Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

günaydın kızlar dün giremedim çok yoğundum.. nasılsınız... çok kötü grip oldum ama C vitamini harici ilaç almıyorum hamileymişim gibi.. bat gelmeden de alamııycam galiba bu psikolojiyle.. umarım tez zamanda iyileşirim... hamile olan varmı? aradaki mesajları okuyamadım

günaydın cnm h.g geçmiş olsun cnm sanırım ben hamileyim :))))))

listeyi güncelledim yatıyorum canlarım..:KK37::KK53:
'eline sağlık canım benim :KK16:

sevgili ayca sana yazmadan cikamadim benimatesim düne göre düstü neden canim ayrica günaydinnnnnnnnnnnnnn
7. gün 36.3
6. gün 36.7
5. gün 36.3

UMUT FAKIRIN YEYIP TÜKETEMEDIGI EKMEKMIS derler umut iste belki...............
canım 6.günü önemsemiyorum dengesiz şekilde yükselmiş ateşin falnmı vardı acaba.ölçmeye devam

ben hala sebebsiz yere agliyom niye bilmiyom her sey olsanda sanirim o dedigin hic olmayacak ben kaybettim ama tsk ederim
canım sen zaten bu ay karar verdin bebeğe öyle hemen olmayabilir 1 seneye kadar dr.lar normal diyor hep söylüyoruz streste çok etkili olacak mutlaka olacak baktın olmuyor bir kaç ay uğraştın herşeyin tedavisi var aşılama falan yaptırabilirsin ki bence onada gerek kalmayacak gelecek bebişin.lütfen pozitif düşün olur mu.

günaydın kızlar dün giremedim çok yoğundum.. nasılsınız... çok kötü grip oldum ama C vitamini harici ilaç almıyorum hamileymişim gibi.. bat gelmeden de alamııycam galiba bu psikolojiyle.. umarım tez zamanda iyileşirim... hamile olan varmı? aradaki mesajları okuyamadım
günaydın .geçmiş olsun canım dikkat et kendine.bende hasta gibiyim boğazlarım iyi değil bugün sprey alacam boğaz için iyi geliyor bana.

hepinize güneydın arkadaşlar güzel bir gün diliyorum .ferdat inşallah hamilesin canım(nickini doğru yazdım umarım :KK16:

günaydın .geçmiş olsun canım dikkat et kendine.bende hasta gibiyim boğazlarım iyi değil bugün sprey alacam boğaz için iyi geliyor bana.[/QUOTE]

sağol canım.. klima çarptı sanırım..sen de dikkat et geçmiş olsun

Raınbow, zenku geçmiş olsun aman dikkat edin kızlar ilaç ta kullanmayın sonradan pişmanlık oluyor her iki türlü sonuçta da çıkmazsa ilaçlardan mı düştü olumlu sonuç çıkarsa (inşallah) acaba birşey olmuşmudur diye düşünmek zorunda kalmadan doğal yollarla atlatın gribi falan

çok teşekkür ederim :KK16:

Günaydııııııııınn...:KK71:
yüzünüzden gülücük,kalbinizden sevgi,cebinizden para,kollarınızdan bebek eksik olmasın işşşşşaaalllaaahhhh...

ben hala sebebsiz yere agliyom niye bilmiyom her sey olsanda sanirim o dedigin hic olmayacak ben kaybettim ama tsk ederim
üzülme canım..yinede şuan biraz daha rahatlamışsındır...umudumuz var unutmaaa..:KK62:

Son düzenleme:
Olacak inşallah merak etme seeeeeeeen öyle bir yazmışsın ki yani yıllardır uğraşıyorsun sanki ve de çok yaşlandın yapamıyorsun gibi. Sen yeter ki iste. Allah isteyene mutlaka verir. Hepimize inşallah. Sabah sabah duygulandırdın bizi de bak şimdi. Duygular gözyaşları sel oldu aktı.

hep annelik hikayeleri var ama bilirmisiniz
anne olmamak nedir
yasin ilerlemis deemektir benim gibi
sabah seni mizmizlikla uyandiracak yok demektir
aman cocuk uyuyor yavas cümlesini kullanmamaktir
alis veris lerde cocuk reyonuna imrenerek bakmaktir
kasada bebek mamasi yerine hala köpek mamasi aliyor olmaktir
herkes arabasina bebek koltugu takar
senin arabalarin vardir ama ici cocuk degil köpek kili doludur
hic cocuk parkina gidememektir
gittiginde cocuklar senin köpegini sen tanimadigin cocuklari seviyorsun demektir
teyze senin cocugun varmi sorusuna utanarak gülümsemektir
tatilleri kafana göre yapmaktir cünkü okul yolu bekleten yoktur
hastalandiginda gece yatmadim muabbetlerini bilmemektir
aman...... Bosver senin yok ne rahatsin bak denmektir
ya anne olmamak kanini iligini yemektir
ellrinin titremesi yüregin yanmasi gözün artik aglayamamasidir
ama hep gülmektir ayibini örtmektir
hep allah im ne olursun demektir
ama bazen piskinliktir kendini korumak icin
sen ne diyon senin varda ne oldu demektir
ama heo burnunun sizlamasiyla yanaga akan iki damladir
sonra derin bi istekle doktorlara kosmaktir
duydugun bütün koca kari ilaclarini gözü kapali yemektir
gün saymaktir kan gördügünde üzülmektir
sinirli stresli günlerde iki dakkada olsa int te bat hesabi yapmaktir
anne olmamak gizli calismaktir
kimseye söyleyemeden gizli gizli kosturmaktir
acaba esim ne düsünüyor demektir
anne olamamak para hirsidir calistikca kazanir kazandikca daha da calisirsin
cünkü calismaak ve para ayibini kendince örtmektir
anne olmak en cok imrenmektir kuru bir hayirli olsunu agzi söalesede icinde okyanuslar kopar
bekleme salonlarinda hamileleri kiskanmaktir
baazen kiskanclik bogar seni kacirir o zaman kendinde utanmaktir
anne olmamak abuk sabuk rüyalara anlam yüklemektir
anna olmamak nerdeyse tirnagim kirildi aacaba hamilemiyim kuruntusuna kapilmaktir
anne olmamak cocok pesinde kosturma hikayeleri dinleyip anlaamaktir
anne olmamak bugun cocuk hasta ise gelemiyom dememektir
anne olmamak benim gibi bos bir evde uyanip tosttan kahvalti yapip yine bebek arabasi olmayan bir arabaya binip deli gibi calismaya gitmektir desemde aslinda anne olmamak canim yaniyor demektir

kizlar canim cok yaniyor cok agladim ne yazdimi bilmiyom niye yazdimida bilmiyom ya ben bugun hic birsey bilmiyom

mrb arkadaşlar haziran ayı boş geçti kısmet temmuza inş rabbim isteyen herkese versin aratmasın :KK49:
benimde bat 21 temmuz bugünlerde çatlıyorum çatır çatır :KK52::KK52: tuttururuz inş :emir_bebek::emir_bebek:

Inşallah senin de canım ağzına sağlık çok sağol. Sen ne yaptın şimdi kana falan baktırmamaya karar verdin dimi bişey sorucam ama sen normal regl olmadın dimi o yerleşme kanaması gibi kanamalardan sonra

günaydııııııııınn...:KK71:
Yüzünüzden gülücük,kalbinizden sevgi,cebinizden para,kollarınızdan bebek eksik olmasın işşşşşaaalllaaahhhh...

üzülme canım..yinede şuan biraz daha rahatlamışsındır...umudumuz var unutmaaa..:KK62:

X