.. koku olmuyo ya o yeter..

Arkadaşlar bende ne yaptıysan ter kokusuna çözüm bulamadım deodorantlar da çok etkili olmuyor özellikle yazın.bir komşumuz önerdi banyodan sonra koltuk altına az miktarda karbonat sür hiç ter kokmuyorsun diye.Denedim gerçektende hiç kokmuyor terliyorsunuz ama koku yok.Bunu herkese söyledim herkeste çok memnun sizlerede yazıyım dedim.Bir zararı varmıdır bilmiyorum ama şu ter kokusunu kaldırdıya ben hergün kullanıyorum artık bir kere deneyin derim ben

İster banyodan sonra ister günün herhangi bir saatinde hatta baktınız ter içindesiniz hemen parmak uçlarınızı biraz ıslatıp karbonata az batırın öyle bolca almanıza grek yok.koltuk altınıza iyice sürün bu kadar.artık ter kokmuyorsunuz.Dediğim gibi tertliyorsunuz bu işlem terlemeyi önlemiyor sadece ter kokusunu önlüyor.

ALT TARAFTAKİ YAZIYI KOLTUK ALTI KARARMASI İÇİN YAZIYORUM OKUYUN ÇOK SORAN OLDU DİYE İLK SAYFAYA DA EKLEDİM

Israrla yazmamdaki sonuç şu illa karbonat kullanın değil mutlaka bir doktora gidin arkadaşlar.Bu karbonattan olmuyor.Bende de koltukaltı kararması olmuş feci şekilde hemde halimi düşünün simsiyah oldu o derecedeydi.Doktora gittim muayeneden sonra bunun ağda, epilasyon aleti ve tıraş bıçağının yada koltuk altı temizliği için kullanılan deo-roll-on’lardaki kimyasal maddeler de deride kararmalara neden olabilir dedi.Başka diğer hastalıklarda da olabiliyor dedi.Benim koltuk altı kararma ise bakteriyel enfeksiyonlardan bir tanesi olan eritrazma idi.Doktorum merhemler verdikten sonra geçti.Birdaha hiç bu sorunu yaşamadım.5 senedirki hiç kararma olmuyor ama artık diğer kozmetik ürünleri yada başka birşey kullanmıyorum.Karbonat hariç.Arama motorunda ERİTRAZMA diye aratırsanız daha iyi açıklama fotolar var araştırın

doktorunun koltuk altı kararması için verdiği merhemin adını yazabilir misin? teşekkürler

yazıyı yeni gördüm yıllardır rollon kullanıyorum bazıları işe yarar bazıları yaramaz ayrıca zararlı sırf ter kokusundan kurtulmak için kullanıyordum fakat karbonatı duyunca çok sevindim böyle doğal bir yöntemin olduğuna,çok teşekkürler hemen deneyeceğim

Arkadaşlar selam, uzun süredir kullandığım bir ter kokusu önleyici sprey var. Tamamen doğal koltuk altı bölgesindeki bakteri oluşumunu engelliyor. zaten kokuya da terlediğinizde meydana gelen bakteriler sebep oluyor. Denemek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Kesinlikle öneririm.

bir bana mı etki etmiyor ya?? :KK50::2::KK19:
ben neredeyse hiç etkisi olmasa da haftada 1 kez felan kullanıyorum ama şimdi yaz geldi yok hayır ben yine kokuyorum yine kokuyorum :KK43:

başka bir çozum yolu bulan var mıı??
Arkadaşlar selam, uzun süredir kullandığım bir ter kokusu önleyici sprey var. Tamamen doğal koltuk altı bölgesindeki bakteri oluşumunu engelliyor. zaten kokuya da terlediğinizde meydana gelen bakteriler sebep oluyor. Denemek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Kesinlikle öneririm.

X