Tepkim aşırı mı ?

Ben tepkimi doğru buluyorum adamın sen aşırı tepki verdin demesi beni çok etkilemiyor ama çevremdeki kız arkadaşlarım da aaaa naptın ya alttan alınacak bir şey diyince kendimi acaba ben mi yanlış yaptım diye sorgulamaya başladım
Deli divane aşık değilim

Yok iptal edelim dedi ama buna rağmen geliyorum dediğine göre en azından yemek yeriz diye düşünmüştür belki ama zaten beni erken arasa bende teklif edebilirdim yani canım gel en azından baş başa bir yemek yiyelim diye yani seçenekler baya çokken son 1 saat 20 dk ya iptal edelim mi demesi saygısızlık bence

Son anda değil de, daha önce söylemesi gerekirdi tabi ki içmeyeceğini, kızmakta haklısınız ona ama bu olaydan dolayı ilişki bitti hadi güle güle demek de çok olgun bir hareket gibi değil.

ben arkadaş yorumlarını fazla ciddiye almıyorum ya
eğer beni çok çok iyi tanımıyorsa o arkadaş veya kendisinin ilişki geçmişi genelde sağlıklı ilişkilerle dolu değilse
fazla ciddiye almıyorum o tip söylemleri
çünkü millet anlattığınız olayları kendi abuk sabuk ilişkileriyle kıyaslayıp ona göre yorum yapabiliyor
yani bunda alttan alınacak ne varmış ben onu anlamadım
dürtüsel tepkileriniz olmuş evet telefonu suratına kapamak gibi ben olsam bunu yapmam
ama genel anlamda davranışa bozulmanız haksız değil
karşınızdaki ufaklıkta düşüncesizlik ettim özür dilerim o kadar emek vermişsin iptal edelim demem yanlıştı dese neyse
hala daha kendini haklı görmesi ilişkinin geleceği açısından iyi sinyaller deyil bence

Son anda değil de, daha önce söylemesi gerekirdi tabi ki içmeyeceğini, kızmakta haklısınız ona ama bu olaydan dolayı ilişki bitti hadi güle güle demek de çok olgun bir hareket gibi değil.
İçmeyeceğini söylemedi plan iptal dedi mezeleri alıp gelip alkol içmeden de geceye devam edebilirdi ağzına zorla rakı dökcek halim yok ya

Bakın aynen bu bana gelirken haklı gibi kendini savunmasa hala sen aşırı tepki verdin demek yerine zor değil akıl edip bir çiçek bir özür dilese ben yine tamam ama o da yok ısrarla ben haksız çıkarılıyorum

zaten meselenin alkol olduğunu sanmıyorum sen onunla güzel bi akşam geçirmek istemişsin
alkol bi eşlikçi sadece
hiç içmese bile yemek yiyebilir seninle o akşamı geçirebilirdi
hem çok çocuksu hemde özensiz ve bu ilişkiye pek istekli olduğunu düşünmüyorum karşı tarafın

ben arkadaş yorumlarını fazla ciddiye almıyorum ya
eğer beni çok çok iyi tanımıyorsa o arkadaş veya kendisinin ilişki geçmişi genelde sağlıklı ilişkilerle dolu değilse
Kesinlikle katılıyorum, kendisi toksik ilişki içinde dönüp duran eşim dostumu sevmeme rağmen ilişki tavsiyelerini dinlemem genelde. Beni doldurmalarina da izin vermem. O yüzden hiç anlatmam bile

25, 30 yaş bence 30, 35 ya da 35, 40 yaş gibi drğil bence.bana 27 yaş tı bildiğin çocukmuş gibi geliyor.hirşeyler hissettiğinize emin misiniz? Sırf vakit geçsin diye bir ilişkiye başlamış gibi geldiniz bana.

Evet hissettim ondan sonra bir ilişliye başladım sırf vakit geçirmek için biriyle görüşmeye inanın ihtiyacım yok ama şu var deli divane aşık olmadım
Sevdim beğendim güzel vakit geçiriyorduk huzur hissediyordum mutluydum kısaca bu huzur hissini herkeste bulamıyorum

Sıfır uykuyla içip sabahlayıp takılacak yaşta bana biraz yaşlı gibi geldi çocukluktan ziyade
Çok enerjisi düşük ya
Eşim benden 7 yaş büyük benden daha enerjik hiç uyumadan eğlencenin sabahına işe gider ben yapamam
Benim yaş takıntım hiç yok kendimden 4 yaş küçük sevgilim vardı çok mal gelmişti bir o bana böyle tuhaftı ya bilmiyor sanki hiçbir şey gibiydi
Kişiyle çok ilgisi var bunun enerjisi düşük sana uyum sağlayamaz sıkıcı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…