Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hande demici adli nic büyük ihtimalle erkek kizlar simdi beni dinle hande bozuntusu eklediklerine dikkat et keke gelme ikincisi senin o abuk seylerinle kendine bile kaldirmak icin yetmez ben senin hayalinin ötesini amlatirim sana da neyse allah eline bir sopa vermis kaldirmak icin kirk takla atiyon yazik sana ya.........sana kizamiyom bile demekkki benim köpekten bile acizsin o gine parkta cinsini görünce gidip kicini yaliyor senin gibi kadin nikkiyle medet ummuyor yaziklar olsun

yaniii geldim kızlar hepiniz uçmuşsunuz hayırıdrrrrr....erkencisiniz çalışmalaramı gittiniz yoksam :KK64::KK64::KK66::KK66::KK64:
neysee bende çıkım barii yarın akşam görüşürüzzz...

kızlar ilacı merak ettim googleda araştırdım. pek bi fazla bilgi yok tabi cuma günü doktora sorucam birde bakalım o nedicek benim telde eczaplus die bi program var bütün ilaçlar hakkında bilgiler var adını yazman yeterli oluo seceresine kadar çıkıo yani:)ama ordada bulamadım bir tane bayanın bir doktora sorusunu buldum googleda şöyle
Merhaba doktor bey.Ben 31 yasinda bir cocuk annesiyim. 28 yasindayken rahmimin duvarinda bir myom bulundu.Ondan dolayi adet dönemimde asiri kanamalarim oluyor.Amelyat kabul etmedim cünkü rahmi tamamen alma ihtimali cok büyük oldugu icin.Ikinci cocugu cok istedigimiz icin bunu kabul edemezdim zaten.Simdi doktorum bana hormon tedavisi uyguluyor.MPA GYN 5 adinda bir Medroxyprogesteronacetat.Bununla en azindan hamile kalasiya kadar adet kanamalarimin siddetin biraz icin azaltabilirmisim.Benim size olan sorum bu,eger hamile kalirsam cocukta herhangi gelisiminde bir bozukluga yol acabilirmi,yani zihinsel yahut bedensel bir özürlük olabilirmi?
:90:
:90:​
acaba kanamayımı azaltan bi ilaç çok merak ettim şimdi fiyatı tabbletine göre değişio 89 tl den başlıo sanırım...

nargileeee nargileee
muzlu,çikolatalı,karamelli:))
canım istiyor seni ne demeli

bende hamile kalmak istiyorum kızlar bir oğlum var 4 yaşında bi daha düşünüyoru kısmetse benide ekleyin şuan hastayım bat 30 hazirandı ve spiralimi cuma günü aldıracağım inş..:KK69::KK49::KK49:
hoşgeldin canım batın kaç senide ekleyim..
olmadım tal maalesef
ama ben de test yaptım negatif
yarın kan vermeye gidicem
bence sen de git ve kafandan at
canım fazla uğraşmıyorum herşey olacağına varır..
kızlar valla maşallah yetişilmiyo hızınıza asenacım hayırlı olsun allah kucağına almayıda nasip etsin talcim lütfen canını sıkma hayırlısı diyelim biliyorum çok hoş bi durum değil ama gelicek yakında annesi geleceği yerde biraz işi var demekki moral bozmak üzülmek yok çalışmalara tam gaz devam valla ben pazartesi memleketim eskişehire gidiyorum bu ay verim biraz düşük olacak ama hayırlısı akşam saatlerinde burda olurum konuşalım kızlar iyi geliyoruz birbirimize hepinizi öüyorum sevgili anne adayları
evet canım çalışmalara devam..:92:
talcım hayırlısı olsun senınn ıcın vardır bundada bır hayır bak bın msjjı yakaladınnn ollcakkk olcakk inşalllahhh burası bol hamıslerle dolacak:KK49::KK49::KK49::KK49:
sağol canım teşekkürler...
Selam kızlar. Beni de alın aranıza lütfen :) Bat 20 temmuz. Rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah...
hoşgeldin cagnur senide ekliyorumm..
kızlar ilk kırmızı kart benden olsun:KK64:

kızlar bişey sorcam
adet oldum sandım ama birkaç damla kan geldi durdu sanki
ve çok ağrılı geçer adet dönemim
hiç ağrım yok
4 temmuzdu adet tarihim bugün ilk kez böyleoldum
yerleşme kanaması olabilir mi acaba?
bence hiç ümitlenme sana tecrübeli bi öğüt..
aslında ben kafamı rahat bırakmak istiyorum ama dayanamadım işte :) ben şu an kırmızı kartlıyım batım oooooooo çok var sanırım ağustos 3 yağni ramazana denk geliyo
hadi hayırlısı bakalım yine umut yeniden umut :)
aramıza hoşgeldin neslihan..
henüz gecikme olmadı tatlı temmuzun 15inde adet olmam lazım.. daha adetime 10 gun var.. erken yaptm testi.. oyuzde çıkarmı diyorum

hoşgeldin rengarenkcim..seni ekliyorum..hayırlı haberler bekliyoruz inş..

Son düzenleme:
ayy çok yorgunum geçmişi okuyana kadar 5 6 kere uyukladım..:KK53:

angel sen neler yapiyon ben cok tedirginim icim icime sigmiyor günler gecmiyor ne olacak bu halimiz

adetolmak istiyoyorum artık yeter ya :KK43: yumurtlama olmayan aylar erkenden adet olabilip tekrar çalışmalara başlayabilsek keşke oooof of :KK43: bizde bu aralar çalışma yok adet zamanını bekliyoruz.

kızlar ilacı merak ettim googleda araştırdım. pek bi fazla bilgi yok tabi cuma günü doktora sorucam birde bakalım o nedicek benim telde eczaplus die bi program var bütün ilaçlar hakkında bilgiler var adını yazman yeterli oluo seceresine kadar çıkıo yani:)ama ordada bulamadım bir tane bayanın bir doktora sorusunu buldum googleda şöyle
Merhaba doktor bey.Ben 31 yasinda bir cocuk annesiyim. 28 yasindayken rahmimin duvarinda bir myom bulundu.Ondan dolayi adet dönemimde asiri kanamalarim oluyor.Amelyat kabul etmedim cünkü rahmi tamamen alma ihtimali cok büyük oldugu icin.Ikinci cocugu cok istedigimiz icin bunu kabul edemezdim zaten.Simdi doktorum bana hormon tedavisi uyguluyor.MPA GYN 5 adinda bir Medroxyprogesteronacetat.Bununla en azindan hamile kalasiya kadar adet kanamalarimin siddetin biraz icin azaltabilirmisim.Benim size olan sorum bu,eger hamile kalirsam cocukta herhangi gelisiminde bir bozukluga yol acabilirmi,yani zihinsel yahut bedensel bir özürlük olabilirmi?
:90:
:90:​
acaba kanamayımı azaltan bi ilaç çok merak ettim şimdi fiyatı tabbletine göre değişio 89 tl den başlıo sanırım...
benim ilacin propektisunde farkli seyler yaziyor ama hormonlarla ilgili benim randevum ayin 12. sinde sen önce ögrenirsen bana da yazarmisin ya sabah sabah takildim bu arada günaydin

günaydin kizlar günaydin adet yolu gözleyenler günaydin minislerini kucagina alacaklar ve günaydin bütün geceyi sperm avinda gecirip beni yalniz birakanlar kizlar cik yorgunum dogru düzgün uyuyamadim rüyamda ilac fabrikasi ile bir syler gördüm tam hatirlamiyorum ama her taraf clomen doluydu ben hep agliyordum bukadar icemem midem agriyor diye psikolojik herhalde korkunc bir mide agrisiyla uyandim ya cok kaptirdim herhalde

hep annelik hikayeleri var ama bilirmisiniz
anne olmamak nedir
yasin ilerlemis deemektir benim gibi
sabah seni mizmizlikla uyandiracak yok demektir
aman cocuk uyuyor yavas cümlesini kullanmamaktir
alis veris lerde cocuk reyonuna imrenerek bakmaktir
kasada bebek mamasi yerine hala köpek mamasi aliyor olmaktir
herkes arabasina bebek koltugu takar
senin arabalarin vardir ama ici cocuk degil köpek kili doludur
hic cocuk parkina gidememektir
gittiginde cocuklar senin köpegini sen tanimadigin cocuklari seviyorsun demektir
teyze senin cocugun varmi sorusuna utanarak gülümsemektir
tatilleri kafana göre yapmaktir cünkü okul yolu bekleten yoktur
hastalandiginda gece yatmadim muabbetlerini bilmemektir
aman...... bosver senin yok ne rahatsin bak denmektir
ya anne olmamak kanini iligini yemektir
ellrinin titremesi yüregin yanmasi gözün artik aglayamamasidir
ama hep gülmektir ayibini örtmektir
hep ALLAH im ne olursun demektir
ama bazen piskinliktir kendini korumak icin
sen ne diyon senin varda ne oldu demektir
ama heo burnunun sizlamasiyla yanaga akan iki damladir
sonra derin bi istekle doktorlara kosmaktir
duydugun bütün koca kari ilaclarini gözü kapali yemektir
gün saymaktir kan gördügünde üzülmektir
sinirli stresli günlerde iki dakkada olsa int te bat hesabi yapmaktir
anne olmamak gizli calismaktir
kimseye söyleyemeden gizli gizli kosturmaktir
acaba esim ne düsünüyor demektir
anne olamamak para hirsidir calistikca kazanir kazandikca daha da calisirsin
cünkü calismaak ve para ayibini kendince örtmektir
anne olmak en cok imrenmektir kuru bir hayirli olsunu agzi söalesede icinde okyanuslar kopar
bekleme salonlarinda hamileleri kiskanmaktir
baazen kiskanclik bogar seni kacirir o zaman kendinde utanmaktir
anne olmamak abuk sabuk rüyalara anlam yüklemektir
anna olmamak nerdeyse tirnagim kirildi aacaba hamilemiyim kuruntusuna kapilmaktir
anne olmamak cocok pesinde kosturma hikayeleri dinleyip anlaamaktir
anne olmamak bugun cocuk hasta ise gelemiyom dememektir
anne olmamak benim gibi bos bir evde uyanip tosttan kahvalti yapip yine bebek arabasi olmayan bir arabaya binip deli gibi calismaya gitmektir desemde aslinda anne olmamak canim yaniyor demektir

kizlar canim cok yaniyor cok agladim ne yazdimi bilmiyom niye yazdimida bilmiyom ya ben bugun hic birsey bilmiyom

sanirim cok doluymusum neyse ben gideyim hala evdeyim bizimki kactir ariyor nerde kaldin diye kendinize iyi bakin diliniz variyorsa herkese dua edin hoscakalin kizlar

hep annelik hikayeleri var ama bilirmisiniz
anne olmamak nedir
yasin ilerlemis deemektir benim gibi
sabah seni mizmizlikla uyandiracak yok demektir
aman cocuk uyuyor yavas cümlesini kullanmamaktir
alis veris lerde cocuk reyonuna imrenerek bakmaktir
kasada bebek mamasi yerine hala köpek mamasi aliyor olmaktir
herkes arabasina bebek koltugu takar
senin arabalarin vardir ama ici cocuk degil köpek kili doludur
hic cocuk parkina gidememektir
gittiginde cocuklar senin köpegini sen tanimadigin cocuklari seviyorsun demektir
teyze senin cocugun varmi sorusuna utanarak gülümsemektir
tatilleri kafana göre yapmaktir cünkü okul yolu bekleten yoktur
hastalandiginda gece yatmadim muabbetlerini bilmemektir
aman...... bosver senin yok ne rahatsin bak denmektir
ya anne olmamak kanini iligini yemektir
ellrinin titremesi yüregin yanmasi gözün artik aglayamamasidir
ama hep gülmektir ayibini örtmektir
hep ALLAH im ne olursun demektir
ama bazen piskinliktir kendini korumak icin
sen ne diyon senin varda ne oldu demektir
ama heo burnunun sizlamasiyla yanaga akan iki damladir
sonra derin bi istekle doktorlara kosmaktir
duydugun bütün koca kari ilaclarini gözü kapali yemektir
gün saymaktir kan gördügünde üzülmektir
sinirli stresli günlerde iki dakkada olsa int te bat hesabi yapmaktir
anne olmamak gizli calismaktir
kimseye söyleyemeden gizli gizli kosturmaktir
acaba esim ne düsünüyor demektir
anne olamamak para hirsidir calistikca kazanir kazandikca daha da calisirsin
cünkü calismaak ve para ayibini kendince örtmektir
anne olmak en cok imrenmektir kuru bir hayirli olsunu agzi söalesede icinde okyanuslar kopar
bekleme salonlarinda hamileleri kiskanmaktir
baazen kiskanclik bogar seni kacirir o zaman kendinde utanmaktir
anne olmamak abuk sabuk rüyalara anlam yüklemektir
anna olmamak nerdeyse tirnagim kirildi aacaba hamilemiyim kuruntusuna kapilmaktir
anne olmamak cocok pesinde kosturma hikayeleri dinleyip anlaamaktir
anne olmamak bugun cocuk hasta ise gelemiyom dememektir
anne olmamak benim gibi bos bir evde uyanip tosttan kahvalti yapip yine bebek arabasi olmayan bir arabaya binip deli gibi calismaya gitmektir desemde aslinda anne olmamak canim yaniyor demektir

kizlar canim cok yaniyor cok agladim ne yazdimi bilmiyom niye yazdimida bilmiyom ya ben bugun hic birsey bilmiyom

Canımsn seennn...
sabh sabh ağlattın beni ne güzel cümleler kurmuşsn.
Allahtan dilerim bütün bu heyecanları yaşar ve bu yazını önümüzdeki yıllarda bebeğine sarılıp sevinçten ağlayarak tekrar tekrar okur bu günleri anarsn..:2:

sevgili ayca sana yazmadan cikamadim benimatesim düne göre düstü neden canim ayrica günaydinnnnnnnnnnnnnn
7. gün 36.3
6. gün 36.7
5. gün 36.3

UMUT FAKIRIN YEYIP TÜKETEMEDIGI EKMEKMIS derler umut iste belki...............

Canımsn seennn...
sabh sabh ağlattın beni ne güzel cümleler kurmuşsn.
Allahtan dilerim bütün bu heyecanları yaşar ve bu yazını önümüzdeki yıllarda bebeğine sarılıp sevinçten ağlayarak tekrar tekrar okur bu günleri anarsn..:2:

ben hala sebebsiz yere agliyom niye bilmiyom her sey olsanda sanirim o dedigin hic olmayacak ben kaybettim ama tsk ederim

günaydın kızlar dün giremedim çok yoğundum.. nasılsınız... çok kötü grip oldum ama C vitamini harici ilaç almıyorum hamileymişim gibi.. bat gelmeden de alamııycam galiba bu psikolojiyle.. umarım tez zamanda iyileşirim... hamile olan varmı? aradaki mesajları okuyamadım

X