Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Merhaba bende bu ay tüp Bebek sürecine başlayacağım.yakinda regl olurum muhtemel..hoca takviye vermisti yumurtalik için..şimdi alsam fatda edermi 15 günde kullnasam fayda olurmu
Asil 3 ayda degisim oluyor diyorlar hem sperm hem yumurta icin ama bence hic yoktan iyidir ben de 15 gun fln kullanmistim doktorun verdigi takviyeleri ondan once d vitamini ve omega 3 aliyordum ama onlari zaten yillardir kullaniyorum ☺️ bence kullan canim ancak kazancin olur kaybin olmaz.

Evet canım. Mayıs'ta da denedim.
Bu 3. Denemem 😔
Senin ikinci kez hamile kalman sart canim cunku herseyden once benim yasıtımsın tüm 38 ler şıp diye hamile kalmalı 🙏🤍😁 hele benim elde var sıfır nasıl bişey onu bile bilmiyorum çok mahsun hissediyorum 🥹 senin iki numaran benim bir numaram gelsin ☺️🤍🙏rabbim dualarımızı duy gönlümüze göre ver amin 🙏🙏🙏

Asil 3 ayda degisim oluyor diyorlar hem sperm hem yumurta icin ama bence hic yoktan iyidir ben de 15 gun fln kullanmistim doktorun verdigi takviyeleri ondan once d vitamini ve omega 3 aliyordum ama onlari zaten yillardir kullaniyorum ☺️ bence kullan canim ancak kazancin olur kaybin olmaz.
Doğru diyorsunuz..geçen aldım optilife diye takviye.hem ben hem eşim kullanabiliyormus...inşallah fayda olur ..rabbim tez zamanda evlat nasip etsin inşallah🤲🏼

Senin ikinci kez hamile kalman sart canim cunku herseyden once benim yasıtımsın tüm 38 ler şıp diye hamile kalmalı 🙏🤍😁 hele benim elde var sıfır nasıl bişey onu bile bilmiyorum çok mahsun hissediyorum 🥹 senin iki numaran benim bir numaram gelsin ☺️🤍🙏rabbim dualarımızı duy gönlümüze göre ver amin 🙏🙏🙏
İnsallahhhh canimm

Merhaba bende adet olmayı bekliyorum. 2 gün içinde olurum. Ardından transfer tedavisine başlayacağız. İnşallah herkes için mutlu bir son olur 🙏🏻

Merhaba ben de temmuz ilk hafta regl olmayi bekliyorum sonra baslayacagim umarim :)
Bendeee 🥰 çok heyecanlıyım.. bir an önce adet olsam da sürece başlasam diyorum ilk defa. Normalde adet olmayım hamile olayım diye beklerdim her ay, bu sefer adet olayım da gideyim diye bekliyorum 😂

Kızlar transfer sonrası ve öncesi nasıl beslenmeliyiz? Somonun şu an mevsimi değil, dondurulmuş olarak satılıyor her yerde. Dondurulmuş sağlıklı olur mu? Bi de ben marullu ton balığı salatası yapıyorum onu çok seviyorum. Ton balığı ve marul tüketmekte sakınca var mı 🌸

Kızlar transfer sonrası ve öncesi nasıl beslenmeliyiz? Somonun şu an mevsimi değil, dondurulmuş olarak satılıyor her yerde. Dondurulmuş sağlıklı olur mu? Bi de ben marullu ton balığı salatası yapıyorum onu çok seviyorum. Ton balığı ve marul tüketmekte sakınca var mı 🌸
Ton balığı yasak canım

X