Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

dün yattığım yorganım pikem gitti... (( valizimm.. öyl bir hazırlırum ki sanki ünv ewime geri döünyüorum... bi rahatlık... valizim gidip ben kalınca anladım.... kitaplarım gitti.. peluşlarım... nere gidiyorum ben yaa...... :S::S:SSS

kızlarr dirençsiz kalıyoruz sanırım ondan bu rahatsızlıklar bende çok öksürüyorum bir türlü geçmiyor
16 günüm kaldı bende hala stres heyecan yok ya da daha evimi yerleştirmedim o yüzden inanmıyorum şaka gibi geliyor hani başkasının düğününe hazırlanıyormuşum sonra evime döncekmişim gibii

Canım ya bana da hep derlerdi düğüe yakın kilo kaybedersin diye hal bekliyorum yok işte tam gaz yemeğe devam bide tatile girdik can sıkıntısından yemeğe veriyorum kendimi tartıldım kilom değişmemiş ama metabolizmam her an bir sürpriz yapabilir kilo alabilirim hımm uykusuzluk var bende de ne kadar geç yatarsam yatayım sabah 7 demeden ayaktayım inşallah hepimiz mutlu ve huzurlu oluruz evlilikte

Benim evim hazır değil o yüzden mi heyecan yok acaba CADIARZU

temmuza da girdik hadi hayırlı olsun =))

yrn kınam var inş. herşey çok güzel olcak ...

bncede drençsiz kalıyoruz. yrn kına var ama bnde hal yok bakalım nolcak =))

burayı okuyunca biraz biraz heyecanlanıyorum yoksaa tık yok kızlaarr son anda bayılıp kalmayalım da Allah korusunn

slm kıslarcanım sıkıldı bi bakım dedim ebrar kız o kaadar kiloyu nası verdin 3 günde benimde fazladan bir 5 kilom var hastalansam bende zayıflarım buna eminim hatta inanamazsınız hastalanmak için elimden geleni yapıom sağok su ceyranda kalma sağoukta oturma:))) ama yok bir türlü hastalanamdım şaka bir yanada 25 gün kaldı düğüne benim 3 4 kilo vermem lazım

serpilcim ya aman dikkat et kendine düğün üstü zaten bünyemiz zayıff en güzel günün rezil olmasın sonraaa :)
neden canın sıkıldı yaa???

slm kızlar düğünüme bir hafta var. ve sanırım fazla stres ve heyecan yaptım geçen hafta acillik oldum mide ağrısı üşüme vs. 3-4 kilo verdim. bir an önce toparlamam lazım. kendimize dikkat etmemeiz gerekiyo. son 8yerimseniben

ya annem şimdi kızdı bana hani kilonda hastalanayım dion dedi bende kendime baktım bi kilo olarak az biraz göbek var kurtulmak istiom biran önce ne yapım

bakım kürlerine başlıyoruz o zaman kızlar birazck göbişten bişey olmaz ama düğünlerimiz bizsiz güzel olmaz değil mi kızlarrr ??
ben bu aralar ve tatilde kendimi bırakmayı düşünüyorum sonraa hemen bi toparlanma programı çizerizz

yarın kınam var pazar günü düğünüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

delikafadulden

ervacım cnm inşallah kınanda düğününde çok güzel geçer

benimde kınaya 7 düğüne 9 gün ohaoldumsmile

yarın kınam var pazar günü düğünüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

delikafadulden

ay cnmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bitmiş senn ya ne gusel walla resmlerini de gorruuz inş yarın baslar artık telaş kuafrdu bilmm neydii nasıl hecanlısındr şimdi delikafaduldendelikafadulden

kınam harikaydı =))
darısı hepinizin başına inş. =)) ....

kilo vermek için özel bi çaba göstermeyin derim, gerçekten 4-5 gün kala bayağı kilo veriliyo

:1shok:SLM KIZLAR

NASILSINIZ.

DÜĞNE ÇOK AZ KALDI.

HAZIRLIKLAR NE ALEMDE.

BENİM ÇEYİZLER SERİLDİ.

ANKARA SİNCANDA OTURACAĞIM.

ŞİMDİ DAVETİYE DAĞITIYORUZ.

ÇOK YOĞUNUM.

GELİNLİK,KINALIK... HERŞEY HAZIR.

13 ADANA DA KINA

14 ÜNE KINA 15 İNE DÜĞÜN YOZGATTA.

HEPİNİZE ŞİMDİDEN KOLAYLIKLAR.

DÜĞÜNDEN SONRA GÖRÜŞÜRÜZ İNŞ.
HEPİNİZE ŞİMDİDEN ÖMÜR BOYU MUTLULUKLARopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…