Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bende temmuzda hamile kalmak istiyorum gerçi ben geçen temmuzdan beri bunu istiyorum ama hayırlısı

İnşallah bu temmuzda olur canım. Biz de 1 yıldır uğraşıyoruz ama olmuyor. Yaramazlar bizi bayağı bekletiyorlar :KK9:

merhaba bende temmuz ayında hamile kalmak istiyenlerdeniim

bende temmuzda hamile kalmak istiyorum gerçi ben geçen temmuzdan beri bunu istiyorum ama hayırlısı

Bende geldim aranıza kızlar , bu konuda çok yeni olduğumdan öneri ve yönlendirmelerinize ihtiyacım var :97:
Bu ayki reglimden sonra ilk kez korunmadık,
Ama şu yumurtlama günleri vs. hesaplaması bir haftadır öldürdü beni.
Haziran 24'ü adet günümdü. Bu hafta benim için değerli sanırım, okuduklarımdan çıkardığım kadarıyla
:KK53:
hoşgeldiniz arkadaşlar ne iyi ettinizde geldiniz:KK16:
yokcum kaç günde bir regl oluyorsun canım.30 ise mesela 30-14:16.gün ortalama olarak yumurtlama günün oluyor.sen garanti olarak regl sonrası gün aşırı çalışma yap bence:KK1::21:

Hoşgeldin canım aramıza Bat ne zaman?

en son batım 20 mayıs dı.. normalde benım çok düzenli olur bebek yapmaya karar verdik adetimden 3-4 gün sonra çalışmaya başladık 10 gün sonra tekrar benim hafif adet sancılarım başladı ve 4-5 gün süren kahverengi akıntım oldu 20 haziran adet günümdü hafif bi sancı hissettim ve 3-4 damla pembe kanama geldi ve 2-3 gün sürdü ondan sonra tık yok test yaptım gecikmemmim 2. günü silik çıktı hemen ertesi doğru kan testine sonuç negatif bi kaç kere daha test yaptım kendim onlarda negatif çıktı bugün 17. günüm hala tık yokkk doktora gittim rahim duvarımda kalınlaşma varmış oda kan testi yaptı negatif ilaç verdi adet olayım diye herkes kullanma diyor çünkü benim günün şaşmazdı ilk defa oldu böyle bişi hemen ileç kullanma bekle diyorlar sizce durum ne?

kızlar ne dicem ben manka mıyım neyim kendime yaz için hiçbir plan yapmıyorum tatil için hamile kalcam ya sank ilk 3 ay yolculuk falan uygun olmaz diye ha ha ahaa aha ha:) ortada daha birşey yok deli miyim neyim birisi duysa ne düşünür hakkımda yaaa.

Bende geldim aranıza kızlar , bu konuda çok yeni olduğumdan öneri ve yönlendirmelerinize ihtiyacım var :97:
Bu ayki reglimden sonra ilk kez korunmadık,
Ama şu yumurtlama günleri vs. hesaplaması bir haftadır öldürdü beni.
Haziran 24'ü adet günümdü. Bu hafta benim için değerli sanırım, okuduklarımdan çıkardığım kadarıyla
:KK53:

Öncelikle hoşgeldin aramıza. Burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor canım. En azından birbirimize destek oluyoruz bu zor zamanları atlatırken. Sen merak ettiğin şeyleri yaz mutlaka tecrübesi ya da bilgisi olan bir arkadaş cevap verir.

inanmıyorum sendemi burdaydın :):):) ya dedim ya bugun canım çok sıkılıyor nedense mutsuzum öyle bi geziniyim dedim burasıda sıcak ggeldii ohh ne ii oldu :KK3::KK3:

Evettttttt bende burdayım cnm...Dediğin gibi bende sıkıldım zatii biliyosun depresyondayımmmmmmmm.....

en son batım 20 mayıs dı.. normalde benım çok düzenli olur bebek yapmaya karar verdik adetimden 3-4 gün sonra çalışmaya başladık 10 gün sonra tekrar benim hafif adet sancılarım başladı ve 4-5 gün süren kahverengi akıntım oldu 20 haziran adet günümdü hafif bi sancı hissettim ve 3-4 damla pembe kanama geldi ve 2-3 gün sürdü ondan sonra tık yok test yaptım gecikmemmim 2. günü silik çıktı hemen ertesi doğru kan testine sonuç negatif bi kaç kere daha test yaptım kendim onlarda negatif çıktı bugün 17. günüm hala tık yokkk doktora gittim rahim duvarımda kalınlaşma varmış oda kan testi yaptı negatif ilaç verdi adet olayım diye herkes kullanma diyor çünkü benim günün şaşmazdı ilk defa oldu böyle bişi hemen ileç kullanma bekle diyorlar sizce durum ne?
adetinin 17.gününde kanda yoksa yoktur canım bence ama içine sinmiyorsa az daha bekle.

kızlar ne dicem ben manka mıyım neyim kendime yaz için hiçbir plan yapmıyorum tatil için hamile kalcam ya sank ilk 3 ay yolculuk falan uygun olmaz diye ha ha ahaa aha ha:) ortada daha birşey yok deli miyim neyim birisi duysa ne düşünür hakkımda yaaa.
umud etmeden yaşanır mı hiç.Umud edeceğiz ve gerçekleşecek hayallerimiz.

anca gelebildim yaaaa, varmı sevindirici haberler. ben hayıt tohumuçayına da başladım. inşallah etkisi olur. çuha çiçeği yağı hapı ve spirulina da kullanıyorum coştum bu ay :)

Yalnız değilsin canım :) ayın 30 unda abimin düğünü var. Ya bu ay hamiş kalırsam da yolda zarar görürse bebiş diyorum eşime sürekli :) sırf bu düşünceler stres olmamıza sebep oluyor aslında. Biraz salmak gerekte nasıl olacak o iş ben beceremiyorum :)))

hoşgeldiniz arkadaşlar ne iyi ettinizde geldiniz:KK16:
yokcum kaç günde bir regl oluyorsun canım.30 ise mesela 30-14:16.gün ortalama olarak yumurtlama günün oluyor.sen garanti olarak regl sonrası gün aşırı çalışma yap bence:KK1::21:

Hoşbulduk canım..
Şu netteki hesaplama motorlarıyla baktığımda (son iki adetimi hatırlıyorum onları girerek) 26 günde olduğum çıkıyor. Geçen ay 4 gün öne gelmişti normalde de ort 2-3 gün öne geliyor.
Buna göre de 20 si gibi veriyor tahmini BAT'ı.
O halde bugün yumurtluyo muyum ben neyim, ya psikolojikmidir nedir sol kasığımda bir sancı var o ilk denemeden sonra. İiice Psikoya bağladım :))

hep annelik hikayeleri var ama bilirmisiniz
anne olmamak nedir
yasin ilerlemis deemektir benim gibi
sabah seni mizmizlikla uyandiracak yok demektir
aman cocuk uyuyor yavas cümlesini kullanmamaktir
alis veris lerde cocuk reyonuna imrenerek bakmaktir
kasada bebek mamasi yerine hala köpek mamasi aliyor olmaktir
herkes arabasina bebek koltugu takar
senin arabalarin vardir ama ici cocuk degil köpek kili doludur
hic cocuk parkina gidememektir
gittiginde cocuklar senin köpegini sen tanimadigin cocuklari seviyorsun demektir
teyze senin cocugun varmi sorusuna utanarak gülümsemektir
tatilleri kafana göre yapmaktir cünkü okul yolu bekleten yoktur
hastalandiginda gece yatmadim muabbetlerini bilmemektir
aman...... bosver senin yok ne rahatsin bak denmektir
ya anne olmamak kanini iligini yemektir
ellrinin titremesi yüregin yanmasi gözün artik aglayamamasidir
ama hep gülmektir ayibini örtmektir
hep ALLAH im ne olursun demektir
ama bazen piskinliktir kendini korumak icin
sen ne diyon senin varda ne oldu demektir
ama heo burnunun sizlamasiyla yanaga akan iki damladir
sonra derin bi istekle doktorlara kosmaktir
duydugun bütün koca kari ilaclarini gözü kapali yemektir
gün saymaktir kan gördügünde üzülmektir
sinirli stresli günlerde iki dakkada olsa int te bat hesabi yapmaktir
anne olmamak gizli calismaktir
kimseye söyleyemeden gizli gizli kosturmaktir
acaba esim ne düsünüyor demektir
anne olamamak para hirsidir calistikca kazanir kazandikca daha da calisirsin
cünkü calismaak ve para ayibini kendince örtmektir
anne olmak en cok imrenmektir kuru bir hayirli olsunu agzi söalesede icinde okyanuslar kopar
bekleme salonlarinda hamileleri kiskanmaktir
baazen kiskanclik bogar seni kacirir o zaman kendinde utanmaktir
anne olmamak abuk sabuk rüyalara anlam yüklemektir
anna olmamak nerdeyse tirnagim kirildi aacaba hamilemiyim kuruntusuna kapilmaktir
anne olmamak cocok pesinde kosturma hikayeleri dinleyip anlaamaktir
anne olmamak bugun cocuk hasta ise gelemiyom dememektir
anne olmamak benim gibi bos bir evde uyanip tosttan kahvalti yapip yine bebek arabasi olmayan bir arabaya binip deli gibi calismaya gitmektir desemde aslinda anne olmamak canim yaniyor demektir

kizlar canim cok yaniyor cok agladim ne yazdimi bilmiyom niye yazdimida bilmiyom ya ben bugun hic birsey bilmiyom

çok iyi anlıyorum.. ama kendimiz yıpratmanın da anlamı yok.. Sabırla Allah a hala şükrederek dua etmeliyiz. çok sevdiğim ve beni umutla karışık duygulandıran bir sure:

''Ve sen yine denendiğinde, ve yine kalbin daraldığında ve yine bütün kapılar yüzüne kapandığında uzun uzun düşün ve hatırla yaradanını; Allah kuluna kafi değil mi?''

çok iyi anlıyorum.. ama kendimiz yıpratmanın da anlamı yok.. Sabırla Allah a hala şükrederek dua etmeliyiz. çok sevdiğim ve beni umutla karışık duygulandıran bir sure:

''Ve sen yine denendiğinde, ve yine kalbin daraldığında ve yine bütün kapılar yüzüne kapandığında uzun uzun düşün ve hatırla yaradanını; Allah kuluna kafi değil mi?''

kurban olduğum Allah'ım sen bütün isteyenelre nasip et yarabbim ...tüylerimdiken diken oldu işyerinde olmasam tutmayıp kendimi ağlıcam ...

geçen ay ben bir iki gün havaya girip hamile gömleği gibi bol bol bişeyler giydim falan :) hatta işyerindeki arkadaşla güldük beyine sinyal gidecek vücut algılayacak kalana kadar uğraşıyorsun Allah tarafından falan dedi. :) Ben bu hareketleri yaptığımda kan testine baktırmıştım yoktu sonra ben böyle hamile gibi davranıyorum ama bi görseniz topuklu değil düz giyiyorum falan ha aha ha ah :) sonra bir ölçtürdük pozitif çıktı ya ne güldük anlatamam :) zorla kanda çıkarttın diyo arkadaş :) tabi daha önce hep anlattığım gibi sonra regl oldum ne değer kaldı kanda ne birşey :KK43: neyse işte böyle kafamıza takmayalım diyoruz ama birtaraftan da düşünmeden de olmuyor. Quantum yapalım birşeyi olmuş gibi hissedince olur diyorum ben :) Ben hamileyim bebek bekliyorum nisanda doğum yapacağım çocuğum koç burcu oluyor hay Allahım işe bak babası da koş burcu zaten hey gidi 2 tane koçla nasıl uğraşıcam ben falan böyle benim yaptığım gibi yani olmuş gibi düşünün ki olsun :)

ben bugün ovulasyon testine başlayacağım, hiç o yumurtlama akıntısı falan yok (iyi ki yok zaten eşim burda değil :)) yarın eşimle buluşuyoruum artık 1 hft beraberiz, tatil yapıcaz :KK62: :KK62: baltarçın çörek otunu da bıraktım, 2-12. günler arası günde 2 kaşıktı ama ben 2-8. günler arası 1 kaşık yedim, kist yapabilir diye korktum açıkçası, biraz da midemi ağrıtıyordu.. çayı kahveyi de azaltmaya çalışıyorum, hem yumurtlamayı etkiliyor hem selülit yapıyor :KK53: szilerde gelişme var mı, neler yapıyorsunuz, hamile haberimiz var mı , gerçi daha temmuzun başındayız olamaz heralde :KK1:

:KK1: emin ol bu konuda yalnız değilsin eylül ayında izinne çıkıcam tatilimide erken rezarvasyonla yaptırmıştım şimdi iptal edeyim diye düşünüyorum hamile hamile yol çekilmez diye :KK60:

X