Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

Çok şekermiş davetiyen canım

ınternetten mi siparişini verdiniz??

teşekkür ederım canım
yok netten vermedık siparişini

Ya kızlar Porselen makyaj mı yaptırıcaksınız akarmı ki ya akarsa o sıcakta makyajımız allah korusun birde gelinlikçim iç çamaşırı büstiyer aldırdı bana yandımakannehir

ben kuaförümden randevumuda aldımm :1rolleyes:
profosyonel makyaj olacak nişanımdada oraya gitmiştim
çok memnun kalmıştım yine aynı kuaförü tercih ettım
malzemeye çok önem verın kızlar
en iyi marka kryolan.. bunu arastırın bnce kuaförlerınızde

ay havalar cok sıcak yaaa bende jartiyer giyinmek istiyorum ama yanacaaz

iyidir.. ya ben bişi sorcam kızlar bu topiklerden birinde düğüne yakın yapılacaklar listesi vardı çok hoşuma gitmişti şimdi bulamıyorum.. son 2 ay kala, 1 ay kala, 1 hafta kala, son gün... felan. bu tarz bişeydi ama bulamıyorummmmm!!! yardım pleass

ayyy teşekkür ederimmm ne kadar güzel kabarık bir liste:)

kıslarr jartiyerli takım giycekmisinz yaa bustiyerli olandan..ben aldım magic formun cok rahat digerleri gibi deil ama yinede içmde rahat olurmu ki die bi suphe war cokda rahat olamazsam cıkarırım heralde ya napim :) bide corabını gycek misinz yoksa ten rengi mi gyceksınız benm ki beyaz deil krem rengi ama onu giy demişti aldıgım yerdeki kız kendiside gycekmişte siz napcaksınız??bilmiyorumkismile

iiz cnm sen nasılsın? işte kızlar sunu aldımbilmiyorumkismile cok gusel ama ben cok begendm yani :)):kedi:

iyim cnm sağol

bende baktım magic formdan baktım ama telleri çok sertti otururken rahat edemem dedim kom un aldım cnm ben . ama sen içinde rahat ettiysen güle güle giy birde ben jartiyer giymeyeceğim

selam kızlarrrrrrrrrr

düğünlere az kalmışş

benimde yapılcak birsürü işim var

şu zor dönemde işlerimiz rast gider inş.

saol cnm benm sende inşş...ya o tellere ben hiç dıkkat etmemişitm aslında gelnlıkcım dedi cıkmıs ama ben takarım dedi yoksa o demese farkında olmıcaktım..bende gelınlık denerken bundan gymiştim rahat etmiştim bikac yerde...daha once gydigm yerde inci miyid neydi ondan gydrdı robot gibi olmsutum oyusden hiç terddut etmeden aldım yani bunu..ten rengi mi gyceksn peki..banda ten rengi pant corap gysende olur dediler bazı iç çamasrcılar ben yinede nolur nolmaz die jartıyer corabını filanda aldım ama..bu beyaz deil ya sırtmaz die ama bilmıom ki napcam bilmiyorumkismile

cnm benim gelinliğim kırık beyaz benim aldığımın krem rengi yoktu beyaz giticem yani

http://www.derinmor.com/kom_sparkling_bustiyer__km144__6__KOM41SU90201.htm

cnm bu benim aldığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…