Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

çok komik yaaaaaaa hepimizin bebek isteyeceği tuttu bu ay ne yapalım :)

Kış rehavetinden uyandık güneşle birlikte iştahlandık sanırım galibaaaaaaGerçi ben 7 aydır istiyorum yeni değil ama temmuzda daha bi tuhaf olduu bende anlamadımm..

çok komik yaaaaaaa hepimizin bebek isteyeceği tuttu bu ay ne yapalım :)

şaka bi yana çok ii oldu..moraller yüksek umutlar yüksek..
negatifte bile bi teselli önümüzdeki aya yeni bi umut..
hem erkeklerin konuştuğu 2 şey futbol ve askerlik
kadınlarn konuştuğu iki şey kilo ve çocuk değilmi

Bana da çok etkileyici geldi doğanın düzeni allah'ın işi işte tam beğenmediği oluşumu oluşturmuyor keşke hayatta herşey böyle olsa da hiç kötü şeyler yaşamasak. Olmadan önlense diğer herşey de allah korusun. Ben mesela geçtiğimiz ay bilmeden birsürü antibiyotikler ilaçlar falan kullanmıştım ya bronşit için birşekilde bi etkisi oldu herhalde iyiki de öyle olmuş 9 ay boyunca hep aklımda bir şüphe kalacaktı birşey olur mu ilaçlardan diye rontgenler çektirdim falan hep zarar vermiştir. şüpheyler yaşamaktansa bir kere üzüldüm daha iyi.

Kış rehavetinden uyandık güneşle birlikte iştahlandık sanırım galibaaaaaaGerçi ben 7 aydır istiyorum yeni değil ama temmuzda daha bi tuhaf olduu bende anlamadımm..

evet yaa kış rehavetinden kurtulduk..hem gelirse bebişlerde bahar aylarında gelir inş..

EVET DÜŞÜNDÜKÇE BENİM DE O HOŞUMA GİDİYOR NİSANDA FALAN DOĞUM YAPMAK SÜPER OLUR NE SICAK NE SOĞUK :) NELER DÜŞÜNÜYORUM TÖVBE YARABBİM OLDU DA DOĞUMUM KALDI :)

QUOTE=tal;19960862]evet yaa kış rehavetinden kurtulduk..hem gelirse bebişlerde bahar aylarında gelir inş..[/QUOTE]

'folikasit alıyormusunuz arkadaşlar.ben çoğu zaman unutsamda almaya gayret ediyorum.

Tamamen katılıyorum :)

Ben yeni başladım ama bak bugün yanıma almayı unuutm öğlen içemicem bir de eczacı aç al midene dokunursa yemeklerde 2 saat sonra dedi. Hele haftasonları falan hep öğünlerin saati şaşıyo öyle bir garip ta olsa kullanıyorum günde 3 kere. Saati falan çok mühim değildir herhalde öyle antibiyotik gibi değildir.

'folikasit alıyormusunuz arkadaşlar.ben çoğu zaman unutsamda almaya gayret ediyorum.

merhaba arkadaşlar.
bu ay inşallah hayırlı uğurlu gelir hepimize. hepimiz istediğimize kavuşuruz.
bende bu ay özellkle içim kıpır kıpır heycanla bat günümü bekliyorum :) bu ay olursa doğum tamda eşimin doğum gününe gelcek. hediye almaktan kurtulcam
bende 25 temmuzu bekliyorum heyecanla... hakkımızda hayırlısı

Gelip biz yapcaz yoksa :)

'neden folbiol kullanmıyorsun günde 1 kez akşamları içersin 3 kez çok zor .

Hoşgeldin herşey gönlüne göre olsun inşallah. :)

inşallah istediğin gibi hemen gelir meleğin.

nazcım 1.5 tl mi neydi fiyatı git al eczaneden hiç strese girme günde 3 kez içmek zor olur.

ben demir+vitamin+folik asit olan bi hap kullanıyorum..dr verdi gebe kal gel dedi..inş..
'canım yakında eczane yokmu sen alıp yapsan.iyice heyecan bastı beni senin adına.

yakında yok canım maalesef çocukta var çıkamam..hem sabah ilk idrar doğru çıkıyor..

inşallah istediğin gibi hemen gelir meleğin.

nazcım 1.5 tl mi neydi fiyatı git al eczaneden hiç strese girme günde 3 kez içmek zor olur.

inşallahhhh inşallahh. 1 senedir tedavi ile uğraşıyorum şimdi ara verdim ama nedense çok umutluyum bu ay. hem annemde dedi 2 ay içinde gelcek bebek die. anneler hissedermiş:79:
folbiol benm midemi bulandırıyor o yüzden akşamları alıyorum zamanı farkediyormu acaba bilen varmı?

doğru söylğyorsun öyle yaparım sağol medem aynı şey. Zaten hayatımız stres oldu buara baksana oturmuş regl olmamayı bekleyen birsürü kız :) tuvalete gitmeye korkucaz nerdeyse i de folicasitle falan uğraşmayalım :)

QUOTE=RainbowColors;19961202]inşallah istediğin gibi hemen gelir meleğin.

nazcım 1.5 tl mi neydi fiyatı git al eczaneden hiç strese girme günde 3 kez içmek zor olur.[/QUOTE]

ben demir+vitamin+folik asit olan bi hap kullanıyorum..dr verdi gebe kal gel dedi..inş..

yakında yok canım maalesef çocukta var çıkamam..hem sabah ilk idrar doğru çıkıyor..
elevit'mi hap adı ne.10 gün önce silik çizgi gördüm dedin ya o yüzden her vakitte çift çizgi çıkar diye düşündüm ama çocukla çıkmanda zor olur tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…