Temmuz da opu yapacaklar gelin söhbet edelim

Geçmiş olaun canım genel anestezi işe mi uapıyorlar oğuyı? Bir de dünlenme de herhangi ilaç filan kullanılıyor mu

Geçmiş olaun canım genel anestezi işe mi uapıyorlar oğuyı? Bir de dünlenme de herhangi ilaç filan kullanılıyor mu
Çok teşekkür ederim.Aynen canım genel anestezi altında oluyor...ayilinca karnında epey bı ağrı vardı.serumla dindi biraz..sadece parol verildi bana..geçti şükür ..sizde durumlar nasıl

Çok teşekkür ederim.Aynen canım genel anestezi altında oluyor...ayilinca karnında epey bı ağrı vardı.serumla dindi biraz..sadece parol verildi bana..geçti şükür ..sizde durumlar nasıl
Ben yeni başladım henüz canım iğnelere de başlamadım daha .iki kez toplama yapacağım dedi doktor sonra dinlendireceğim rahmi dedi.

İlk defa genel anestezi alacağım o yüzden merak ettim nasıl oluyor diye. Keşke local olsaymış

Ben de yarın opuya gdiyorum dun aksam 10da catlatma ignelerimi oldum beni biraz sersemletti igneler uykulu gezdim butun gun. Ben de islemden korkmuyorum ama su acaba bos mu dolu mu meselesi beni yiyor zaten iki tane yumurta var alınacak
Merhaba kaç yumurtanız var benim de 3 yumurta görünüyor döllendi mi

Teşekkür ederim
Beklediğimden daha kolay geçti. Hiç bir şey hatırlamıyorum çünkü
Uyumadan önce heyecan vardı stres vardı. Uyanınca bir şey anlamadım. Çok şükür geldi geçti buda
Merjaba opuda anestezi zorladı mı acaba ben anestezi işleminden çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…