Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

'duymadım canım ama içeriğini söylersen anlarız belki.

heeyyy allahım ya bızz nelerle ugrasıyrz burda mıllet nelerle ugrasıyr cnm sen ayıp bsy yapmadnkı bunlarrr hayatımızın ıcınde ve burada hepımız bırbırımızın tecrubelerden yararlanıyrz tabıkı acıkk konusucaz ben bunda ayıp bsy görmüyorum ıcın rahat olsn sen bosver kım ne demısse

'duymadım canım ama içeriğini söylersen anlarız belki.

iceri carboxymethylstärke-natrium, mikrokkristalline cellulose, loctolose-monohydrat, magnesiumstearat, maisstärke, hochdisperses, siliciumdioxid bunu sordun demi dr.sey icin verde yumurta spermi tutarsa atmasin ddiye dedi

'şu kadınların ev işi hiç bitmez ben bu saatte bile gelip 2 mesaj yazıyorum gidiyorum bir yerleri toplayıp geliyorum yarına çok iş kalmasın değil mi.

angel sen neler yapiyon ben cok tedirginim icim icime sigmiyor günler gecmiyor ne olacak bu halimiz

neyse kizlar iyi geceler biz tombisle cise gidecez belki yarin belki yarrindan da yakin görüsürüz ve bebislerimizi müjdeleeriz sizin sayenizde baska bir sey düsünmez oldum sebebim sizsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…