Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kulaklarını tıkıcaksın arkadaşım
herkes herşeyi söyler
bence tüp bebek en son yöntem olmalı
ki eşinde bi sorun yoksa pko çocuk oluşumunda çok da engel teşkil etmiyor
umarım hayırlısıyla kendinizi yıpratmadan doğal yollarla bir çocuğunuz olur

kulaklarımı tıkıyrm zaten cnm ama oyle olmuyr işte ben o ınsanları hep goruyrm cevremde hep hamıleler ve yenı dogan bebeklerle dolu ınsan ıster ıstemez gorunce ıcı gdıyor üzülüyor cnm

hamilecilik oynuyoruz resmen ya, benim progesteron 1.19 çıktı. amakensimi hamile gibi ihssediyorum. annelik içgüdüsü işte :KK43:

cumartesi günü gidiyoruz biz de tatile
10 gün kadar yokum
moral depolayıp dönücem süper olur inşallah

3.ayımız denemede
ama daha önce de yazmıştım burda
biz bebek için ilişkiye girmedik hiç, sadece korunmayı bıraktık
yani yok bugün yumurtladım olmak zorunda, yok günaşırı yapcaz falan öyle bişey yok bizde
ama bu ay artık biraz daha ciddiye almaya başlıcam ben de

hiçbişey kullanmıyorum
zaten yakınlRda doktora da gitmedim
6 ay önce falan hormonlarıma ve pkoya baktırdım sorun yok gibiydi
ama tatilden sonra doktora gidip tekrar muayene olcam(gerekirse alttan)
eşime de sperm testi yaptırmayı düşünüyoruz sorun var mı yok mu bilelim diye

bu arada gebelik öncesi folik asit tavsiyesi sormuştum
kimseden cevap gelmemiş
kullandığınız ilaçları yazar mısınız?

folbol ve coraspin canım hamile kalmadan en az 3 ay önce başlamalısın

cumartesi günü gidiyoruz biz de tatile
10 gün kadar yokum
moral depolayıp dönücem süper olur inşallah

3.ayımız denemede
ama daha önce de yazmıştım burda
biz bebek için ilişkiye girmedik hiç, sadece korunmayı bıraktık
yani yok bugün yumurtladım olmak zorunda, yok günaşırı yapcaz falan öyle bişey yok bizde
ama bu ay artık biraz daha ciddiye almaya başlıcam ben de

hiçbişey kullanmıyorum
zaten yakınlRda doktora da gitmedim
6 ay önce falan hormonlarıma ve pkoya baktırdım sorun yok gibiydi
ama tatilden sonra doktora gidip tekrar muayene olcam(gerekirse alttan)
eşime de sperm testi yaptırmayı düşünüyoruz sorun var mı yok mu bilelim diye
iki cesit folik var burada canim suan ben hafif dozajli olani kullaniyorum gebelige karar verince aliyorsun ikincisi gebeligin 12. haftasinda baslatiliyor ben hic bir sey yapmadim denir yattim kalktim bekledim taaki mayista clomen kadar 3 gün gecikmeli ade oldum haziranda yine clomen kullandim adetim gelmedi 10 gün sonra dr. gittim acik acik bir tedavi istedim kan aldi vs.... ct. cok siddetli adet oldum normal degildi kimyasal gebelik oldunu ögrendim bugun adetim biteli 7. gün yine clomen devami ama sorun yasimda ben gec kalanlardanim sen kac yasindasin umarim bir parca cevap bulursun ne bileyim iste herkes ayri bir seyler yapiyor kullaniyor yarisini soruyom bazen utaniyom soramiyom

bu arada gebelik öncesi folik asit tavsiyesi sormuştum
kimseden cevap gelmemiş
kullandığınız ilaçları yazar mısınız?
sanirim yanlis yere yazdim bakalim alacanmi

'aramıza hoşgeldin canım tal arkadaşımız gelince ekler seni mutlaka.duanada amin diyorum.ne kadardır istiyorsun canım sen.

10 aylık evliyim ve evlendiğimiz ilk günden beri istiyoruz..6 ay önce bebeğimi kaybettim 2 aylıkken kalbi durdu sonra korunma süreci falan derken bu 3. ayım ama inşallah bu sefer olur

10 aylık evliyim ve evlendiğimiz ilk günden beri istiyoruz..6 ay önce bebeğimi kaybettim 2 aylıkken kalbi durdu sonra korunma süreci falan derken bu 3. ayım ama inşallah bu sefer olur
'Allahım bir daha yaşatmasın inşallah .bu sefer sağlıkla gelsin yavrun.
bir kez hamile kaldın yine kalacaksın Allahın izniyle belkide bu ay .inşallah

hayır onu biliyorum da hamilelik üzerine ne gibi bi etkisi var
neden onu kullandığını tam anlamadım da

dr hamile kalmadan önce aldığı takip canım kan pıhtılaşmasın diye coraspin,cocukta sakatlık olmasın diye folbol,değerlerimde iniş çıkış olmasın kist olmasın diye dostinex bide yumurta olsun diye klomen :KK1: ama ortada bişi yok :KK33:

hayır onu biliyorum da hamilelik üzerine ne gibi bi etkisi var
neden onu kullandığını tam anlamadım da

kan pıhtılaşması nedeniyle yaşanan düşükleri önlemek için veriyolar bebek aspirinide olabiliyo.ama hamilelikten önce kullanıldığını duymadım ben hiç folikasite başlanıyo ama aspirin konusunda bişey diyemiycem.ben yaşadım daha önce bebeğimin albi durdu.kan pıhtılaşmasından olabilr dedi dr bebeğe giden damarlarmı artık tam olarak bilemiycem tıkanıyomuş.ben tekrar hamile kalınca başlıycam günlük iğne ve aspirin dr öyle söyledi yani

X