Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

günaydın cnm h.g geçmiş olsun cnm sanırım ben hamileyim :))))))

listeyi güncelledim yatıyorum canlarım..
'eline sağlık canım benim

canım 6.günü önemsemiyorum dengesiz şekilde yükselmiş ateşin falnmı vardı acaba.ölçmeye devam

ben hala sebebsiz yere agliyom niye bilmiyom her sey olsanda sanirim o dedigin hic olmayacak ben kaybettim ama tsk ederim
canım sen zaten bu ay karar verdin bebeğe öyle hemen olmayabilir 1 seneye kadar dr.lar normal diyor hep söylüyoruz streste çok etkili olacak mutlaka olacak baktın olmuyor bir kaç ay uğraştın herşeyin tedavisi var aşılama falan yaptırabilirsin ki bence onada gerek kalmayacak gelecek bebişin.lütfen pozitif düşün olur mu.

günaydın .geçmiş olsun canım dikkat et kendine.bende hasta gibiyim boğazlarım iyi değil bugün sprey alacam boğaz için iyi geliyor bana.

hepinize güneydın arkadaşlar güzel bir gün diliyorum .ferdat inşallah hamilesin canım(nickini doğru yazdım umarım

günaydın .geçmiş olsun canım dikkat et kendine.bende hasta gibiyim boğazlarım iyi değil bugün sprey alacam boğaz için iyi geliyor bana.[/QUOTE]

sağol canım.. klima çarptı sanırım..sen de dikkat et geçmiş olsun

Raınbow, zenku geçmiş olsun aman dikkat edin kızlar ilaç ta kullanmayın sonradan pişmanlık oluyor her iki türlü sonuçta da çıkmazsa ilaçlardan mı düştü olumlu sonuç çıkarsa (inşallah) acaba birşey olmuşmudur diye düşünmek zorunda kalmadan doğal yollarla atlatın gribi falan

çok teşekkür ederim

Günaydııııııııınn...
yüzünüzden gülücük,kalbinizden sevgi,cebinizden para,kollarınızdan bebek eksik olmasın işşşşşaaalllaaahhhh...

ben hala sebebsiz yere agliyom niye bilmiyom her sey olsanda sanirim o dedigin hic olmayacak ben kaybettim ama tsk ederim
üzülme canım..yinede şuan biraz daha rahatlamışsındır...umudumuz var unutmaaa..

Son düzenleme:
Olacak inşallah merak etme seeeeeeeen öyle bir yazmışsın ki yani yıllardır uğraşıyorsun sanki ve de çok yaşlandın yapamıyorsun gibi. Sen yeter ki iste. Allah isteyene mutlaka verir. Hepimize inşallah. Sabah sabah duygulandırdın bizi de bak şimdi. Duygular gözyaşları sel oldu aktı.

mrb arkadaşlar haziran ayı boş geçti kısmet temmuza inş rabbim isteyen herkese versin aratmasın
benimde bat 21 temmuz bugünlerde çatlıyorum çatır çatır tuttururuz inş

Inşallah senin de canım ağzına sağlık çok sağol. Sen ne yaptın şimdi kana falan baktırmamaya karar verdin dimi bişey sorucam ama sen normal regl olmadın dimi o yerleşme kanaması gibi kanamalardan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…