Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

dr hastayken gitmen gerkiyor çünkü hormon tahlili adetin 2 veya 3. günü yapılır

aa evet aslında biliyodum ama unutmuşum
o zaman yarın gitsem mi
ama o zaman yumurtalara falan bakamıyorlar tabi di mi?
sadece hormon testi mi verebilirim hastayken gitsem?

7 aydır korunmuyoruz o kadar cok ızın aldımkı hep gecıktı dıye test için beklesmmı ferdat teste cıkarmı 3 5 gun sonra

valla arkadaşım bilemiyorum ki, idrar testleri çok sağlıksız
ama bence hassas idrar testinden yap bari
onda çıkar heralde varsa
umarım hamilesindir

naz en iyisini yapıyorsun inşallah hamişsindir.
geçen ay bnde o moda girmiştim. bahçıvan pantalon falan giyiyodum:) bide ikizlerim olcak galiba çok şiştim diye kendmle dalga geçiyodum..
çok güzel bir duygu ya ama sonrası hüsran oldu.... hastanede ağlamaya başladığımı biliom gerisi yokk
bu ay nedense ümitsz ama ümitliyim karışık tuaf bi duygu işte.

aa evet aslında biliyodum ama unutmuşum
o zaman yarın gitsem mi
ama o zaman yumurtalara falan bakamıyorlar tabi di mi?
sadece hormon testi mi verebilirim hastayken gitsem?

adetinin 3 günü hormon testi yapılır kan eğer sonuçlarında bi sorun yoksa klomenle ilk tedavi sürecin başlar sonra yumurta takibi başlar.yumurta takibinde adetliyken vajinadan bakılır 2 veya 3. günü o zaman daha net görünür çünkü

bunu bana moral icin mi yoksa genel bir yazi anlamadim ama yine güzel

kızlar bişey sormak istiorum ben antalyada yaşıyorum hava çok sıcak dolayısıyla denize atıyoruz kendimizi..bebek istiyoruz çalışmalar son hız neyse ilişkiye girdikten sonra sabah denize giriyorumya acaba spermlere zarar veriyomudur???hamile kalmamı engellermi acaba?? biliyorum saçmaladım biraz ama kafama takılıyo bi fikri olan varmı

çok tatlısın yaaa alemsin bahcıvan pantalona güldüm çok. Bi de ikiz diye ben de düşünmüştüm geçen ay yerleşme kanaması olunca 1 hafta kendi kendime diyorum ki tutunmaya çalışıyorlar ya yerleşemediler bitürlü yer beğenip te falan diyorum ( bi de yerleşemediler yahu ha ha aha ha :) ) ben de hastanede bankta ağğladım sonraki testteyanımdaki yaşlı adam bana acıdı.

klomene hemen başlıyorlar mı ya
o yumurtalarda sorun olursa diye biliyorum ben
pkoya ve testesterona baktırmıştım sadece
bir de üstten yumurtalıklara falan baktı
güzel görünüyor dedi
sizce yine de gitmeli miyim?
çünkü o zaman gebelik düşünmüyordum pek bişey sormadım yani

Yok yaaa saçmalamıyorsun rahat ol ben çişe bile gitmek istemiyorum ilişkiden sonra mümkün olsa onu da tutucam :)

ay çokk güldüm kızlar iyi yine sizin hayaller ikiz benim geçen ay 3 yumurtam vardı dr üçüz deyince ehliyeti büyütüm e mi alsam acaba anca 3üz arabasını taşırım diyodum inşallah bigün bizde yaşarız bunları rabbim fazla çocuk sabrıyla sınamasın

bazen diyorumki olumlu düşün olur , beyne sinyal gönder falan diyolar ya geçen ay hamile gibi yaşamıştım yalan bunlar inanma bazende diyorumki sen inan olacak.
off Allam ya zaman geçmiyor gerginlik bitmiyor. bu aralar kendmi suçlu gibi hissediyorum eşimn yüzüne bakarken. çünkü geçen ay okadr inanmıştım ki bide inandırmıştım.

ilk 1 saat hatta mümkünse daha uzun süre duş almayın, denize de girmeyin. yalnız yerinizde olmak istedim birden ne güzel şey antalya da yaşamak

inşallah canım inşallah bi de ne dicem geçen ay kanda da çıkınca bizimki sevincinden delirdi (eşim) eve dönerken görmenizi isterdim yazıkk. meğer ne de çok istiyormuş kıyamam yaaa habaerim bile yoktu. yanlız iyi güzel de şöyle bir tarafı var bana nasıl olsa hamileyim diye neler dedi. o anda duymak güzeldi ama sonrasında yani şimdi nasıl üzüyor canını acıtıyor insanın bakın birkaç örnek

'ooooh ne güzel oldu yaaa anne baba olucaz hep biz herkese analı babalı büyütsün falan derdik ya şimdi de doktor bize dedi. keşke sesini kaydedebilseydim bize dediler bizeeee sen duydun mu?'' işte şimdi anca tam bir aile olduk daha önce hep bitarafımız eksikmiş şimdi anladım. sana yeniden aşık oldum anne olacaksın benim bi parçam ikimizin parçası içind eşuanda

falan diyip durdu

yani budurumda biz şuanda tam bir aile değiliz kızlar öyleymiş baksana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…