Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ben düzensiz beslendigim icin subradin yani ozel birsey degil

bende çok düzensiz beslenirim de neyse o sonra düşünülecek şey
asprin işini de erteliyorum çünkü doktora görünmeden almak istemem
belki de benim kanım fazla cıvıktır bilemiyorum ki o da sorun oluşturabilir
ben folbiol alıp başlayaym en iyisi
doktora görünmeden almanın sakıncası varmıdır ki?

kızlar bide bişi sorcam folik asit başladınız mı? bide hamleler grip olunca ne içiyo ya

off yok ya bu kadar takip edemem
tatil dönüşü doktora gidicem
o zamana kadar ben başlayım mı sizce folbiol'e
yoksa kontrole gittikten sonra mı başlasam?

!!!! lütfen cevap !!!
1 haziranda adet oldum yumurtlama dönemim 23 hazirandı (ultrasyonla ögrendim adetim düzensiz olduğu için) ve şimdi yine ayın 1 inde olmam gerekiyordu adet 7 gün geçti ... gerci hep düzensiz hep geçer ama bi umut hamilemiyım acaba???? gebelik testi yaptım fakat 4 temmuzda yaptım cıkmadı 10 gün geçmeden cıkmaz diyorlar acaba hamilemiyım ?????

bence değilmişsin gibi düşün çünkü hep düzensizmiş
ama idrarda çıkmayabiliyor
emin olmak istiyorsan kan testi yaptırmaya gidebilirsin

yok canim ama bir sor eczaciya sizde de iki cesitmi eger öyleyse once birincisi al 12. haftaya kadar olani bu bebegin kemik yapisi sakatli gibi vs. engelliyor nerde ne ögretmenisin

off yok ya bu kadar takip edemem
tatil dönüşü doktora gidicem
o zamana kadar ben başlayım mı sizce folbiol'e
yoksa kontrole gittikten sonra mı başlasam?

dr kontrolüne girmeden hiç bir ilaca başlama önce hormon tahlili yaptır ondan sonra zaten sana gerekli olan ilacı verecektir

dr kontrolüne girmeden hiç bir ilaca başlama önce hormon tahlili yaptır ondan sonra zaten sana gerekli olan ilacı verecektir

neyse bu kadar kullanmadım madem 10 gün daha kullanmayım ben
tatil dönüşü reglim de bitmiş olcak
gerekli muayeneyi yapar artık
sağolasın

iyiyim ben canım sana yazdım bugün burdan ama arada kalabalıkta kaynadım galiba :) moralini yüksek tuuuttt. Bak bana kendi,mi hamile sanıyorum (daha doğru düzgün bişey yapmadan günü vakti geçmeden gelmeden:) böyle karnımı falan seviyorum :) ha aha haa haa ha.

naz iki gündür görüsemedik nasilsin

yok canim ama bir sor eczaciya sizde de iki cesitmi eger öyleyse once birincisi al 12. haftaya kadar olani bu bebegin kemik yapisi sakatli gibi vs. engelliyor nerde ne ögretmenisin

ankarada matematik öğretmeniyim

kafam karıştı ya doktora gidip de mi alsam ki?

sen calistin ya ondan ben pzt baslayacam bakalim ama cok dolmusum eve geldim burdada zaman gecmiyor

vallahi bak ben manyağım galiba harar verdik ya artık 2 aydır böyle yürüyüşüm değişti bi :) ha aha haa ha bütün bunları da zaten hamileyiz de boşu boşuna yazıyoruz gibi geliyor:) yani bu vesveseler üzüntüler falan sonradan anılıp konuşulacak diye çok eminim nedense ben normalde hiç böyle bir tip değilim hatta tam tersi yangına körükle giderim ama içime öyle doğuyor. BU AY OLDU BU İŞ:) HEPBİRLİKTE NASIL KUTLARIZ BİLMİYORUM AMA BÖYLE YASTIĞA BAŞIMI KOYUNCA BURDAN BİRBİRİMİZİ TEBRİK ETTİĞİMİZ ANLAR FALAN GÖZÜMÜN ÖNÜNE GELİYOR HEP HATTA ARTIK BU KADAR KONUŞMAYA BEBEKLERİN RESMİNİ DE KOYARIZ DİMİ CANIM. :) BAK GÖRECEKSİNİZ BURDA BUKADAR KİŞİ TOPLANMIŞ OLMAMIZIN BİR SEBEBİ VAR HİÇBİRŞEY BOŞU BOŞUNA DEĞİL. BENİM DAHA ÖNCE HİÇ İŞİM OLMAZDI BÖYLE ŞEYLERLE ŞİMDİ İŞİM VARSA İÇİME Bİ ANNELİK DUYGUSU GELDİ İSE VARDIR BİR BİLDİĞİ. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…