Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

nerde yok canım geçen ay klomen kullandım 3 tane yumurtam oluşmuştu eğer tutarsa dr üçüz demişti bende 1 ay üçüz hayali kurmuştum ondan bahsettim ama olmadı

yaw benimde ikizmi olcek yanii doktor bana iki tane yumurtan oluşmuş dediiiiii

hadi yaaa ben hiç dikkar etmedim 15 dk falan sonra hep banyo yaptım tuvalete gittim teşekkürler uyardığın için çok sağol.

oyy oyyy bi haklısın kiiii....

Arkadaşım bunu sana ki demşse yanlış söylemiş.tam aksine hamileliği düşünmezsen kalman daha kolay oluyo.
Gebeliği düşündkçe süt bezleri süt bile salgılıyormuş psikolojik olarak ve buda kalmanı olumsuz etkiliyo doğal olarak..

mum duruşu mu :92:

valla ben 15 dk zor yatıyom yattığım yerde
ne yastığı ne mum duruşu
bikere ben olay sırasında yastık falan koyacak olsam gülmekten konsantre olamam ya
ki eşim de olamaz
kikirder durururz

olmazz mesele bebekse hertürlü cambazlık

bence de doğru...ben bi kez kaza ile hamile kaldım ne yumurtlama biliyodum ne de gününüyıllar sonra gebe kalmak istiyorum şimdide olmazsa kesin düşünmekten olmıcak

bazı kadınların rahimi terstir o yüzden yastık tercih edin daha kolay spermlerin ulaşmasını sağlarız komik ama öyle bide en az yarım saat ayaklar havada olacak

bazı kadınların rahimi terstir o yüzden yastık tercih edin daha kolay spermlerin ulaşmasını sağlarız komik ama öyle bide en az yarım saat ayaklar havada olacak

yastık nereyeydi şimdi bele mi popoya mı
regl bitsin ilk denemede yapayım bakalım ne dicek kocam

beni yakinda akil hastanesinde ziyaret edersiniz benimki bunlari yaptimi görse sessizce dr. arar valla gidis o gidis

beline koycan popo havada kalcak cnm komik oluyo ama alışıyosun bizde ilk koyduğumuzda baya güldük ama alıştıkk :)))

asena sizin kaçıncı denemede oldu şimdi
bi de sen ayakları dikiyo muydun
ay valla kendimi düşündükçe bile gülüyorum bu vaziyette

hadi yaaa ben hiç dikkar etmedim 15 dk falan sonra hep banyo yaptım tuvalete gittim teşekkürler uyardığın için çok sağol.

asena sizin kaçıncı denemede oldu şimdi
bi de sen ayakları dikiyo muydun
ay valla kendimi düşündükçe bile gülüyorum bu vaziyette

ben 10 aydır deniyorum cnm evt ayaklarımı 5 dk havada tutuyodum bide hemen banyo yapmadım 1 saat felan yattım

tombiscim ya özel mesaj yazamıyomusum kusura bakma zaten yazdım az önce tamam cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…