Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ya ben sizede söyleyim dr. bana kim. gebelik sonrasi bu ay icin MPA GYN 5 isimli bir ilac verde bunu adetinin 16-25 günü kullan dedi yani 10 gun süreyle günde bir tane istersen hapin bitiminin ertesi günü test yap dedi sizde bir dr. lariniza sorun sadece paylasmak istedim aman kafaniza göre kullanmayin askitom ayca sen duydun mu bu ilaci
'duymadım canım ama içeriğini söylersen anlarız belki.

gidenlere iyi geceler kizlar ben bir özel mesaj aldim yazdiklarimi terbiyesiz buluyorsaniz bir daha böyle yazmam ben biraz stresten uzaklasalim kafa dagitalim diye girgirina gülümseterim belki sizi umuduyla yaziyom ama cok uzuldum bu mesaja inanin terbiyesiz degilim aksama kadar santiyelerdeyim nasil olurum hem ben esimle ayni yerde calisiyom gereginde fazla dikkatli olmam lazim esim alman olabilir ben su an eski esimle nikahsizda yasiyor olabilirim agzimda pistir küfür lugatim gelistir ama bizimde kendimize göre terbiye ve saygi anlayisim vardir ... lütfen acikca söyleyin yazdiklarimdan rahatsiz oluyormusunuz

heeyyy allahım ya bızz nelerle ugrasıyrz burda mıllet nelerle ugrasıyr cnm sen ayıp bsy yapmadnkı bunlarrr hayatımızın ıcınde ve burada hepımız bırbırımızın tecrubelerden yararlanıyrz tabıkı acıkk konusucaz ben bunda ayıp bsy görmüyorum ıcın rahat olsn sen bosver kım ne demısse:KK47::KK47:

'duymadım canım ama içeriğini söylersen anlarız belki.

iceri carboxymethylstärke-natrium, mikrokkristalline cellulose, loctolose-monohydrat, magnesiumstearat, maisstärke, hochdisperses, siliciumdioxid bunu sordun demi dr.sey icin verde yumurta spermi tutarsa atmasin ddiye dedi

'şu kadınların ev işi hiç bitmez ben bu saatte bile gelip 2 mesaj yazıyorum gidiyorum bir yerleri toplayıp geliyorum yarına çok iş kalmasın değil mi.:nazar::21::KK68:

angel sen neler yapiyon ben cok tedirginim icim icime sigmiyor günler gecmiyor ne olacak bu halimiz

neyse kizlar iyi geceler biz tombisle cise gidecez belki yarin belki yarrindan da yakin görüsürüz ve bebislerimizi müjdeleeriz sizin sayenizde baska bir sey düsünmez oldum sebebim sizsiniz

X