Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Hayır canım yanlış bilgi. Doktor öncesinden bakıyor rahim durumuna polikistik overin varmış hepsine bakar. Mesela ben görüşmeye bile gittim kontrolde dedi ki donmuş transfer yapılacak. Ama eltimin 18 yumurta toplandı taze yaptı
O zaman Rahim durumuma göre belli olacak büyük ihtimalle

Merhaba süreç nasıl oluyor ? Regl iken mi gidiliyor ? Detaylı anlatır mısınız hangi ilaçlar kullandınız
Merhaba evet adetin iki yada üçüncü günü gidiliyor. Ama dikkat edin aşılama tüp bebek tedavisi adetliyken başlatılıyor. O gün teyzemin kızı genetikli tüp bebek yapması lazımdı maliyetli bir işlem 240 bin fatura çıkardılar hakan çoksüer diye bir doktor hastanın adeti geçmiş hasta elinden gitmesin diye adetin 15 günü tedavi başlatmaya çalıştı yaaa adam gebelik yada gebe kalmaları umurunda değil amaç parasını almak dikkat edin sizde lütfen

Merhaba kızlar ben başladım muhtemelen temmuz da transferim olacak temmuz da tüp bebek yaptıracak olanlar birbirimize destek olalım herkes mutlu haberi alsın inşallah
İnşallah sonuç alırsınız . Bazı klinikler tahlile 2 gün kala beta HCG içeren ignlere yapıyor beta HCG ilacın etkisiyle yükseliyor sonra yalandan gebe kaldın diyorlar iğnenin etkisi geçince değer düşüyor düşük yaptın diyorlar bunu diyarlife tüp Bebek merkezinde hakan çoksüer yapıyor ama dikkat edin lütfen

İnşallah sonuç alırsınız . Bazı klinikler tahlile 2 gün kala beta HCG içeren ignlere yapıyor beta HCG ilacın etkisiyle yükseliyor sonra yalandan gebe kaldın diyorlar iğnenin etkisi geçince değer düşüyor düşük yaptın diyorlar bunu diyarlife tüp Bebek merkezinde hakan çoksüer yapıyor ama dikkat edin lütfen
Yazık üzüldüm nekadar zır bi süreç ya 😥

Benim yolum az kaldı bakalim 25dk falan bende izmir
Evet kızlar ben geldim muayene oldum yumurtalar doktorumun dediğine göre şu an dedi bir sıkıntı yok dedi güzel ilerliyor dedi ama Salı günü bir daha muayene edelim dedi yani Salı gününe kadar Pergoveris MERIOFERT devam cetrotın yazdı bugün vurulmam gerekiyor eczanelere yana yakıla arıyorum

Evet kızlar ben geldim muayene oldum yumurtalar doktorumun dediğine göre şu an dedi bir sıkıntı yok dedi güzel ilerliyor dedi ama Salı günü bir daha muayene edelim dedi yani Salı gününe kadar Pergoveris MERIOFERT devam cetrotın yazdı bugün vurulmam gerekiyor eczanelere yana yakıla arıyorum
Hadi inşallah güzel haberler gelsin...nasilmis yumurtalar ..bende salı goruncem bakalım inşallah opu der ..cetrotin ne için verdi onu ilk kez duydum ..inşallah bulursun canim

X