Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

canım bende bu gelinliği diktiriyorum bayılmıştım görünce 2 hafta önce verdim dikime kaydirigubbakcemile3

ya canım ne güzel demekki zevkler uyuşuo bizim ama dedim ya izn çıkmaıd bakalım ne olacak sen diktirmeyefaan vermişin bile ya biz çok mu geriden gelioz bilmiom ki...

ya canım ne güzel demekki zevkler uyuşuo bizim ama dedim ya izn çıkmaıd bakalım ne olacak sen diktirmeyefaan vermişin bile ya biz çok mu geriden gelioz bilmiom ki...

evet canım aynı zevkteyiz demekki hihoyyyt... ben gelinlik baktığım ilk zamandan bunu beğenip kaydetmiştim sonra canım sevgilimde netten bakarken bunu görmüş bana gönderdi bu çok güzelmiş diye:dance: bende şaşırdım kaldım ben zaten bunu beğenmiştim dedim öyle karar verdik bizde..... ikimizin zevki

bende ön kısmını biraz yukardan yaptırıyorum düz şekilde..sede geç kalmış diilsin canım ben haziranda ev yerleştirmeye gidicem o zamana kadar bitsin istedim provaya falan gidemem diye..

Sellam gelindaşlar.kaydirigubbakcemile2

bakıyorum benden başka herkesi bir telaş almış götürmüş.hihoyyyt

kolaylıklar hepinize.

yeni gelen gelin adayları hoşgeldiniz.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hoşbuldum :kedi: evet yaa burası çok hareketliymiş cidden burayı görünce benide 2 gündür bi telaş sardı delikafadulden

kızlar bende bu gelinliği yptırıyorum ama sadece ben alt kısmını değiştirdim ve kolları mendil kol olacak malum nişanlım istemiyor açık olmasını.. gelinlik 21 sayfasını bulun netten süper ötesi gelinlikler var

slm,
bnmde 4 temmuz...
davetiye baktım bugün 300 tane 300 tl .
hesaplar her geçen gün artıyo.
sizler ne kdra yaptırıyosunuz davetiyeleri kızlar???

benim begendigim davetiyenin 100 tanesi 35 tL
hem sirin hem cok güzel
pahali birsey istemedim,millet bakiyor atiyor zaten
önem vermiyorlar hic

sebnemcim degisiyor ya
30 liradan basliyor 200e kadar gidiyor
nasil birsey istedigine bagli

sedef davetiye bana iclerinden hem uygun hem cok güzel olarak geldi
ben büyük ihtimal davetiyemi ordan alicam
zaten dedigim gibi bi model begendim

iyiyim canikom sen nasilsin?

onizleme2.php

benim begendigim davetiye bu.burda rengi cok soluk görünüyor am agercekte cok güzel
mavisi cok canli ve altin renginde olan yerler aslinda simli ve parliyor
yazisida parlak. benim görür görmez icime sindi,askimda begendi.

onizleme2.php

bunuda begendim ama bunun fiyati 118 lira 100 tanesine

sebnemcim degisiyor ya
30 liradan basliyor 200e kadar gidiyor
nasil birsey istedigine bagli

sedef davetiye bana iclerinden hem uygun hem cok güzel olarak geldi
ben büyük ihtimal davetiyemi ordan alicam
zaten dedigim gibi bi model begendim

iyiyim canikom sen nasilsin?

iyim cnm benim

valla hiç bakmadık biz davetiyelere onlaren sonmuş nişanlım öyle diyor

ben çok süslü bir davetiye istemiyorum senin beğendiklerin çok güzelmiş

ikinci eklediğim çok şeker :)) ama biraz fiyatı fazla sanırım

evet canim biraz fazla
300 tane bastirdigini düsününce,basim ücretiyle falan 450 küsür tutuyor.
normalde ödenebilcek bi ücret o kadar ucuk degil ama
insanlarin bi kere bakip sonra hemen attigini düsününce yazik bence.

bende tam tersi civil civil seyleri seviyorum :) renkli olcak mutlaka

ne kadar süre önce siparis vermek gerekiyor acaba. biz anca dügünden 3 hafta önce verebilicez
cok mu gec olur ki

slm kızlar artık içim rahatladısonunda düğün tarihi belli oldu 26 temmuzda başlıyor 31 temmuza kadar benide takvime ekleyebilirsinz artık.. gelinlik meselesi of of ne kıskanlar be ne olcak sanki o gün zaten biz onların oluz zaten hep yanlrında olcaz kıskanmanın ne alemi var ki aman aman ne davetiye ne gelinlik hiç bişey istediğim gibi olmucak sanırım ....

ya bncede 300 çok =(( kıvılcım dan beğendim bnde ..
bi göz attım salı sipariş vericez.
ama gerçekten herkesin bakıp atacağı bişeye o kdr para vermek israf olur ki şu an bizim için çok önmli tutumlu olmak.
ki bnm dayım basıyo davetiyeyi bu en uygun fiyatı o davetiyenin.

bir de yazısını düşünen var mı şöyle güzel bişey. birbirimizden kopya çekelim =))

ebrarcim kac günde basiliyor peki? 3 hafta yeterli bi zaman mi ki :S
ben talaslanmaya basladim bu konuda
sen hangi davetiyeyi sectin?

yazi olarak "soruyordunuz bize,ne zaman evleniyorsunuz diye,evleniyoruz iste,bekliyoruz sizleride dügünümüze" olucak sanirim

öyle tam icime sinen birsey bulamadim isin acikcasi :S aslinda daha yaratici birseyler isterdim ama bizim oranin insanlari pek anlamaz siirden,edebiyattan...

Bir tutkudur yaşamak
Yaşamın tüm güzelliklerini
Hissetmek ve paylaşabilmek
Biz de mutluluğumuzu
sizlerle paylaşmak istiyor,
düğün törenimize onur vermenizi
diliyoruz.

Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi.
Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren
2 genç insan.
Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından
mutluluk duyan 2 aile.
Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını
istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten
mutluluk duyarız.

bunlarda olabilir

ya kızlar çok şaşıracaksınız ama biz 1000(bin) tane davetiyeyi 100(yüz) liraya bastırıyoruz. bence davetiye satan yerlerde bakmayın matbaacılara gidin harika örnekler var ve çok uygun. her matbaa yapmıyor tabi bunu araştırmak lazım. ben 1000 tane davetiyeyi ne yapıcaz dedim nişanlıma ama adama 500 de desen 1000 de desen aynı fiyattan basıyormuş o yüzden 1000 tane bestırıyoruz. biz kendi nişan resmini koyuyoruz. hat sanatı gibi isimlerimiz yazılı kartın arka tarafındada şiirimiz ve tarih adres felan var işte

5 gün sonra elimizde olurmuş ...

evet o davetiyeleri bnde biliyorum (dayım davetiye bastığı için) 1000 tane 100 tlymiş.
hem gayette güzel, fotoğraf koyuyo isterseniz.
ama bnm istediğim öyle bişey değil =)) ..

hatta ne gördüm biliyo musunuz; magnetler var ya hani mesela su aldığımız yer veriyo
buzdolabına yapıştırıyoruz. işte öyle davetiye =)) çok şaşırdım bu ne dedim
ister davetiye oluyo istersen nikah şekeri yerine yaptırıyolar dedi dayım =))
çok hoşuma gitti. ilginç bi fikir.

o kdr çok davetiye modeli var ki, bi günümü orda harcadım hala bakmayı bitirmiş değilim =))
kutulu davetiyeler var onlar çok hoşuma gitti ama parası da güzel =))

bn kıvılcımdan baktım davetiye mi ama dediğim gibi fiyat biraz bizi aştığı için daha bakıcam.

bn beğendiklerimin fotolarını çeker paylaşırım sizlerle inş. yakın zaman da.

çilek; ikinci yazdığın yazıların ikiside çok güzel. davetiye basan yerlerde de var sözler.

bn de buldum bi kaç tane zamanım olunca yazıcam buraya, kopya çekeriz azıcık birbirimizden =))

çileklim canım işte 26 temmuzda da başlıyo hafta içi ama ne yapalım bir düğün kayseride bir düğün kütahyada olucak

X