Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hoş geldin canım senide listeye ekliyorum..20 kişi olduk..haberlerini bekliyoruz..

'canım anneler hisseder evet gelecek inşallah çok yakında.
zamanı farketmiyor demişti dr.um aç tokta farketmez dedi.ben ne zamn gelirse aklıma o zamn alıyorum zaten mg.oldukça yüksek folbiolun .
ya bu arada benimde arada midem bulanıyor demekki ondan oluyor du.

bende anneme anlattım tamam işte var diyor..canım annem inş vardır yaa..

Merhaba zaten akşamları diyolar o ilaç için günde bir tane doğru alıyormuşsun yani üzülme. Buarada inşallah annenin içine doğru doğmuştur elinize alırsınız bebeği hayırlısı ile. Bol şans.

[

İNŞALLAH HAKKATEN ANNELER HİSSEDERLER. BEN ANNEMLE HİÇBİRŞEY PAYLAŞMIYORUM ZATEN ŞİMDİ YAZLIKTA HİÇ AKLINI BULANDIRMAK İSTEMEDİM GEÇEN AY BİLE BİŞEY DEMEDİM HİÇ BİR KESİNLEŞSİN SONRA SÖYLÜCEM. SORUP DURUYORLAR ŞİMDİ DÜŞÜNMÜYORUZ DİYORUM ABLAMA VE ANNEME :) OLURSA SÜRPRİZ OLSUN DİYE. DAHA SÜRPRİZİ Mİ KALDI 6 YILLIK EVLİYİM HA AHA AHA AHA :)

QUOTE=tal;19961425]bende anneme anlattım tamam işte var diyor..canım annem inş vardır yaa..[/QUOTE]

.'Söyledinmi karşı taraf beklentiye giriyor olmazsa üzülüyor falan.olunca söylemek en güzeli

hoş geldin canım senide listeye ekliyorum..20 kişi olduk..haberlerini bekliyoruz..

teşekkür ederim canım. desene bu ay çok daha heycanlı gececek. allah herkesi gönlüne göre versin.
20/20 yaparız listeyi hamiş hamiş diye yazarız inşallah....

yaaaa ne sorucam ayıp olmazsa tabi :) akıntı ovülasyonda mı oluyordu ben tam tarihleri ayarlayamıcam da bu ay ona göre mi hareket etsem bilen var mı bıgün biraz başladı da nette öyle okudum galiba ovülasyon döneminde oluyormuş.

bende ovulasyondan pek anlamıyorum ama çocuk istiyosan gün aşırı derler ya bigün dinlenip diğer gün tekrar onu yapmalısın bence..
bide ilişkiden sonra beline yastık koy ayklarını havaya kaldır15 20 dk bekle..ben bu ay öyle deniyorum..

'Canım akıntı uzuyorsa yumurtlamaya yakın olduğunun yada yumurtladığının işareti.ama en garantisi adet sonrası gün aşırı çalışma.

Evet tatlım artıyor ovulasyonda..Kasık ve bel ağrındanda bilirsin aslında.Mesela benim dun başladı belim çok ağrımaya akşamda test yaptım 2.çizgi çıktı hemen hafif silikte olsa..Bugunde kasığımda sancı var akıntı çok demekki bugun yımırtlıyorummm

sağol canım. ben o yastık muhabbetini duymuştum ama popomun altına koydum hay Allah

teşekkür ederim evet gün aşırıyı ben de duydum çünkü sperm kalitesi bir gün dinlenince anca yeterli oluyormuş bir de tam döllenme olcakken bi daha ertesi gün birlikte olunca varolan bişey varsa bozuluyormuş derler. Bir gün koyduğunu ertesi gün bozuyo denir ya. En güzeli gün aşırı. Ama biz de çok geç çıkıyoruz kardeşim işten haftaiçi yemek yemeye halimiz kalmıyor nasıl olcak bakalım hayırlısı artık. Zaten bir de sabah öneriyorlar mesela sperm kalitesi açısından.

'Canım akıntı uzuyorsa yumurtlamaya yakın olduğunun yada yumurtladığının işareti.ama en garantisi adet sonrası gün aşırı çalışma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…