Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

yok cnm bizde kimsenin bir şey dediği yok sağolsunlar hiç karışmıyorlar

kızlar bu arada gelinlik denedim şimdi geldim öldüm 13 tane denemişim pazartesi kesin kararı vericem hihoyyyt

cileklim cnm sanırım ikimizin toplam 1100-1150 gibi birşeydi. ben çok memnunum alyansımdan bak sende zemuszemus

bizde kararı werdık canm tutucaz inş o gune..way be ben de bugun baya bi denedm walla 3 model begendm ucu arasında karrsızım birini secıp gelınlıkcime gostercem..p.tesi karar werınce koyda bakalım cnm gelınlıgıne..:eek:

bizde kararı werdık canm tutucaz inş o gune..way be ben de bugun baya bi denedm walla 3 model begendm ucu arasında karrsızım birini secıp gelınlıkcime gostercem..p.tesi karar werınce koyda bakalım cnm gelınlıgıne..:eek:

hadi hayırlısı olsun cnm senin içinde
tabii sizinle paylaşıcam :lepi: sen ekle hangi modellerde kararsız kaldın ?

hadi hayırlısı olsun cnm senin içinde
tabii sizinle paylaşıcam :lepi: sen ekle hangi modellerde kararsız kaldın ?

cnm topikde acıcam zaten ama sen bak şimdi kaydirigubbakcemile3 biri bu cnm
HusniyeModa_KREM-(22).jpg

digeride aysıranın 2010 modelnden MBS0667 kodlu modeli oda cok zarif durdu ustumde...ama ucunden en cokhosuma giden 2.modeldi sence hangisi daha gusel duruo..bide yine aysıradan MBS0473 kdlu model hosuma gidıo ama olmadıgı için deneyemedım.aysıradanda resm alamadıgım için buraya koyamıorum cnm bakarsan sewınırım opuyorumnanaktan

ben de geldimmm ben de temmuzcuyum :) valahi tutuştum yapacak ne kadar çok iş var ya ... Ben bi de ikiye bölüncem biraz kına gecesi izmirde düğün istanbulda aralarında 1 hafta olcak. herkesin gönlü olsun diye.Gelinlik tamamdır hallettim ama kına gecesi için bişi ayarlayamadım hala.

bu arada sevgili esqer elimde şöyle bi model vardı belki ilgini çeker ben beğenmiştim çünkü benim gelinliğim de kabarık ve kat kat. fikir olsun diye bu modeli göstermiştim gelinlikçime.
Gelinlik_99056422.jpg

ben de geldimmm ben de temmuzcuyum :) valahi tutuştum yapacak ne kadar çok iş var ya ... Ben bi de ikiye bölüncem biraz kına gecesi izmirde düğün istanbulda aralarında 1 hafta olcak. herkesin gönlü olsun diye.Gelinlik tamamdır hallettim ama kına gecesi için bişi ayarlayamadım hala.

cnm hoşgeldin işimiz çok cnm ama yetişir merak etme :))

esqer cnm ikinci eklediğin fotogrfla aysiradaki 0473 arasında kaldım :)

Kızlar merhaba ben de2010 temmuz gelinlerindenim
allah hepimizinkini başa götürsün hayırlı ugurlu etsin, neler konusuyorsunuz bu baslıkta?

Kızlar merhaba ben de2010 temmuz gelinlerindenim
allah hepimizinkini başa götürsün hayırlı ugurlu etsin, neler konusuyorsunuz bu baslıkta?

hoşgeldin cnm
sağol inşallah hepimiz mutlu olalım

neler yapıyoruz hangi aşamalardayız onları paylaşıyoruz cnm

kızlar hepiniz allaha emanet olun, dünyanın en mutlu gelinleri olmayı allah bizlere nasip etsin
benim eksigim duvak ve davetıye.. çok sade olsun istiyorum sizin davetiyeler nasıl gorunum olarak?
ev esyaları vs buyuk başlar komple tamam bizim, arada hosuma giden birsey olursa
süs esyası mutfak banyo icin ufak tefek ıvır zıvırımı alıyorum
ha bır de perdem yok
ne kadar ayrıntı cıkıyor ya dusununce..

ya kızlar su dugune kalan zamanı nası takvım yapıyorsunuz cızelge olarak
bır de uye resmı nası eklenıyor ?

Kizlaaar merhabalar.
dün ceyizim icin birseyler aldim
600 euro gitti boshayallersmile
schaferin yemek takimini,kahvalti takimini,tencere takimini ve kasik catal bicak takimini aldim
ama cok ciciler :kedi:

cnm hoşgeldin işimiz çok cnm ama yetişir merak etme :))

esqer cnm ikinci eklediğin fotogrfla aysiradaki 0473 arasında kaldım :)
bende en cok iknciyi begendm zaten cnm 3 unun icindende denedıklerımden yani..ama yinede karar weremıo insan ya :KK43: aysıranın o modelinide cok beenorum ama ustume nasıl olur hiç bilmıorum :CADIARZU
bu arada sevgili esqer elimde şöyle bi model vardı belki ilgini çeker ben beğenmiştim çünkü benim gelinliğim de kabarık ve kat kat. fikir olsun diye bu modeli göstermiştim gelinlikçime.
Gelinlik_99056422.jpg

biliorum o modelide cnm ama ben etegi o tarz olan sewmıorum hani o fırfırınn ucunda bişi war gibi ya sert ole sewmıorum ama kabarıklık bu seklde istıorum oel cok kabarık olmıcak yani yakısmıo cunku :).tsk ederim tatlımopuyorumnanaktan

X