Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Kızlaaaar naber? özledim vallahi sizi bütün gün öyle yoğundum ki iş yerinde oturduğum ve netten hamilelikle ilgili araştırmadığım kalmadığı günlerin acısı çıktı. Nasılsınız bakalım:)

aynen:78: ama ne kadar zormuş ben gerçi nisandan beri gebelik istiyorum ama daha çalışmalara başlayamadık :KK52::KK52: şimdi bide memlekete gideriz hayal olur bu yaz da bebek:KK53::KK53:

kiz dellendinmi sen hic dinlemedinmi bayira karsi yatir beni tirmala beni .................

kızlar merhaba

az önce test yaptım negatif çıktı :KK43: son adet tarihim 15 haziran.. 20 gün falan oluyo.. hamiş olsam çıkar mıydı testte?

psikolojik mi bilmiyorum ama belimin sol tarafı ağrıyo kasıklarım da öyle.. iş yerinde uyukluyorum resmen :) ve iştahım çok açık..

ben mayısın13ünde 6 haftalık düşük yaptım.. kürtaj olmadan kaybettik bebeğimi.. dktorum korunma hemen kalırsın demişti..
ne düşünüyorsunuz? tekrar anne adayımıyım acaba? kan tahlili yaptırsam çıkar mı????

kızlar hamile kalmak için çok çeşitli deneyimlerim oldu.bunları öğrenmek istermisin çok kesin sonuçlar bunlar

evet evet lütfen ne olur en ince ayrintisina kadar canim ben hala bürodayim gec saate kadar da burdayim sigara ve kahve molalarinda yaninizdayim hande........... canim............ takik bir kariyim devamini yaz ne olur ne olur hadi birazdan görüsürüz

kızlar merhaba

az önce test yaptım negatif çıktı :KK43: son adet tarihim 15 haziran.. 20 gün falan oluyo.. hamiş olsam çıkar mıydı testte?

psikolojik mi bilmiyorum ama belimin sol tarafı ağrıyo kasıklarım da öyle.. iş yerinde uyukluyorum resmen :) ve iştahım çok açık..

ben mayısın13ünde 6 haftalık düşük yaptım.. kürtaj olmadan kaybettik bebeğimi.. dktorum korunma hemen kalırsın demişti..
ne düşünüyorsunuz? tekrar anne adayımıyım acaba? kan tahlili yaptırsam çıkar mı????

bence yarın ilk iş git yaptır tabi
çok geçmiş

kızlar bişey sorcam
adet oldum sandım ama birkaç damla kan geldi durdu sanki
ve çok ağrılı geçer adet dönemim
hiç ağrım yok
4 temmuzdu adet tarihim bugün ilk kez böyleoldum
yerleşme kanaması olabilir mi acaba?

kızlar bişey sorcam
hiç ağrım yok

kiz dellendinmi sen hic dinlemedinmi bayira karsi yatir beni tirmala beni .................

ah dinlemezmiyim ama işte olmuyo dr ilişki yok dedi 3 aydırda işte bir çoook engel çıktı neyse iyileşince hemen çalışmalara başlayacam :KK51::KK51: bu arada bu topiğin hemşiresi ebesi yokmu yaaaa :84::84: sormam gereken şeyler varda:26:

kızlar bişey sorcam
hiç ağrım yok

canım regl başlangıcı da olabilir bence sabahı bekle..

kızlar bişey sorcam
hiç ağrım yok

sen hala kan testi yaptırmdın mı yaa ...

arkadaşlar bir şey sorucam stres,gerginlik, yumurtanın gelişimini engellermi acaba ben çok stresli bi bayanım..hayatta çok gerginlikler yaşıyorum..:KK14::KK14::KK14::KK14:

kızlar merhaba

kimse ilgilenmiyor mu??? :KK43:

aslında ben kafamı rahat bırakmak istiyorum ama dayanamadım işte :) ben şu an kırmızı kartlıyım batım oooooooo çok var sanırım ağustos 3 yağni ramazana denk geliyo
hadi hayırlısı bakalım yine umut yeniden umut :)

X