Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar merhaba

az önce test yaptım negatif çıktı :KK43: son adet tarihim 15 haziran.. 20 gün falan oluyo.. hamiş olsam çıkar mıydı testte?

psikolojik mi bilmiyorum ama belimin sol tarafı ağrıyo kasıklarım da öyle.. iş yerinde uyukluyorum resmen :) ve iştahım çok açık..

ben mayısın13ünde 6 haftalık düşük yaptım.. kürtaj olmadan kaybettik bebeğimi.. dktorum korunma hemen kalırsın demişti..
ne düşünüyorsunuz? tekrar anne adayımıyım acaba? kan tahlili yaptırsam çıkar mı????

kimse ilgilenmiyor mu??? :KK43:

bence yarın ilk iş git kan tahlili yaptır demiştim aslında ama görmemişin

kızlar merhaba

az önce test yaptım negatif çıktı :KK43: son adet tarihim 15 haziran.. 20 gün falan oluyo.. hamiş olsam çıkar mıydı testte?

psikolojik mi bilmiyorum ama belimin sol tarafı ağrıyo kasıklarım da öyle.. iş yerinde uyukluyorum resmen :) ve iştahım çok açık..

ben mayısın13ünde 6 haftalık düşük yaptım.. kürtaj olmadan kaybettik bebeğimi.. dktorum korunma hemen kalırsın demişti..
ne düşünüyorsunuz? tekrar anne adayımıyım acaba? kan tahlili yaptırsam çıkar mı????
'canım moralini bozmak istemem ama 20 gün gecikmede mutlaka çıkardı testte akşam dahi yapmış olsan fakat geç döllenme olabilirmi acaba.oda mümkün.hakkında hayırlısı canım benim.

kızlar bişey sorcam
adet oldum sandım ama birkaç damla kan geldi durdu sanki
ve çok ağrılı geçer adet dönemim
hiç ağrım yok
4 temmuzdu adet tarihim bugün ilk kez böyleoldum
yerleşme kanaması olabilir mi acaba?
'olabilir canım ya.ama test yaptırmanda fayda var.

benide şimdi bir şüphe aldııı...burdan belirt ne belirticeksen ne mailini veriyorsun

yarına kanama böyle az az devam ederse ya da durursa yaptırıcam kan testini
devam ederse regl gibi yaptırmam

hiç inandırıcı değilsiniz kesinlikle bir erkek niye buradan anlatmıyorsunda msn veriyorsun anlamadım
'canım tavırlarından belli muhtemelen erkek forumda 8 mesajı var 6sı buraya galiba oda msn adresi veriyor.lütfen işine git arkadaşım.modlara şikayet edeim yoksa.anlatmak istediğin şeyler varsa buraya anlat

valla arkadaş ebeyim demiş ama profilindede bankacı yazıo sahtekar olduğun belli

kızlar merhaba

canım benim çok bilgili sayılmam ama daha erken bence 15 temmuzu bekle bence ve kürtajdan sonra 6 ay bekle diyor dr senin durumun farklı galiba:KK34::KK34: bekle bence:KK71:

kızlar merhaba

canım bıraz erken ama erken bır gebelık olusmussa degerler az da olsa cıkar ama sabret bıkacgun daha bekle derım cok zor bılıyrm ama en azından sen bır kere hamıle kalmıssın bı daha kalırsn sabret

henüz gecikme olmadı tatlı temmuzun 15inde adet olmam lazım.. daha adetime 10 gun var.. erken yaptm testi.. oyuzde çıkarmı diyorum

hoşgeldin canım aramıza :KK71::KK71: ilk denememi yoksa öncesi varmı inşallah bu topik uğur getirir inşallah hepimize:KK49:

İnşallah hepimizin gönlüne göre olur herşey. 1 yıldır istiyoruz canım. 4 ay önce bir kimyasal gebelik yaşadım maalesef. Bu ayda ilk defa klomen kullandım. Hayırlısı bakalım.

aslında ben kafamı rahat bırakmak istiyorum ama dayanamadım işte :) ben şu an kırmızı kartlıyım batım oooooooo çok var sanırım ağustos 3 yağni ramazana denk geliyo
hadi hayırlısı bakalım yine umut yeniden umut :)
'avatarın ne güzel .aramıza hoşgeldin ağustosta gelir müjdeyle barebr inşallah.

İnşallah hepimizin gönlüne göre olur herşey. 1 yıldır istiyoruz canım. 4 ay önce bir kimyasal gebelik yaşadım maalesef. Bu ayda ilk defa klomen kullandım. Hayırlısı bakalım.

inşallah canım bu topik uğurlu bence:KK19: bu ay olur inşallah

ebe kardeşşş bende kasabım kasapp bilmem anlata bildimmi haydee başkaa forumlaraaa..:KK47::KK47::KK47::KK47:

henüz gecikme olmadı tatlı temmuzun 15inde adet olmam lazım.. daha adetime 10 gun var.. erken yaptm testi.. oyuzde çıkarmı diyorum
'hııı ben yanlış anladım canım afedersin.hayır kesinlikle çıkmaz tabiki.gününü beklemelisin tutunma kanaması olma ihtimali çok yüksek hadi inşallah canım.

belki üstünü görmedir sen yarın bi kan tahlili yaptır sakın ilaç içme:21:

yok zaten ağrım falan yok hiç
normalde adet olur olmaz majezik atarım bitane çok ağrım olur
yarını bekliyorum bakalım
zaten şimdi hesapladım
hamileysem bile bizim ilk ilişki tarihi bile 24 haziran
çok yeni yani

X