Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

cnm ben bugün akay a baktım birde aysiraya bakıcam gelinlik denemek çok eğlenceli :) zaten bikaç gelinlikten sonra karar veriyorsun kafanda oluşuyor renk model . sen bence internetten çok fazla bakma eğer diktirmeyeceksen üstünde farklı duruyor çünkü deneyince

arzu_84 : bütün güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım inşallahh hepimiz hep böyle güzel haberlerimizi paylaşırız burda :)

çileklimm : amin canım amin hep hayırlısıyla biz de benim alyansıma 450 onunkine 50 tl verdik gümüş istediği için :) ben de şebneme katılıyorum üzerinde görmeden hiçbirşeye karar verme dene bundan daha eğlenceli bişey olamaz zaten hem bursada seçeneğin de geniş olacak eminim gönlüne göre bulursun

şebnem : kendine en yakışan en güzel gelinlik senin olsun umarım içine siner en mutlu gününde en güzel olursun :)

haklisiniz kizlar bende zaten pek internetteki modellere endekslenmedim.
nisan kiyafetimde öyle yapmistim model aricam diye internette saatlerimi gecirmistim
sonra bi dükkana girdim
ilk gördügüm kiyafeti denedim cuk diye oturdu aldim. nette baktigim modellerle alakasi yoktu :)
o yüzden gelinlik icin öyle pek bakmadim.
hayirlisi ya,insallah icime sinen güzel bi gelinlik bulabilirim.
benim tek korkum beden bulamam aslinda

şebnem : kendine en yakışan en güzel gelinlik senin olsun umarım içine siner en mutlu gününde en güzel olursun :)

sağol cnm benim inşallah :Saruboceq:

ciLeKLiMm bu arada kaç bende giyiyorsun bence bu kadar problem etme
benim denediğim gelinliğin bedenini sordum 36-38 dedi kadın heleki üstü ve bel kısmı bol üst bedenim 38
normalde alt bedenim 38-40 anlamadım gitti

ben gelinliğimin modelini belirledim ama o modelde bulamayacağımı bildiğim için diktiricem 22 nisanda nişan var onu bir atlatalım inşallah hayırlısıyla sonra gelinlikle uğraşmaya başlıycam kızlar
istediğim model kayık yaka kolları dirseklerime kadar olucak ve kalçamın altına kadar daracık güpür olacak kalça altımdan da olabildiğince genişleyen tüller yada bukleler olacak duvağım upuzun ve güpür olacak yine bir dee taç istiyorum başıma :) nasıll??

vay kulağa çok hoş geliyor cnm :smiley-cool: eminim görünüştede çok hoş olur inşallah istediğin gibi dikerler . ama bence bikaç yeri dolaş bak bakalım gelinlikler nasıl duracak üstünde ona göre istediğin modelde oynama yaparsın

evet bakarım olmazsa bir kaç yere beğenmesem de denemek keyifli olur :)
umarım hayalimdeki gibi dikebilirler şimdi nişana yoğunlaştım nişan elbisem de dikiliyor şu anda beğendiğim bir elbise üzerinde oynama yaptım umarım tarif ettiğim gibi gelir heyecanla bekliyorum

evet cnm dene ne olucak eğlenceli oluyor zemuszemus

işte dikim olunca sonucu beklemek zor olur ya ama sonuç iyi çıkar inşallah beklediğine değer

cnm bu arada aysirada bir model var ona bak bence bi internetten kolları uzun belki fikir edinirsin

kızlar ben dişleri tellerle çevrili bir temmuz geliniyim.
:smiley-cool:
ama nisan 27 de kurtuluyorum artık çok şükür allahıma.

27 gelmiyorki gelsin.

çok heyecanlıyım kızlar.opuyorumnanaktan

kızlar ben dişleri tellerle çevrili bir temmuz geliniyim.
:smiley-cool:
ama nisan 27 de kurtuluyorum artık çok şükür allahıma.

27 gelmiyorki gelsin.

çok heyecanlıyım kızlar.opuyorumnanaktan

aynen ben de telli bir temmuz geliniyim
hem hemen ciksin istiyorum
hem de cok para veriyorum durabildigi kadar dursun istiyorum :)
herkes soruyor ne zaman cikacak ne zaman cikacak diye
ben de telli duvakli gelin olcam iste diyorum napayim keyfimden takmiyorum ya

ilahi 34moni53:roflol::roflol:
çok hoşsun.
bende nişanımda telli duvaklıydım.:roflol:
hem ne para verdim ben.hesabım bitti.5.000 mal oldu bana.olsun ama sonucu çok güzel.sırnaşık şey
ne zaman çıkacak elimesini duymaktan gına gelmiştim artık.neyseki bu ay bitiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…