Temmuz da opu yapacaklar gelin söhbet edelim

Teşekkür ederim
Beklediğimden daha kolay geçti. Hiç bir şey hatırlamıyorum çünkü
Uyumadan önce heyecan vardı stres vardı. Uyanınca bir şey anlamadım. Çok şükür geldi geçti buda
Merhaba. Ben de pazartesi opu olacağım. Heyecanlıyım. Kaç yumurta toplandığı, kaçının dolu olduğu söyleniyor mu işlem sonrasında?

Teşekkür ederim
Beklediğimden daha kolay geçti. Hiç bir şey hatırlamıyorum çünkü
Uyumadan önce heyecan vardı stres vardı. Uyanınca bir şey anlamadım. Çok şükür geldi geçti buda
İyi geçmesine çok sevğndim merede tedavi görüyorsunuz

Merhaba. Ben de pazartesi opu olacağım. Heyecanlıyım. Kaç yumurta toplandığı, kaçının dolu olduğu söyleniyor mu işlem sonrasında?
Ben de yarın opuya gdiyorum dun aksam 10da catlatma ignelerimi oldum beni biraz sersemletti igneler uykulu gezdim butun gun. Ben de islemden korkmuyorum ama su acaba bos mu dolu mu meselesi beni yiyor zaten iki tane yumurta var alınacak

Ben de yarın opuya gdiyorum dun aksam 10da catlatma ignelerimi oldum beni biraz sersemletti igneler uykulu gezdim butun gun. Ben de islemden korkmuyorum ama su acaba bos mu dolu mu meselesi beni yiyor zaten iki tane yumurta var alınacak
Beni de tedirgin eden konu bu açıkçası. Tabi sonrasında da kaçının beşinci güne gideceği. İnşallah dolu ve kaliteli yumurtalarımız olur
Son kontrolde kaç yumurtadan bahsetti doktorunuz?

Beni de tedirgin eden konu bu açıkçası. Tabi sonrasında da kaçının beşinci güne gideceği. İnşallah dolu ve kaliteli yumurtalarımız olur
Toplam uc folikul gorduk 22, 18 ve 10 mm 10 olanın yetisecegine ihtimal vermiyorum ama bakalım sizin kac goruldu?

Toplam uc folikul gorduk 22, 18 ve 10 mm 10 olanın yetisecegine ihtimal vermiyorum ama bakalım sizin kac goruldu?

O zaman sizin Amh değeriniz mi düşük o yüzden mi tüp bebek tedavisine başladınız? İnşallah altın yumurtalarınızdır. Benim Amh değerim yüksek o yüzden yumurtam da çok. 22 folikül gördü doktorum ve en az 20 tanesini toplarız dedi.

Merhabalar ben opumu oldum simdi bekleme sürecindeyim embriyolarla ilgili pazartesi bilgi vermeye baslayacagiz dediler bu normal mi deneyimli arkadaslar yardimci olabilirse cok sevinirim

Canım trasfer oldun mu
Perşembe opu oldum canim...beş yumurta toplandı ucu dollenme yolunda denildi...bugün arafilar biri iptal olmuş..ikisi dondurulmuş birinci kalite değil ama güzel dedi.. salı günü aricaklar gelişme olursa diye.. inşallah gelişir..bir buçuk ay rahim dinlenme dedi Dr... beklemedeyim canim...kafamda deli sorular

Ha
Hayırlısı cnm en azından dondurulmuş yumurtan var şimdi kendi bedenini hazırla stresten uzak dur vakti geldiginde ins müjdeli haberi al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…