Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

sukatre ve cileklim gecmis olsun dilekleriniz icin cok tesekkur ederim
en kisa zamanda sagligina kavusur insallah
dugun gunumde yeter ki yanimda babam olsun baska bir sey istemiyorum Allahtan

cnm benim geçmiş olsun allah acil şifalar versin

sen kötü düşünme hiçbirşeyi eminim düğününde babacığında yanında olur :Saruboceq:

sen hazırlıklarına devam et cnm hem babanada moral olur

kızlar nasıl gidiyor benim stresten yüzümde sivilceler çıktı geceleri uykum kaçıyo başımda çok ağrıyo yaa çok kafaya takıyorum herşeyi sizde öylemi..

kızlar nasıl gidiyor benim stresten yüzümde sivilceler çıktı geceleri uykum kaçıyo başımda çok ağrıyo yaa çok kafaya takıyorum herşeyi sizde öylemi..

ayy canım sorma yaa yüzümde nasıl sivilceler çıktı anlatamam sana kocaman kocaman iğrenç görünüyorum aynen bende uyandığım zaman gece ölsem uyuyamıyorum nolcak halimiz bilmiom vallaha yaaa

cnm bence o kadar stres yapmayım çok şükür çok rahat uyuyorum bir problemim yok nasıl olsa herşey olucak biraz rahat olun bence :teselli:

bende oyle canım çok tres yapıyorum uyku haram oluyo bana günler yaklaştıkça sonra gece ne zaman uyudugumu blmediğm bir zaman diliminde uyuyp kalmış oluruorum bu seferde sabah kalkamıyorum.. neyse kızlar bu gün heycanlıyım ablamla gelinlik bakmaya gidicez sadece fikir edinmek adına bana hangisi yakışır gibisinden nişanlım geldiğinde hç vaktimiz olmucak ben de gidip hemen o begendiğim gelinlilerden birini seçicem

bizde bu pazar gelinlik bakıcaz bikaç model var diktireyim diyorum.
nişanlım da diktirme hazır al belki dikildikten sonra beğenmezsin diyo.ohaoldumsmile

canım çok üzüldüm umarım herşey düzelir allah yardımcın olsun:Saruboceq:

düsler sokagi
bence birinci model güzel
ve insallah izin koparabilirsin. Bende koparamadim nisan fotolarim icin:kedi:

kiskanc kocisin halide baska oluyor,kadinlardan bile kiskaniyorkaydirigubbakcemile3
aynen çileklim.
benim koçişimde acayip kıskanç.
napacam bilmiyorum.
nişan resimlerime izin yok.
bari düğün dedim.
nuh diyor peygamber demiyor.
ama inş beni onu düğünümüz olsun ikna etmeye çalışırım.

vay be.
filmlerdeki gibi kıss.
ne güzelmiş.
okuyunca tüylerim kalktı.
allah mutlu etsin
ben doktora gittim.
doktor her genç kızın evlenmeden önce görünmsi lazım dedi.
iyiki gitmişim.
ilk gece hakkında bana bilgi, verdi.sizde gidin canım
amin sukatre.inş borçlarınızı tez zamanda ödersiniz.

Ben de ıkı gÜndÜr ablamda kalıodum bugÜn fıkır edınmek adına gelınlık bakmaya gıdecektık sbah heycanla kaltım nıŞnalım aradı nasıl oldu bılmıyorum bır tartıŞma Çıktı aramızda ve Öle bıŞey dedı kı benı Çok fecı kırdı ne gelınlık baktım ne bıŞey dırek geldım eve bÜtÜn sevıncım yarım kaldı ya ama ben bılıorum ona yapıcagı ..........

Temmuz gelinleri merhana :) bende 4 temmuzda evleniyorum. biz çoktan nikah işlemleri, mobilya gelinlik falan hepsini tamamladık. Bu sene ramazan yaz ayına denk geldiği için herkes temmuz ayına yüklenmiş çok zor yer bulduk. Gelinlikçi bile eylülün siparişlerini almaya başlamış çok yoğunluk varmış. Evimizide kısmetse öbür ay kurmaya başlıyoruz. Çoook heycanlıyım:) Allah hepimizin yardımcısı olsun.
NOT: Temmuza kadar 15 kilo vermem lazım ama bu meaajı yazarken bile fıstıklı çikolata yiyorum canım sağolsuuuuuunnnnnn nasılsa gelinliğim dikiliyor bu kiloya göre

bende temmuz geliniyimmmm 31 temmuzda konyada evleniyorum inşşşş salonu davetiyeyi ayarladık ama başka herşey duruyor. çok iş var daha çokk

bende temmuz geliniyimmmm 31 temmuzda konyada evleniyorum inşşşş salonu davetiyeyi ayarladık ama başka herşey duruyor. çok iş var daha çokk

Ömür boyu mutluluklar dilerim. Sanırım konyalı değilsin ve buraya gelin geliyorsun. Herhangi bir sorunun yada ihtiyacın olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Bizde de hazırlıklar tam gaz gidiyor. Bugün ev için ıvır zıvır alışverişi yapalım dedik o bu şu derken bisürü para tuttu.Mayıs sonu ev aramaya başlcaz biz de şimdilik eşya peşinde koşturuyoruz

×÷·.·´¯`·)»1 Temmuz«(·´¯`· .·÷
simay
su14

×÷·.·´¯`·)»3 Temmuz«(·´¯`· .·÷
Miniciqim
gul_bumm

×÷·.·´¯`·)»4 Temmuz«(·´¯`· .·÷
Erva8
sevgili

balbocugu_85

×÷·.·´¯`·)»10 Temmuz«(·´¯`· .·÷
NiSaN83
ayseozlem
bebemmm
34moni53
eesra

×÷·.·´¯`·)»11 Temmuz«(·´¯`· .·÷
sebbnemm
krpz

×÷·.·´¯`·)»13 Temmuz«(·´¯`· .·÷
sukatre

×÷·.·´¯`·)»15 Temmuz«(·´¯`· .·÷
betelgues

×÷·.·´¯`·)»17 Temmuz«(·´¯`· .·÷
ciLeKLiMm
incidestan
arzu_84

×÷·.·´¯`·)»18 Temmuz«(·´¯`· .·÷
pisces
rbcn
mwn

×÷·.·´¯`·)»19 Temmuz«(·´¯`· .·÷
esqer
DUSLER_SOKAGI

×÷·.·´¯`·)»22 Temmuz«(·´¯`· .·÷
bezellem
baypipo

×÷·.·´¯`·)»23 Temmuz«(·´¯`· .·÷
dilo_can

×÷·.·´¯`·)»24 Temmuz«(·´¯`· .·÷
huulyaa

×÷·.·´¯`·)»25 Temmuz«(·´¯`· .·÷
arzu_84
×÷·.·´¯`·)»30 Temmuz«(·´¯`· .·÷
gulaycik85

×÷·.·´¯`·)»31 Temmuz«(·´¯`· .·÷
roseeda
jayjay

nursall

×÷·.·´¯`·)»Temmuzun ilk haftası«(·´¯`· .·÷
Feza_

Günaydin Kizlar.Nasilsiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…