Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

kızlar bende köşe takımı istiyorum ama oturma odama inşallah
rahat spor bişey istiyorum salon ne kadar asil ve zarif oturma odası o kadar rahat :) :)

sağol canımda hasta değilimki ben bilmiyorumkismile

inci sanirim öyle tatlim, facebook yüzünden tartistik
hic basima gelmez dedigim bisey basima geldi. bu konuda tartisacagimiza ihtimal vermiyodum
ama oldu maalesef

Evet rahat oluyor diye duydum ama sadece oturacak kişi bakımından zor olabilir büyük koltuk takımlarına daha çok insan oturabilir sanki, ama ben yine de köşe alıcam çok şık ve modern...

dün evimdeydim. salon koltukları ve tüller geldi.
bnde hep evimde olmak istiyorum ama her istediğinde şehir dışına gitmek kolay değil =(
bnm evim diye mi ne o kdr güzel ki =)) bakmaya doyamıyorum =))
sadece çeyiz gidicek pzar günü

hiç tmmlayamayacakmışız gibi geliyodu =))

Allah yardımcımız olsun hepimizin ...

slm kıslar canım incidestanım benim sen de olmasan eksikliğini duyarım ama genelde oluosun canım.. kızlar ya ne güzel anlatıosunuz evimdeydim köşe takımı tül falan filan die. benim ev tutuldu görmedim eşya alındı görmedim.. hiç bir heycanı yaşıyamıyorum. sadece nişanlım arayıpta evi tuttum deyip görmeiğim birşeyi beynimde canlandırmama yadımcı olabilio. eşyalarda aynı..gelinlik heycanıda yaşayamdım o zamnda o yanımda yoktu. iki gülüğüne geldiğinde gittik gösterdim giydirmediler. neymiş tam hazır değilmiş kirlenirmiş.. ama bir yandanda diorum iyiki görmedi benim düğünde görcek gelinliğimle of of bir geçmedi şu bir buçuk ay. ben buçugunu saymıyorum ama neyse

anlıorum sni cnm benm de nişanlım baska sehirde bizde tutuk ewimizi ama ben gorebildım en azından o fotolarını gosterdı ben beendm we tutuk..esyalarımızıda burdan aldık bikac haftaya kadarda gidip yerleştrcez we ewlennce gorcem artık bidaha allh izin wrrse..ama gercekten zor olyuo ya neseki biizm sansımız warmısda nişanlımn gorewi filan cıktı da yanıma geldi herseyimizi birlıkte hallettık cok sukur :kedi:

selammm kızllaaarrrr nasılsınız bakalım???

bu güünn gelinlik ve kınalığımın siparişini verdiik ohh be ben de en sonunda bişeyler yaptık diyebiliyorum yarın da ilk provam var kısmetse :) :) :) çok beğendim çok içime sindi inşallah bittiğinde de böyle söylüyor olurum bursa beyaz inci modaevine verdim siparişi ilgilerine alakalarına da bayıldım modellere de :) bir an önce giymek istiyoruuumm

cnm ben iyim sen nasılsın biraz önce gördüm gelinlik bakmaya gidicez yazmıssın 2 dk sonra buraya yazdın :))) şaşırdım valla hayırlısı olsun cnm benim inşallah istediğin gibi olur varmı fotografı istediğin modelin

kızlar bu arada bende salonuma köşe koltuk aldım diğer koltukları pek sevmiyorum. hepimiz güle güle kullanalım inşallah birde oturma odası yapmayacağım için kullanımı daha iyi olucak kısmetse

şebnemcim sağol bende Allaha şükür iyiyim
resmi yok ama yarın provaya gidicem kitaptan çekerim modeli belki ama biz bi kaç modeli birleştirdiğimiz için ay sonu hazır olucak gibi görünüyor :) :))
mobilyalarını da güle güle kullan inşallahh

sağol cnm bakalım gelsinde mobilyalarım koyarım fotograflarını bayanssulusmile

tamam cnm bekliyorum fotografları opuyorumnanaktan

Dügün Listemiz

×÷·.·´¯`·)»1 Temmuz«(·´¯`· .·÷
simay
su14

×÷·.·´¯`·)»3 Temmuz«(·´¯`· .·÷
Miniciqim
gul_bumm
ynccmr

cigdemel

×÷·.·´¯`·)»4 Temmuz«(·´¯`· .·÷
Erva8
sevgili

balbocugu_85
_Ebrar_
edaykin

×÷·.·´¯`·)»5 Temmuz«(·´¯`· .·÷
tuxedo2634

×÷·.·´¯`·)»6 Temmuz«(·´¯`· .·÷
sakardeniz

×÷·.·´¯`·)»
9 Temmuz«(·´¯`· .·÷
TheElfOfTheBlackS
*DaMla*

×÷·.·´¯`·)»10 Temmuz«(·´¯`· .·÷
NiSaN83
ayseozlem
bebemmm
34moni53
eesra

×÷·.·´¯`·)»11 Temmuz«(·´¯`· .·÷
sebbnemm
krpz
nadidekelebek

×÷·.·´¯`·)»13 Temmuz«(·´¯`· .·÷
sukatre

×÷·.·´¯`·)»14 Temmuz«(·´¯`· .·÷
edda1985

×÷·.·´¯`·)»15 Temmuz«(·´¯`· .·÷
betelgues

×÷·.·´¯`·)»17 Temmuz«(·´¯`· .·÷
ciLeKLiMm
incidestan
arzu_84
nurucesmim
yasmince

heidi'msi

×÷·.·´¯`·)»18 Temmuz«(·´¯`· .·÷
pisces
rbcn
mwn
chemist_08

×÷·.·´¯`·)»19 Temmuz«(·´¯`· .·÷
esqer
DUSLER_SOKAGI

×÷·.·´¯`·)»22 Temmuz«(·´¯`· .·÷
bezellem
baypipo

×÷·.·´¯`·)»23 Temmuz«(·´¯`· .·÷
dilo_can
miss_dd

×÷·.·´¯`·)»24 Temmuz«(·´¯`· .·÷
huulyaa
miss_dd

×÷·.·´¯`·)»25 Temmuz«(·´¯`· .·÷
arzu_84
empatik_

×÷·.·´¯`·)»26 Temmuz«(·´¯`· .·÷
serpil21

×÷·.·´¯`·)»30 Temmuz«(·´¯`· .·÷
gulaycik85
kolera_vebasi

Keops_

×÷·.·´¯`·)»31 Temmuz«(·´¯`· .·÷
roseeda
jayjay

nursall
serpil21
azalia

×÷·.·´¯`·)»Temmuzun ilk haftası«(·´¯`· .·÷
Feza_

×÷·.·´¯`·)»7 Agustos«(·´¯`· .·÷
gorkemre

×÷·.·´¯`·)»8 Agustos«(·´¯`· .·÷
flamekiss

Selam Kizlar, nasilsiniz? herkes ev gelinlik heycaninda ne güzel
benimde 1 ay 14 günüm kaldi dügüne sempatiksalakcinniopuyorumnanaktan
23 gün sonra kocisimin kollarindayimmmmm :lepi::1rolleyes:

slm kızlar düğün yaklaştıkça heyecan ve stres artıyor hepsinden önemlisi zaman hızla akıp geçiyor neyse listenin sonlarındayım ben daha çok düğün görücem anlaşılan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…