Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

tunaydın kızlar ben anca grebıldım ya ben galıba adet olucam ılıskıden sonra hafıf pembemsı bısey geldı benım adet yakın ya ondanmı oluyr hastalanıcagımın ısaretı galıba bı kackere daha boyle oldu ama sımdı bsy yokk benım gıbı olan varmı aranızda

Son düzenleme:
'hcg tutunmadan sonra artıyor idrarda çıkacak kadar çoğalıp tutunmaması mümkün değil.o zaman düşük diyeceğim ama ortada kanamada yok.sanıyorum yaşadığın kimyasal bir gebelik :KK43:

kan testide negatif çıktı evet düşük yok yani ben hissetmedim kanama felan olmadı inanmıyorum o doktora zaten emin olamadım size sordum

ay ağzına sağlık arkadaşım Allah senden razı olsun senin de gönlüne göre versin inşallahhhhh. Birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim hiçbirimiz. 40 KERE DİYİNCE OLURMUŞ YA HERKES 40 KERE HAMİLEYİM YAZSIN GÖNDERSİN. :) BİR MESAJ İÇİNDE 40 KERE :)

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Amin arkadaşım inşallah isteyen herkese versin allahım..

'green şu koldan iğne vurulup yapılan anestezi ile genel anaeztezi arasında fark nedir.risk açısından.

birde daha önce genel anestezi alan biri için aynı riskler var mı.

canım koldan iğne vurulan zaten genel anestezi oluyor, o ağzınıza yüzünüze tuttuğumuz maskeden oksijen veriyoruz başta sadece, koldan uyutarak, sonra boğaza bir tüp yerleştiriyoruz, buna entübasyon deniyor, uyuduktan sonra solunum duruyor , biz de hastayı solunum cihazına bağlıyoruz o tüpten, şimdi anlattıklarımdan korkmayın tabi, ama her anestezi bir risktir, ancak ek bir hastalığınız yoksa anesteziden ölme ihtimali çok düşüük, bizler hastayı uyuttuktan sonra ameliyat bitene kadar ya teknisyen ya doktor başında sürekli mutlaka biri bekleriz, nabız tansiyon idrar miktarı kanama hastaya verilecek serum miktarı dakika dakika takip edilip yazılır, gözleriniz, eliniz kolunuz zarar görmesin diye dikkatle pozisyon verilir ameliyat masasına, yani uyuduktan sonra herşeyinizle önce Allah (c.c) sonra bize emanetsiniz, ama korkmayın çünkü benim gözlemlerime göre ne kadar panik korku içinde ameliyata başlanırsa başınıza bişey gelme ihtimalini artırıyorsunuz, çekim yasası dedikleri bu olsa gerek :KK1: önceden anestezi alan biri iyi bir hastadır benim için, bir problem olmamışsa yine büyük ihtimalle olmayacak demektir çünkü..herneyse inşallah hamile kalalım da tek derdimiz anestezi olsun

yaptırdım canım ama o da negatif çıktı o yüzden emin olamadım size sordum bu salı yine yaptrdım o da negatifti

Ya ben çok sabırsızım, regl gecikmesini falan bekleyebileceğimi hiç sanmıyorum.
Kan testi en erken ne zaman yapılabilir, ilişkiden ne kadar sonra bilen varmı?

DÖLLENME olduysa yaklaşık 1 hafta içinde sonuç verir diye biliyorum ama bence çok erken

kan testi yumurtlama gününden sonraki 7-10 gün içinde sonuç verir, daha geç yumurtlama veya döllenme ıolursa kanda da çıkmayabilir. kaldı ki adet gecikmeden kanda pozitif çıkan gebeliklerin bir kısmı kimyasal olabilir erken baktırmak iyi birşey değil malesef o yüzden. ama ben de dayanamayıp idrar testi yapıyorum her ay adet geçmeden, zaten hep negatif çıkıyor..

merhabalar sende bendensin desene. çok sabırsızım bende bu konularda:)
ama ne olursa olsun beklmek en doğrusu. psikolojik acıdanda öle. bildiğim kadarıyla 12 gn sonra sonuç alınabiliyor ama geç tutunma vs. gibi nedenlerden yanılma olabiliyor.

agladim.......... agladiniz.........aglastik..........
aslinda herkes kendi hikayesine agladin üzüldü benim adim altinda hüzünlü gözlerle sanal yol arkadasligimizda kimbilir hangi sevinclere beraber yine klavye tuslariyla ortak cigliklar atacaz ...........
iyiki varsiniz iyiki varim.belki birbirimizin yasadiklarina bakip sahip olduklarimizin kiymetini anlariz
SELAM KIZLAR
ben geldim

'daha önce oluyormuydu böyle.üstüne görme falan olmasın .

ya cnm daha oncede oldu bır kac kez hastalanıcagıma yakın ılıskılerde oluyr sonra bsy yokk bır kac gun sonra hastalanıyrm yanı ben kesın hastalanıcamda benım merakım bu sadece bendemı oluyr aynı sey sızlerede oluyrmu olmuyrsa bunu doktora sorucam tabı benımle bıkmadan ugrasabılıcek bır doktor bulursam:KK5::KK5::KK5:

hoşgeldin koparmışın ortalığı gitmişin :)

aslinda herkes kendi hikayesine agladin üzüldü benim adim altinda hüzünlü gözlerle sanal yol arkadasligimizda kimbilir hangi sevinclere beraber yine klavye tuslariyla ortak cigliklar atacaz ...........
iyiki varsiniz iyiki varim.belki birbirimizin yasadiklarina bakip sahip olduklarimizin kiymetini anlariz
SELAM KIZLAR
ben geldim

meraba arkadaşlar size bişey sorucam ben 4 5
gündür ateş ölçüyorum ateşim 36.9 benim ateşim hep düşük olur 35.7 35.9 gibi şimdi hep yüksek çıkıyor 4.5 gün öncede yumurtlama günümdü acaba döllenmiş olabilirmi ateş gebe kalınca yüksek olurmuş bu konuda birşeyler bileniz varmı

mrb arkadaşlar haziran ayı boş geçti kısmet temmuza inş rabbim isteyen herkese versin aratmasın :KK49:
benimde bat 21 temmuz bugünlerde çatlıyorum çatır çatır :KK52::KK52: tuttururuz inş :emir_bebek::emir_bebek:
hoşgeldin canım senide ekliyorum listeye..hayırlı haberler bekliyoruz..
Inşallah senin de canım ağzına sağlık çok sağol. Sen ne yaptın şimdi kana falan baktırmamaya karar verdin dimi bişey sorucam ama sen normal regl olmadın dimi o yerleşme kanaması gibi kanamalardan sonra
yok canım adet olmadım..bu aralar moda oldu galiba herkes adet zamanı kanama geçiriyor..yeni trend:21:..
merhaba bende temmuz ayında hamile kalmak istiyenlerdeniim

bende temmuzda hamile kalmak istiyorum gerçi ben geçen temmuzdan beri bunu istiyorum ama hayırlısı

Bende geldim aranıza kızlar , bu konuda çok yeni olduğumdan öneri ve yönlendirmelerinize ihtiyacım var :97:
Bu ayki reglimden sonra ilk kez korunmadık,
Ama şu yumurtlama günleri vs. hesaplaması bir haftadır öldürdü beni.
Haziran 24'ü adet günümdü. Bu hafta benim için değerli sanırım, okuduklarımdan çıkardığım kadarıyla
:KK53:
kızlar hoşgeldiniz..batlarınızı söyleyinde ekleyim sizleri..
geçen ay ben bir iki gün havaya girip hamile gömleği gibi bol bol bişeyler giydim falan :) hatta işyerindeki arkadaşla güldük beyine sinyal gidecek vücut algılayacak kalana kadar uğraşıyorsun Allah tarafından falan dedi. :) Ben bu hareketleri yaptığımda kan testine baktırmıştım yoktu sonra ben böyle hamile gibi davranıyorum ama bi görseniz topuklu değil düz giyiyorum falan ha aha ha ah :) sonra bir ölçtürdük pozitif çıktı ya ne güldük anlatamam :) zorla kanda çıkarttın diyo arkadaş :) tabi daha önce hep anlattığım gibi sonra regl oldum ne değer kaldı kanda ne birşey :KK43: neyse işte böyle kafamıza takmayalım diyoruz ama birtaraftan da düşünmeden de olmuyor. Quantum yapalım birşeyi olmuş gibi hissedince olur diyorum ben :) Ben hamileyim bebek bekliyorum nisanda doğum yapacağım çocuğum koç burcu oluyor hay Allahım işe bak babası da koş burcu zaten hey gidi 2 tane koçla nasıl uğraşıcam ben falan böyle benim yaptığım gibi yani olmuş gibi düşünün ki olsun :)
gerçekten de ben de burçalr içinde en iyi kadın ve erkek burçlarını araştırdım..erkeklerde en iyi burç aslan..kadınlarda koç burcuymuş..koç kızım olur inş.. yaa..
kızlar sabah kanamanın devamı geldi regli benzeri
hafif de sancım başlayınca gitmedim doktora regl oldum diye
merakınız gitsin

öteki ay çalışmalara devam :KK62:

canım seni listenin altına ekleyimmi?adet olduysan..?

Son düzenleme:

benim nacizane fikrim adetini gecikmesini bekle.. çünkü geç döllenme olabiliyor yada hormonların geç salgılanabiliyor.. doktorlar bile adetin gecikmesinin 7-8 günü testerin yapılmasını öneriyor çünkü gebelik varsa hormonlar geç salgılama olasığı veya geç döllenme ihtimali varsa ve testlerde çıkmayınca biz bayanlar negatif sonuç aldığımız da yıkılıyoruz tabi gebelik varsa da üzüntü ve stresten düşük olabiliryor o yüzden adet gecikmesini bekle.. tabi bekleyebilirsen biz bayanlar dayanamıyoruz adet güümüzde bile yapıyoruz :90::90:

hoşgeldin koparmışın ortalığı gitmişin :)

kac gündür doldum ya sabahta 6.00 esim gitti giyin gel dedi yemek bile hazirlamis(tost) neyse gidemedim ev bombos birden kötü oldum simdi evdeyim büroda kapida görür görmez git dedi arac süremen bir sey olur diye getirdi erken gelecekmis dagitmaya gidermisiz cok sikilmisiz bilmiyor kki garibim icimi

SELAM KIZLAR
ben geldim

anlamazmıyız cnm zatn cok guzel anlatmıssın bı gunn gelıcek burdakı herkesın kucakları dolucak sende ıykı varsın cnm benım ama uzme kendınıde bızıde bak ben tup bebege kalıcam galıba hem korkuyrm ve cokkk yoruldum su tedavılerdn ınsanlarn laflarındn ama olsun rabbım bızıde boyle sınıyr varsın boyle olsunn bız rabbımın sevdıgı kullarındanızkı bızı bunlarla sınıyor ssüüüküüürrr ynede allahııımaaa yasıyorsak herzaman bır umut vardırrr( burdakı herkes zaten ıykı var bırbırımızın dertlerne ortak oluyrzz hepınızı sevyorum ):KK9::KK9::KK9::KK9:

X