Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

esqer cnm keske olsaydı da deneseydin aysirada gelmicekmiymiş baktığın yere birde sanırım sen kalcadan başlasın kat kat istiyorsun aysirada ki modele baktım tekrar sanırım 2. resim favorim :)

cnm gelsede artık gidemm cunku haftaya modeli wermm lazım.daha once begendigm modeli deiştrdigm için birini begnnmm lazım artık :)onun baska resmleride war ekleyımde bak cnm :) ewet cnm ole istıorum zaten ikinci modelde oleydi benm denedigm bilmıorum ben begendm ama nişanlımda aysıradaki sade model warya onu begendi cok zarif duruo dıo..benm begendigmn bi ozelligi yokmus ole dıo :)

o 2.nin orijinali buna benzıo bende gogus kısmını bole istıorum..altıda haff taslı olsun istıorum beyaz ama gri deil..ama gogus kısmı bole olsun..etek de benzıo buna işte
4277.jpg

anladım cnm acele olunca birini seçmek lazım bu ekledğinde güzel ama bence 2. resimdeki geelinliğin güzel dırma sebebi katlarını daha sık yapmışlar eğer diktireceksen bence sende katlarını fazla yaptır cnm göğüs kısmı çok hoş çok beğendim .

anladım cnm acele olunca birini seçmek lazım bu ekledğinde güzel ama bence 2. resimdeki geelinliğin güzel dırma sebebi katlarını daha sık yapmışlar eğer diktireceksen bence sende katlarını fazla yaptır cnm göğüs kısmı çok hoş çok beğendim .

zaten bende ole yaptrcm cnm benm denedigmnde oleydi hatta..gogus kısmı zaten kesn ole istıorum cok hos duruo bence gogusun altınada işleme olunca biraz tam olur bence.ama modelde cokmu basit kacar bilmıorum nişanlım kafamı karıstrdı.. sole bak buldum bi resm
muge-6.jpg

rica ederim cnm . bence güzel dikerlerse çok hoşmuş biraz taşlarla süsletebilirsin göbek kısmını veya göğüs altını bu eklediğin modelde sanki katlar arası eşit değil onu iyi ayarlamaları lazım hani en çok beğendimiz resimdeki kız bence hazır almış inşallah öyle dikebilirler bu konuda pek bi şüpheciyim ben ya :))

aysirada ki de hiç fena değil onuda düşünebilirsin hazır olunca benim daha bir içime siniyorda ama eğer terzine güveniyorsan beğendimiz model çok hoş

bu arada nişanlınında beğenmesi önemli çünkü iki burun kıvırsa keşke deme

inş cnm ya eger istedigm gibi olmazsa paramı filan alma sansım warmı ole bi hakkım war mı bilmıorum ama allhh korusun tabi o duruma dusmeyım yoksa cok kotu olur herkes owuo orayı ona guwenrek yaptırorum bakalım..ewet o dıktrmiş we arası eşit deil katların..begendigmzde hazır alınmıs ii dıkkat ettmişisn :) nişanlımınkide bundanda sade ama ben bi topik acıyımda herkese soruyum burda :) zaten en cok aysoıra we ikisi arasında gidip gelıorum..nişanlımın aysıradan begendşgi model ama ustune giynce dhaa gusl duruo resmdekigibi deil yani orda pek bellii olmuo

jjjjjhjj.jpg

cnm sanırım diğer yazdığın model buydu .

işte bende öyle bir hasatlık var oldumu tam olsun o yüzden hazır alıcam ne başkasını neden kendimi yorayım diye :)

evt cnm insanın üstünde çok farklı duruyor hepsi sen aç bi topicte bakalım genel olarak ne çıkacak

ewet cnm dedigm o.bende google dan arattrnca bu cıkıo iki modelde aynı dimi ama bendeki 2009 sennki 2010 sanırım cunku aynısından iki tane wardı ordada
4549.jpg

walla ole bende ilk basta okadar dert etmmişitm ama burda okadar seyi okuyunca onun derdine dustum :) en iisini sen yapıosun hazır almak en mantıklısı.benm nişanlım burda olmadıgı için izne geldıkce halletmek istedık sonradan sıkısmasın die o yzden erken karar werdım sanki

walla ole bende ilk basta okadar dert etmmişitm ama burda okadar seyi okuyunca onun derdine dustum :) en iisini sen yapıosun hazır almak en mantıklısı.benm nişanlım burda olmadıgı için izne geldıkce halletmek istedık sonradan sıkısmasın die o yzden erken karar werdım sanki

cnm 2009 la 2010 farlı geldi bana .

yok cnm erken değil bence kısmetse yarın halledicem her baktığında farklı birşey görüyorsun ki eminim seneye bu zamanlar çok değişik modeller çıkacak ama biz evli olucaz :) istemenin sonu yok

bakalım bende hazır alıcam ama geçen baktığım modelin önü çok güzel arkadası berbat :) ona kesin karar verirsek onda da değişiklik olucak . diktirmeye kalksam benim çenemden dikemezler valla

kizlar aysiradan almayi dusunuyorsaniz
diger magazalarinda da yapiyorlar mi bilmiyorum ama
pendik neomarin subesindekiler 20% indirim yapiyorlar internette gordugunuz fiyatlar uzerinden aklinizda bulunsun
ben mesela mbs0402 modelini denedim ve begendim
1950 lira websitesindeki fiyati 1490 liraya veririz dediler hatta yuzde 23 gibi bi sey ediyor
begendigim bir duvakta 150 liraydi onu da 120ye birakiriz dediler

Benı de alın aranıza :) Benım de tarıhım 18 temmuz :) Allah yardımcımız olsun.

kizlar aysiradan almayi dusunuyorsaniz
diger magazalarinda da yapiyorlar mi bilmiyorum ama
pendik neomarin subesindekiler 20% indirim yapiyorlar internette gordugunuz fiyatlar uzerinden aklinizda bulunsun
ben mesela mbs0402 modelini denedim ve begendim
1950 lira websitesindeki fiyati 1490 liraya veririz dediler hatta yuzde 23 gibi bi sey ediyor
begendigim bir duvakta 150 liraydi onu da 120ye birakiriz dediler

evt cnm sanırım her mağzasında yapıyorlar indirim bende denemiştim aysirada 1900 lük bir gelinliği içinde herşey dahil 1500 e hatta daha da indirebileceklerini söylediler. yarın takrar gidicem fiyatlar hakkında yine bilgi veririm

X