Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

benım hıkaye kotu cnm kısaca gecıyrum cnm ben 24yasıdaym daha evleneli 2sene olck bu ay daha evlndkten bır kac ay sonra cevremdekıler bebıs varmı dye sormaya bır basladııı kapanmdı tabı hala cenlerı hala sormya bıkmadılar pko hastasıyım klomen tedavısı kıstlerle ugrastık falan derken bu zamana kadar 2kez asılama oldum ama olmadı este problem olmamsına ragmen sımdı doktorumu degstrcem ama bı turlu karar veremyrm galıba asılamaylada hamıle kalamıyrm tup bebk denıycez ama okadar bunaldımkı tedavılerden ve ınsanlardan anlatamam benm otrdugum yer küçük koy gıbı bılırsnz boyle yerlerı bendn coook sonra evlenenlern ble cocugu oldu tek ben kalınca insanların ılgısı bana yogunlastı sorular sorular ben terslemeyede cvp vemyede bıktım yegenımde benden snra evlendı agustosta dogum yapıcak ve ben onu hergun gozumun onunde gordukce bitiyorumm hamilelere dayanamıyorum resmen içim yanıyor ruyalarımda bıle bebklerle ugrasıyrm hergun bir hamıle haberı alınca aglamaktan helak oluyrm rabbım kımseye aratmasın cok kotuymus rabbım bızede ol desın inşşşallhhh kucaklarımızı bos bırakmasın

pko'lu 2 arkadaşım var
birisi doğum kontrol hapını bırakır bırakmaz hamile kaldı bikaç ay içinde

diğeri de senin gibi üzülüp duruyordu çocuğum olmuyor diye
doğal yollarla 1 yıl içinde çocuğu oldu onun da

bence strese girmeden doğal yöntemlerle biraz devam et

süpermiş senin yumurtlama dönemin bugünlere denk geliyo sen testten bahsediyorsun :KK52::KK52: bende senin durumuna gelebilsem daha test yapabileceğim çalışma bile yapamadık biz:KK58::84::84: sağlık olsun hadi hayırlısı bekliyorum haberinizi sayın yokh:13:

Güzel haberlerle her birinizi burada görmek nasip olur inşallah en kısa zamanda..
Ben bugünlerde çalışmaları hızlandırıcam mecburen sonrada beklemeye koyulacağız artık ne yapalım.
Çaresi buymuş bu işin..:KK1:

Heyecanlıyım umutlu bekleyişe ve çalışmalara devam :) sen nasılsın canım. Senin bat ne zamandı?

iyiyim benim bat 22 temmuz battaş sayılırız 20 dimi seninki ama ben yeni ameliyat olduğum için hala korunuyorum galiba ben hayalimi ağustosa erteledim:26:

ben senin hakkında hiçbişi bilmiyorum
ama anlattırıp tekrar üzmek istemem seni
ama sıkıntıların herneyse umarım bir an önce ümit kapısı açılır

yok yok is konusunda dedim benim günüm insaatla büro arasinda geciaor yatmaya eve geliyom o anlamda soyledim esimle beraber kücük bir insaat firmamiz var yani evde olanlara imrenme babinda söyledim

iyiyim benim bat 22 temmuz battaş sayılırız 20 dimi seninki ama ben yeni ameliyat olduğum için hala korunuyorum galiba ben hayalimi ağustosa erteledim:26:

hayırlısı olsun canım. evet battaş sayılırz :) bakalım bu ay ne olacak. yine tek çizgi görmektn korkuyorum :18:

benım hıkaye kotu cnm kısaca gecıyrum cnm ben 24yasıdaym daha evleneli 2sene olck bu ay daha evlndkten bır kac ay sonra cevremdekıler bebıs varmı dye sormaya bır basladııı kapanmdı tabı hala cenlerı hala sormya bıkmadılar pko hastasıyım klomen tedavısı kıstlerle ugrastık falan derken bu zamana kadar 2kez asılama oldum ama olmadı este problem olmamsına ragmen sımdı doktorumu degstrcem ama bı turlu karar veremyrm galıba asılamaylada hamıle kalamıyrm tup bebk denıycez ama okadar bunaldımkı tedavılerden ve ınsanlardan anlatamam benm otrdugum yer küçük koy gıbı bılırsnz boyle yerlerı bendn coook sonra evlenenlern ble cocugu oldu tek ben kalınca insanların ılgısı bana yogunlastı sorular sorular ben terslemeyede cvp vemyede bıktım yegenımde benden snra evlendı agustosta dogum yapıcak ve ben onu hergun gozumun onunde gordukce bitiyorumm hamilelere dayanamıyorum resmen içim yanıyor ruyalarımda bıle bebklerle ugrasıyrm hergun bir hamıle haberı alınca aglamaktan helak oluyrm rabbım kımseye aratmasın cok kotuymus rabbım bızede ol desın inşşşallhhh kucaklarımızı bos bırakmasın

ya ben cok uzuldüm keske bir sey gelse elimden bende senin gibiyim herkes cocuguyla sarmas dolas bugun esimin arabasinda santiyeden eve geldim yolda hep cocuklu anneleri gördüm sarmas dolas onlari gördükce bende köpegime sarildim sonra yine krizim geldi hala agliyom nedenini bilmesemde simdi de sana agladim

pko'lu 2 arkadaşım var
birisi doğum kontrol hapını bırakır bırakmaz hamile kaldı bikaç ay içinde

diğeri de senin gibi üzülüp duruyordu çocuğum olmuyor diye
doğal yollarla 1 yıl içinde çocuğu oldu onun da

bence strese girmeden doğal yöntemlerle biraz devam et

cnm zaten bu ay bıraktım doktora gtmedm cokta kafam rahatladı esımle resmen cocuk ıcın ılıskıye grer gıbı hıssedyrdm yanı boyle tadavı altnda olunca o bıle degsyr ben akısına bırakıcam ama sh yuksek benım sınırda tam oyuzden doktorum ılk basta nye cocuk ıstyrsn dyrdu daha gensınız dyrdu ama fsh 10,1grnce bı an once bır cocuk bulmaya bakıcaz snra mutlaka ıkıncısınde ıstyceksn dyr cunku bu fsh zamanla dusme olayı yokmus aksıne dahada yukselırmıs sonra yukselırse tup bebek bıle yaptrsan kar etmezmıs benım acelem bu yuzden erken menepoz rıskım var korkuyrm yasım 24ama yumurtalıklarım 35yasnda gıcı calısıyrmus cnm ama umutsuz dglm ben olucak bıgun sadece benı ınsanlar bunaltyr tasınma olasılıgım olsa valla tasınıcam burdn ama yok işe

'kapatın şu muslukları bakim.olmuyor ama böyle.hani hormonlar siz ağladıkça tavan yapacak korkup kaçacak spermler yumurtadan:KK45:

cnm zaten bu ay bıraktım doktora gtmedm cokta kafam rahatladı esımle resmen cocuk ıcın ılıskıye grer gıbı hıssedyrdm yanı boyle tadavı altnda olunca o bıle degsyr ben akısına bırakıcam ama sh yuksek benım sınırda tam oyuzden doktorum ılk basta nye cocuk ıstyrsn dyrdu daha gensınız dyrdu ama fsh 10,1grnce bı an once bır cocuk bulmaya bakıcaz snra mutlaka ıkıncısınde ıstyceksn dyr cunku bu fsh zamanla dusme olayı yokmus aksıne dahada yukselırmıs sonra yukselırse tup bebek bıle yaptrsan kar etmezmıs benım acelem bu yuzden erken menepoz rıskım var korkuyrm yasım 24ama yumurtalıklarım 35yasnda gıcı calısıyrmus cnm ama umutsuz dglm ben olucak bıgun sadece benı ınsanlar bunaltyr tasınma olasılıgım olsa valla tasınıcam burdn ama yok işe

kulaklarını tıkıcaksın arkadaşım
herkes herşeyi söyler
bence tüp bebek en son yöntem olmalı
ki eşinde bi sorun yoksa pko çocuk oluşumunda çok da engel teşkil etmiyor
umarım hayırlısıyla kendinizi yıpratmadan doğal yollarla bir çocuğunuz olur

ya ben cok uzuldüm keske bir sey gelse elimden bende senin gibiyim herkes cocuguyla sarmas dolas bugun esimin arabasinda santiyeden eve geldim yolda hep cocuklu anneleri gördüm sarmas dolas onlari gördükce bende köpegime sarildim sonra yine krizim geldi hala agliyom nedenini bilmesemde simdi de sana agladim

cnm benım ya aglama ama uzme kendını bak valla zor tutyrm kendımı ben zaten cocuk grmeye dayanamıyrm benım esımde cok ıstyr ve gercekten okadar hakedyrkı babaolmayı ama olmadı ıste yegenımın doguma kadar bır hamıle kalsam dyrm ama artk zor ben nsl o mis kokulu melegi alıp sevıcem bılmıyrmm rabbım bana gayret kuvvet versn ama zorrr işte benıde aglattın cnm yaa:KK43:(

evet canım katıl bize motive olursu bende bugün katıldım topige insan inanılmaz motive oluo her seferin de yeni şeyler öğreniyor raht olalım relaxx relaxxx olucak olacak bizde anneler kervanına giricez :KK66::KK66::KK66:
hiç sorun yok ama 1 yıldır hamile kalamiyorum, eşimde de sorun yok çıktı, Doktor aşılama yaptırın dedi ve yaptırdık....öyle oldu canım:2:

sizin tatil planlarinizda farkli demi sen kac aydir denemedesin ne kullaniyorsun eger bir mahsuru yoksa yazarmisin

cumartesi günü gidiyoruz biz de tatile
10 gün kadar yokum
moral depolayıp dönücem süper olur inşallah

3.ayımız denemede
ama daha önce de yazmıştım burda
biz bebek için ilişkiye girmedik hiç, sadece korunmayı bıraktık
yani yok bugün yumurtladım olmak zorunda, yok günaşırı yapcaz falan öyle bişey yok bizde
ama bu ay artık biraz daha ciddiye almaya başlıcam ben de

hiçbişey kullanmıyorum
zaten yakınlRda doktora da gitmedim
6 ay önce falan hormonlarıma ve pkoya baktırdım sorun yok gibiydi
ama tatilden sonra doktora gidip tekrar muayene olcam(gerekirse alttan)
eşime de sperm testi yaptırmayı düşünüyoruz sorun var mı yok mu bilelim diye

bu arada gebelik öncesi folik asit tavsiyesi sormuştum
kimseden cevap gelmemiş
kullandığınız ilaçları yazar mısınız?

X