Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

bizimde esyalar yapılıyor bugun yemek takımı,kahvaltımı alıcam eksık bıtmıyor bıyerden cıkıyor.bıcogununuz gibi ben ve nısanlım yapıyoruz herşeyi Allah saglık kuvvet versın ödenilir.gelınlım yapılıyor 1 provam bitti 2 buhafta inş.ruyalarıma giriyor stres diğer yandan hayırlısı bakalım.herkese ama herkese Rabbim hayırlı yuvalar nasip eder güzelliklerle oturmayı gösterır inşaalalah

Son düzenleme:
Ömür boyu mutluluklar dilerim. Sanırım konyalı değilsin ve buraya gelin geliyorsun. Herhangi bir sorunun yada ihtiyacın olursa yardımcı olmaya çalışırım.

teşekkür ederim canım benim. konyalıyım ben görev icabı bingöldeyim. yaz tatiline ordayım inşşş sanada mutluluklar dilerim a.s.

Sellam gelindaşlar.kaydirigubbakcemile2

bakıyorum benden başka herkesi bir telaş almış götürmüş.hihoyyyt

kolaylıklar hepinize.

yeni gelen gelin adayları hoşgeldiniz.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben dügün arabasi olarak pembe bi chevrolet buldum
o kadar cok istiyordum ki
en büyük hayalimdi dügünle ilgili
ama esimde beni pembe arabaya mi bindirceksin dedi
neyse onu ikna ettim
bu seferde fiyati cok ucuk geldi.
Saati 200 tlymis!Kafayi yemis bu insanlar

benim hayalde "hayal oldu" yani kizlar

http://farm1.static.flickr.com/182/400159354_a26e89fc3e.jpg

bunun üstü acik olanindandi ((

cnm üzülme belki başka bir araba bulursun

isteyen çoksa fiystını yüksek tutuyorlardır

çilekliiiiimmmm nasıl gidiyor diyet söyle bakalım opuyorumnanaktan

ooo birazcık takılamadım bakıomda herkes te bir telaş bir telaş du bide ben anlatıyım bizimde ev eşya işi tamam ama düğüne dair hiç bir şey yok ortada herkes gelinlik damatlık herşeyi hazırlamış etabi benim damat yok ortada tam düğün günü gelec buraya iyimi ne şans var bedede herkes gelinlik begenmeye ev bakmaya eşya almaya beraber gidio bizimki orda bensiz evi eşyayı aldı bende burda kendi başıma gelinlik bakmak zorunda kalcam herhalde puffffffff ne kötüüüü

serpilcim hepimizde oluyor günler yaklaştıkça gerginlik düzelir herşey merak etme

herhalde canım oyüzden biz bide ayrı ayrı yerlerdeyiz ben kayseride o hakkaride gün geçtikçe özlem artıo ve ufacık bişeyde bile kırılabilio insan ama en fazlaa 4 saat sürüo hıhıhı bir daha arama dedim oda ararsaaam adam değilim dedi.. 3 saat sonrada kuzu kuzu aradı tabi sevgi böyle bişey herhalde ....:dance:

kızlar internetten buldum bu modeli renk kırık beyaz am amodel bu olsun istyorum nası sizceee

Eklentiler

• $MODEL%20%205.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 25

tabi cnm sabretmek gerek az kaldı düğünlere allah kısmet ederse ömür boyu beraber olucaz sevdiğimiz insanla :Saruboceq:

iyi iyi sempatiksalakcinni simdi pizza ismarladim netten cok süper gidiyorkaydirigubbakcemile3:kedi:

oh ohhhh afiyet olsun cnm kaydirigubbakcemile2

Kizlar istanbuldan antalyaya otobüsle gitmek kac saat sürer???

cnm nilüfer firmasıyla sanırım 10 saatte gidiyor

serpilcim benim filkrim ben çok beğenmedim alt kısmını tabi senin beğenmen önemli öncelikle

canim netten nerden baktin?adres verebilir misin

sebnemcim saol. ben aslinda ucak istiyorum balayi icin ama saatleri hic uymuyor bize ya
aksam üstü orda olucaz ondada bi günümüz heba olcak

canim netten nerden baktin?adres verebilir misin

sebnemcim saol. ben aslinda ucak istiyorum balayi icin ama saatleri hic uymuyor bize ya
aksam üstü orda olucaz ondada bi günümüz heba olcak

anladım cnm bak nilüfer sanarım hiçbir yere uğramadan direk gidiyor ben 2 sene önce gitmiştim bursada 12 saatte sanırım nilüfer 10 saatte gidiyor veya daha kısa bir bak cnm

a art gelinlik die bir yerden baktım çok fazla çeşit var orada ... begendiğinize sevindim kızlar ama....
yine hevesim kursagımda kaldı nişanlıma msn aracılıgı ile attaım bu gelinlikten alcam haberin olsun dedim o burda olmucak ben gelinlik alırken o yüzedn dedigi tek kelimeeee imkansız oldu offff ya nası sinir oldum . ama bende giyecem bu gelinliği gögüs kısmını biraz daha yukardan kapalı bir şekilde diktirip öyle giyerm yine giyerimm...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…