Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

çk güzel anlattın canm..şimdi anladm iyiymişş..en azından adetten 2 gün önce kesin bilirsin durumu..

çk güzel anlattın canm..şimdi anladm iyiymişş..en azından adetten 2 gün önce kesin bilirsin durumu..

Evet en azından ateş düştümü ümitlenmiyorsun geleceğini anlıyorsun yani..O yönden güzel ama işte tembellik bendeki hergün ölçmek sıkıcı geldi

beni de ekleyin BAT 23 temmuz. ben de müjde vermek istiyorum cümle aleme hamile olsam oturup sevinçten ağlarım heralde... eşime nasıl söyleyeceğimi bile belirledim ama olmuyoorr, 20 aydır bebiş yok, bir ara geldi, daha sevinemeden gittiii.

bu arada geçen ay ben de adete yakın ateşime baktım, 2 gün kala 0.5 derece kadar düştü gerçekten de..

selam sevgili anne adaylari bende bu ay bebis haberi vermek istiyorum tabii müjde verirkende almak istiyorum benim 27 temmuz benide listelermisiniz

bende temmuzda hamile kalmak istiyorum, bat 2 temmuz

hoşgeldiniz arkadaşlar inşallah veririrz o müjdeyi cümlealeme

hoşgeldin canm..umarım bu ay herşey bambaşka olur..senide ekliyorum..

arkadaşlar bende 2 aydır ilaç kullanıyorum adetim 4 gün gecikti cumartesi günü test yaptım ikinci çizgi silik çıktı acaba bende hamilemiyim

arkadaşlar bende 2 aydır ilaç kullanıyorum adetim 4 gün gecikti cumartesi günü test yaptım ikinci çizgi silik çıktı acaba bende hamilemiyim
ne ilacı kullanıyorsun.Silik çizgi hamilesin demek benimde ilk yaptığım çizgi çok silikti.Tebrik ediyorum seni.ama kesin emin olmak için mutlaka kan testi yaptır

ne ilacı kullanıyorsun.Silik çizgi hamilesin demek benimde ilk yaptığım çizgi çok silikti.Tebrik ediyorum seni.ama kesin emin olmak için mutlaka kan testi yaptır

klomen kullandım 2 ay doktor günün 10 gün geçerse gel dedi ama çok heycanlıyım gitsem mi biran önce bilemedim

pcos hastasıyım..geçen ay farlutalla adet oldum gene..umudum pek yok ama benide yazar mısınız...en azından sizin sevinçlerinize ortak olurum.
bat 13 temmuz...
allahım hayırlısını versin ne diyim.......................

klomen kullandım 2 ay doktor günün 10 gün geçerse gel dedi ama çok heycanlıyım gitsem mi biran önce bilemedim

canm klomen hakkında bi bilgim yok ama adet olmaman çok iyi bişey..dr.10gün dediyse 10 gün beklemelisin..yinede bi kaç gün sonra tekrar test yap bakalım koyulaşma olacakmı?

' ne kadar kalabalık olduk böyle maaşallah .hoşgeldin arkadaşım.

tsk ederim tatlis bende gecen ay korunmadim zaten siteyi bir haftadir okuyorum kafayi yedim ates ölcme clomen vs...... gözüm korktu bugun dr. randevum var acik acik konusacam ama clomenle igne konusu dahami erken oluyor kizlar kisa da olsa bildiniz yasadinizi banada bildirin saat 17 de dr. olacam clomen icin bugun 3. günüm baslayip baslamami bilmiyom

hoş geldn canım allah sanada en kısa sürede sağıklı bi evlat versin inş. ekliyorum canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…