Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

kızlar balayı için Kaya Artemis Resort kıbrısta mutlaka inceleyin diyorum harika bir yer biz geçen yaz bi kaçamak yapmıştık :kedi: 10 üzerinden 10 diyorum bir de long beach resort&spa alanya da ikisi de harika ve inanılmaz eğlenmiş ve memnun kalmıştım aklınızda bulunsunn ..

kızlaarr herşeyin en iyisi olsa evinizin huzuru olmasa neye yarar el birliğiyle herşey olur inşallah :)

sağol canım inaşlaah

kızlar gelinliğini duvaksız isteyen var mı?
bence duvak gelinliğin güzelliğini kapatıyo..
duvaksız olmaz diyorlar bi yandan
fikri olan var mı yerimseniben

sağol canım inaşlaah

kızlar gelinliğini duvaksız isteyen var mı?
bence duvak gelinliğin güzelliğini kapatıyo..
duvaksız olmaz diyorlar bi yandan
fikri olan var mı yerimseniben

ben duvaksız gelinlik düşünüyorum. saçıma ilginç bir tüylü toka ya da taze çiçekler takabilirimbayanssulusmile

merhaba kızlar nasılsınız ??

bencede duvaksız gelin olmaz ben her denedğim gelinliğe taktırdım çünkü duvaksız olmuyor

Gelinbaşı için düşündüğüm model bu boshayallersmile, ve sanırım duvaklı kullanamam. Siz ne dersiniz kızlar?:1hug:

Eklentiler

• $001_primary.jpg
    $001_primary.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 29
mrb,
bnde bişey danışmak istiyorum; türbanlı gelin olucam, sizce eldiven olmalı mı? sırf dantelden istiyorum olursa. ama modası geçti artık diyenler de var. sizce?

mrb,
bnde bişey danışmak istiyorum; türbanlı gelin olucam, sizce eldiven olmalı mı? sırf dantelden istiyorum olursa. ama modası geçti artık diyenler de var. sizce?

bence gelinlikte eldivenin modası geçmez. sen yakıştırıyorsan neden olmasın. Hem şimdi çok şık modeller var eldivende eminim zevkine uygun birşey seçebilirsin canım.kaydirigubbakcemile5

teşekkürler. bnde öyle düşünüyorum gelinlikte eldiven çok şık duruyo boshayallersmile mayısta gelinlik dikilmeye başlıcak bakalım onlar ne dicek ...

mrb,

SLM EBRAR.
BENDE SENİN GİBİ TESEDDÜRLÜYÜM.BEN ELDİVEN TAKMAK İSTİYORUM.yerimseniben

TANTELLİ DANTELSİZ FARKETMEZ BENİMKİ YETERKİ BEĞENEYİM.:nazar:

GELİNBAŞI OLARAK NETTE BULDUM MODELİ ÇOK HOŞUMA GİTTİ.

BİR MODELİ BEN BURADA DİĞER MODELİDE NİŞANLIMIN MEMLEKETİNDE YAPTIRACm.

kızlar slmmm
nası gidiyo hazırlıklar
düğünde takılıcak setiniz alındı mı ve çok abartı olmayan orta yollu bi set için fiyatlar ne civarda olur sizcee

kızlar slmmm
nası gidiyo hazırlıklar
düğünde takılıcak setiniz alındı mı ve çok abartı olmayan orta yollu bi set için fiyatlar ne civarda olur sizcee

iyi gidiyo çok şükür cnm duvak ve eldivende beyin fırtınası yapıyoruss sempatiksalakcinni
valla ben set istemiyorum ama alıncak sanırım fiyat hakk. pek bişe bilmiyorum ama 700 den başlar istediğin rakama kadar çıkar bence

BENDE 25 HAZİRANDA EVLENİyorum arkadaşlar size bişi sorucam ben 25inde regli olucam doğum kont hapı kullanmıcam geciktirici düşünüorum ama tedirginimde hani stres şişkinlik filan yapamı bilmiorum önerileriniz bekliorum

Saybel mrb.

bizim adetlerde kızın adet gününe göre düğün tarihi verilir.yerimseniben

ogün ilk gece yaşamanız şartmı?

şart değilse bence ilaç kullanma.

adetin geçtikten sonrada ilk gece YAŞANABıLıR.

bizde de kıza sorulurda alınır düğün tarihi.
ilk gece için değil ama o gün adetli olmak hiçte iyi değil, zor olur gelin için.
geciktirici kullanmayı hiç kimse önermiyo, bütün düzen bozulabilirmiş.
eğer ilk günün değilse sonrasında rahatsız etmez bnce.

bnde çok istiyorum eldiveni, saten olması belki kötü durur diye düşüdüm ama dantel olursa çok hoş duracağını düşünüyorum.

herşeyi düşünmemiz lazım hiç bişeyi atlamamalıyız ooof of :)

benim düğünde inş temmuzda kızlar bakın düğün olduktan sonra herkes temmuz gelinleri olarak bir grup acalım olmamı kayseriden olan varmı aranızda gelinlikle ilğili görüşelim ha ne dersiniz

duvaksız gelinmi olur be hem o ilk gece eşin udvagını kaldıracak ve anlına bir öpücük koyacak olmaz duvaksız aslaa....

kizlar bende geciktirici kullanmayi düsünüyorum
gerci tam geciktirici degil,dogum kontrol hapini zaten alicam bu aydan sonra.
arada verelin bi kac gün arayi vermeden devam alicam.
bu sekilde adetim olmicakmis
istemiyorum yazin,hele hele dügünde hic ugrasamam.

kizlar salona girerken duvaginiz kapali mi olacak sizin?

X