Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

benim nacizane fikrim adetini gecikmesini bekle.. çünkü geç döllenme olabiliyor yada hormonların geç salgılanabiliyor.. doktorlar bile adetin gecikmesinin 7-8 günü testerin yapılmasını öneriyor çünkü gebelik varsa hormonlar geç salgılama olasığı veya geç döllenme ihtimali varsa ve testlerde çıkmayınca biz bayanlar negatif sonuç aldığımız da yıkılıyoruz tabi gebelik varsa da üzüntü ve stresten düşük olabiliryor o yüzden adet gecikmesini bekle.. tabi bekleyebilirsen biz bayanlar dayanamıyoruz adet güümüzde bile yapıyoruz :90::90:

Doğru diyorsun aslında ama işte bu sabırsızlıkla nasıl durucam bilmiyorum.
Bir de ilk denemem olduğu için daha da bir acemiyim nasıl davranmam yada ne kadar beklemem gerektiğini de bilmiyorum.
Daha 14-15 gün var adet günüme, o 1 hafta geçecek bir de eder 20 gün, of of ......

Bir de ilk denemem olduğu için daha da bir acemiyim nasıl davranmam yada ne kadar beklemem gerektiğini de bilmiyorum.
Daha 14-15 gün var adet günüme, o 1 hafta geçecek bir de eder 20 gün, of of ......

ilk denemede daha bir heyecanlı oluyor insan
zamanla azalır merak bu kez strese bırakır yerni acaba bebeğim olmıcak mı gibisinden
amaaaann
allah bana biraz kafa rahatlığı ve gamsızlık versin be

Kızlar aranızda benim gibi oğlak burcu olan varmı bilmiyorum ama hergün düzenli okuduğum bir sitenin astroloji sayfası vardır. Yorumlarına da genelde güvenirim günlük ruh halini vs. genelde doğru bilir. Az önce okuduğuma inanamadım.

"Burcunuzla uyumlu görünüm yapan Jüpiter aşkın hem de en sağlam, en sağlıklı olanına kavuşmanızda sizi taçlandırıcı, yükselticidir. Aileye yakın bir zamanda katılacak bir bebeğin müjdecisi olduğu gibi, anne-baba Oğlakların evlatlarından fayda görmelerinde de en olumlu zaman dilimidir."

Şimdi bunlarıda görüp nasıl psikolojik olarak etkilenmeyeyim ya, hamile sanıp duruyorum kendimi.
1 haftadır topuklu giyemez oldum :KK60:

saat kac oldu normale dönemedim hala.kendi halime kendim aciyorum suan. beynim kabullensede kalbim duygularim tenim hatta sacimin telinden ayagimin tirnagina kadar bütün uzuvlarim deli bir arzuyla yumuk yumuk bir seye sahip olmak istiyorum.Varsin su milyarlik yeryüzünde deniz le J. den bir parca dolassin ya salina salina...dolassin diyor icim. belki bir gün büyük binalarin , dev göktelenlerin altina imzamizi atariz ama yok ya ben bir kücük dev adam istiyorum gölgesinde kendi resmimi yaninda görecegim.calisirken gecelerle gündüzleri amansizca birbirine kattigimiz projelerimiz var ama ben 5 dakikalik calismanin eserini istiyorum

yaaa gerçektenmi adet oldun üstünü görmedir belki :26::26: zorla hamile yapacam seni...

kaç aydır düşünüyorsun gebeliği canım

yok valla resmen adet oldum :KK60:
3.ayımız bu
ama şimdiye kadar sadece canımız ne zaman istese birlikte olduk ve hiç kontrole falan gitmedik ikimizde
cumartesi taile gidicez
gelince kontrole gidicem artık
ve bu ay daha sağlam bi çalışma planlıyorum :KK62:

sürekli sayfa yeniliyorum yeni mesaj geziyorum
ama gebelik başlığında dışarı çıkmıyorum gezmeye kaybolurum dye :KK60:

çok sıkıcı gerçekten yapacak hiçbişi yok
tv de zap yapıp duruyorum
desti izdivaç çocuklar duymasın yemekteyiz
içim bayıldı valla

kaske yer degistirebilsek canim ya

süpermiş senin yumurtlama dönemin bugünlere denk geliyo sen testten bahsediyorsun :KK52::KK52: bende senin durumuna gelebilsem daha test yapabileceğim çalışma bile yapamadık biz:KK58::84::84: sağlık olsun hadi hayırlısı bekliyorum haberinizi sayın yokh:13:

yok valla resmen adet oldum :KK60:
3.ayımız bu
ama şimdiye kadar sadece canımız ne zaman istese birlikte olduk ve hiç kontrole falan gitmedik ikimizde
cumartesi taile gidicez
gelince kontrole gidicem artık
ve bu ay daha sağlam bi çalışma planlıyorum :KK62:

hadi hayırlısı olsun bakalım bizde güzel sonuçlarını bekliyoruz :13:

hoşgeldin canım birdahaki adet tarihin nezaman senide ekleyim:KK68::KK1:

merhaba Tal,

bir daha ki adet tarihim 30.07.2011 olacak... cünku su an adetim bitti, calismalara baslayacagiz insallah...

tesekkürler beni de ekleyecek oldugun icin...

senin neyin var canim senin hikaye nasil

benım hıkaye kotu cnm kısaca gecıyrum cnm ben 24yasıdaym daha evleneli 2sene olck bu ay daha evlndkten bır kac ay sonra cevremdekıler bebıs varmı dye sormaya bır basladııı kapanmdı tabı hala cenlerı hala sormya bıkmadılar pko hastasıyım klomen tedavısı kıstlerle ugrastık falan derken bu zamana kadar 2kez asılama oldum ama olmadı este problem olmamsına ragmen sımdı doktorumu degstrcem ama bı turlu karar veremyrm galıba asılamaylada hamıle kalamıyrm tup bebk denıycez ama okadar bunaldımkı tedavılerden ve ınsanlardan anlatamam benm otrdugum yer küçük koy gıbı bılırsnz boyle yerlerı bendn coook sonra evlenenlern ble cocugu oldu tek ben kalınca insanların ılgısı bana yogunlastı sorular sorular ben terslemeyede cvp vemyede bıktım yegenımde benden snra evlendı agustosta dogum yapıcak ve ben onu hergun gozumun onunde gordukce bitiyorumm hamilelere dayanamıyorum resmen içim yanıyor ruyalarımda bıle bebklerle ugrasıyrm hergun bir hamıle haberı alınca aglamaktan helak oluyrm rabbım kımseye aratmasın cok kotuymus rabbım bızede ol desın inşşşallhhh kucaklarımızı bos bırakmasın

hadi hayırlısı olsun bakalım bizde güzel sonuçlarını bekliyoruz :13:

senin ilk çocuğun mu olcak
siz ne zamandır deniyosunuz?

bu arada kızlar hamilelik öncesi kullandığınız folik asitlerin isimlerini yazar mısınız?
ben de başlayım diyorum

sabır bu isler sabır işi sabretcez bende acmiyim daha ilk ayım ama stres yapma olcAK illa olucak neden olmuyo die bişey yok tabi kide olucak rabbim ne zaman isterse vücut ne zaman hazır olursa.. sonuç da bu işte tek değiliz bak ne kadar çok var benim senin gibi.. sakın ama sakın stres yapma herşeyin zamanı var unutmak ki stres en büyük düşmanımız :KK34::KK34::KK34:

X