Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

selam kızlar
bende yaptım çizelgemi
gelinliğimide geçen hafta gittik iki tane modele bayıldım
hep sade istiyodum hatta kaç yıldır sakladıgım modelde vardı
ama şimdi bol kabarık bol taşlı şeylere gözüm gitti hep
denedimde bayıldımmm
bu c.tesi tekrar gitcem
resmini eklerim gittiğimde cekicem resim

nisan sevindim karar vermene böyle böyle yavaş yavaş olcak herşeyimiz çizelge geri sardıkça heyecan başlıyor mu sende de :)

bu gelinlik konusu genelde böyle galiba
insan kafasinda tasarladigi modelden cok farkli birsey aliyor
bakalim ben nasil birsey alicam

selam kızlar,
gelinlik için ben de bir sürü model saklamıştım ama şimdi üzerime denediğimde o eski modelleri biraz fazla sade buldum. Artık karar vermenin vakti de geldi, dikilecek çünki gelinliğim ama ben kararsız terazi son dakikaya kadar o mu bu mu diye düşüneceğim :roflol:

evet hiç aklımda olmayan modele resmen asık oldum
daha şimdilik heycan yok
beni biraz odunum ya:)
daha 2 sene varmıs gibi geliyor bana

selam şebnem yerimseniben
ben izindeyim canım şu sıra evde gelinlik modellerine balayı otellerine filan bakıyorum. Bi de tezim var

kolay gelsin cnm bayanssulusmile . nerelere bakıyorsunuz balayı için bizde karar verdik gibi birşey

sebbnemmcim uygun bir tur bulabilirsek yurtdışı düsünüyoruz, ama tur şirketlerinin güvenilirliği problem olabilir. yurtiçi için bir alternatif düsünmedik şimdilik ilk ihtimal üzerinde duruyoruz. siz nereye karar verdiniz canım?

bizde ilk yurtdışı düşünüyorduk sonradan dedik türkiyede bir yere gidelim en kısa zamanda da yurtdışına çıkarız

adam&eve otelini düşünüyoruz cnm

offf off kızlar yardım etmeyen olmadı mı borç batağında oluyosun ama inş bunlarda biter.genede bizim gibi birikimi olmayanlar yavaş yavaş başlayın bence

aynen cnm birikim olmayınca çok zor.
nişanlımın ailesi yok zaten senağlama benm ailem de yardım ediyor ama bizim buralarda kız tarafı pek bişey yapmaz
ama Allah güç versin yeterki çalışır öderiz. :hulya:
önemli olan para mevzusunun sevgiyi azaltmaması

katılıyorum sukatre, yeter ki maddi beklentiler yüzünden mutluluğunuz bozulmasın. Biz de herşeyi kendimiz yapıyoruz ailelerin cebinden bir lira çıkmıyor, o yüzden herşeyin en iyisi olsun diye bir beklentimiz yok. ikimiz birlikte mutlu yaşayabilmek için ne kadarını yapabiliyorsak ona bakıyoruz. sade bir nikahla evlenip düğün masrafıyla balayına gideceğiz inşallah. ailemin fazla bir durumu yok, nişanlım da kendi ailesine söz düşürmemek için tüm masrafların altından kalkmaya çalışıyor. Açıkçası manevi destek dışında fazla bir katkım olmadı, ama ben de şu marka makine alalım bu marka çeyiz yapalım gibi beklentilere asla girmiyorum. İnsanı mutlu eden şey mal mülk değildir çünki, yuvayı yuva yapan içinde birarada mutlu yaşayan insanlardır. :1hug: ne güzel söylemişsin Allah güç versin yeter ki çalışır öderiz

kızlar allah hepimizin yardımcısı olsun evlilik zor aman dediğiniz gibi allah ağzımızın tadını öutluluğumuzu bozmasın .tabak çanak hepsi olur zamanla:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…