Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hayır ben ters birşey görmedim kim yazmış neden yazmış uyarı

gidenlere iyi geceler kizlar ben bir özel mesaj aldim yazdiklarimi terbiyesiz buluyorsaniz bir daha böyle yazmam ben biraz stresten uzaklasalim kafa dagitalim diye girgirina gülümseterim belki sizi umuduyla yaziyom ama cok uzuldum bu mesaja inanin terbiyesiz degilim aksama kadar santiyelerdeyim nasil olurum hem ben esimle ayni yerde calisiyom gereginde fazla dikkatli olmam lazim esim alman olabilir ben su an eski esimle nikahsizda yasiyor olabilirim agzimda pistir küfür lugatim gelistir ama bizimde kendimize göre terbiye ve saygi anlayisim vardir ... lütfen acikca söyleyin yazdiklarimdan rahatsiz oluyormusunuz

onlarda ne ben RAIN varken kendi doktorumun bile serefini severim

gidenlere iyi geceler kizlar ben bir özel mesaj aldim yazdiklarimi terbiyesiz buluyorsaniz bir daha böyle yazmam ben biraz stresten uzaklasalim kafa dagitalim diye girgirina gülümseterim belki sizi umuduyla yaziyom ama cok uzuldum bu mesaja inanin terbiyesiz degilim aksama kadar santiyelerdeyim nasil olurum hem ben esimle ayni yerde calisiyom gereginde fazla dikkatli olmam lazim esim alman olabilir ben su an eski esimle nikahsizda yasiyor olabilirim agzimda pistir küfür lugatim gelistir ama bizimde kendimize göre terbiye ve saygi anlayisim vardir ... lütfen acikca söyleyin yazdiklarimdan rahatsiz oluyormusunuz
şaşkınlıkla okuyorum mesajı.biz burada aynı amaç için bir araya gelmiş kişileriz.haliyle konuştuğumuz şeyler çoğu zman özel şeyler.herkesin konuşma yazma tarzı farklı olabilir nasıl ki az önceki ebeyim diyen arkadaşı hemen anladık bu tarz kişileride anlarız.Tombiş deli gibi anne olmayı isteyen bir arkadaşımız ne yapması gerektiğini bilmediği için soruyor sorularını.

Sonuçta Almanyada büyüdü konuşma tarzı yaşantısı herşeyi farklı olabilir eşinle nikahsızda yaşayabilirsin bunu sorgulamak kimin haddine bu senin özel hayatın bizi ingilendirmiyor ki canım.Birini eleştirme hakkını ne kadar çok buluyoruz kendimizde.Hoş değil bunlar.Sana yazan arkadaş kim ve neye dayanarak yazdı çok merak ettim doğrusu lütfen bildiğim bir şey var ki yakışmadı buraya.

tombişcim sen üzülme canım

yarın artık inşallah hayırlı haberler:)
gerçi kanda da çıkmayabilir
çünkü ilk ilişki tarihimiz bile 22-23-24 öyle bişeydi hatırlayamıyorum tam
yaklaşık 12 gün falan oldu ilkinin üstünden bile
bakalım görücez

İnşallah hamişsindir canım :) bekliyoruz heyecanla :)

kanamam var
ama regl gibi değil
bikaç damla geldiaçık kahve
tuvalete gittikçe peçeteye sildikçe bikaç damla görüyorum
normalde benim çok olur ilk başında
ve çok sancılı olur
kasık ağrısı ve batması da olmaz

şimdi batma var
sancım hiç yok
insallah allah sesini duysun dilegin gerceklessin

ben hiçbir mesajında terbiyesizlik görmedim sana özelden mesaj atan kim ki bence sana katlanmayan biridir..sıkma canını burda hepimiz birbirimizi anlarız ne yazdığımızı ne demek isediğimizi ne zaman şaka yapıcağımızı şak diye anlarız onlar art niyetliler boşverr...durmak yok yola devam:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

neyse ama birden görünce acaba diyor insan sagol canim ya

şimdii bi nargile olsada püfürrr püfürr içsekkk:)))

en kolay şey eleştiri yapmak size msj atan da bunu yapmış anlaşılan. Sizin hayatınızı nasıl yaşadığınız sadece sizi ilgilendirir. Yargılamak da kimsenin haddi değil. Boşverin gitsin. Burda hepimizin amacı belli. Önemli olan da bu.

tombişcana laf yok. zaten orda burda evde işte kendimizi yeterince kasmıyor muyuz hele ben işte falan kelimeleri seçe seçe kullanmaktan yoruldum ve sıkıldım burda da şakalaşamayacaksak ölelim artık ne dedi ki bu kızcağız ayıp olacak ben yazamadım ama tek tek okuyorum hepinizin yazdıklarını hiç ayıp birşey göremedim.

ya ben sizede söyleyim dr. bana kim. gebelik sonrasi bu ay icin MPA GYN 5 isimli bir ilac verde bunu adetinin 16-25 günü kullan dedi yani 10 gun süreyle günde bir tane istersen hapin bitiminin ertesi günü test yap dedi sizde bir dr. lariniza sorun sadece paylasmak istedim aman kafaniza göre kullanmayin askitom ayca sen duydun mu bu ilaci

Herkese iyi geceler kızlar :) ben de kocişi bekletmeyim :) yarın görüşürüz inş.

X