Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hayırlısı arkadaşım en azından sağlığınız yerinde ben öylemiyim:26::26: ama ben bidahaki ay bunun acısını çıkarmazmıyım :KK52::KK52: iftardan sonra beni buralarda bulamazsınız:KK56::KK56:
:KK60::KK60:

yaw ben çalıştığım için alışıkım canım istemedimi bırakıyom dağanık kalıyo tavsiye ederim cnm :)))

bende çalışıyorum ama öğretmenim şimdi evdeyim ama iş manyağı olduğum için yeni ameliyat oldum üşütmüşüm :KK53::KK53: şimdi işleri eşim yapıyo:KK52::KK52:

klomen kullandım cnm 2 ay başka özel bişi yok bildiğin yöntem yane :)))

valla ne güzel ben 3. denemedeyim...bugün doktordaydım. klomen en son dün gece aldım bitti bugün baktı doktor sol yumurtalıktaa şimdilik hiç bişi yok sağ yumurtalık 10 mm olmuş cuma günü yine çağırdı. bakalım benimkiler ilaç bittikten bir hafta sonra anca büyüyo :) ama sonuç yok ya benim vantuzlar yumurtalıkları içeriye çekmiomuş yada bizim elemanlar tembel yolunu bulamıo :)) doktor böle diince öldüm gülmekten:KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yumurtalık rezervi derken? yani?
kız çocukları 350-400 bin gibi yumurta sayısı ile doğarlar erkeklerde durum farklı sperm sonradan oluşur fakat yumurta doğuştandır sonra bu yaş ve farklı sebeplerden dolayı azalır sonrada biter.bitince menapoz olur.

bu testlerde kalan yumurta durumunu gösterir.Yumurtalıklarda durum iyimi kötümü diye yani.syaıyı vermezde atıyorum 10 üstü ise azalmaya başladı demek 5 ise mesela harika demek gibi.Fsh YANİ

aynen öyle bacim ne bu cektimiz

bir ara psikolojim iyice bozulmuştu hsg ilaçlı ultrason en kötüsüydü ameliyatı saymıyorum neyse beterin beteri var :26: çok şükür ki yumurtalıklarımız sağlam:81::81: inşallah hamile kalırız:KK49::KK49:

kız çocukları 350-400 bin gibi yumurta sayısı ile doğarlar erkeklerde durum farklı sperm sonradan oluşur fakat yumurta doğuştandır sonra bu yaş ve farklı sebeplerden dolayı azalır sonrada biter.bitince menapoz olur.

bu testlerde kalan yumurta durumunu gösterir.Yumurtalıklarda durum iyimi kötümü diye yani.syaıyı vermezde atıyorum 10 üstü ise azalmaya başladı demek 5 ise mesela harika demek gibi.Fsh YANİ

askitom sen böyle yazmaya devam edersen bir bilet alip gelecem hamis kalmak icin bir de sana görünecem ücü bir yerde gibisin nazarim degmesin gerci gözüm enkli degmez

ben o dedinizin herhaltini yemisimdir ama yakinda ya kizlar nasil yapayimda hamis kalayim diye sorarsam sasirmayin ya hep yeni bir sey okuyom bosu bosuna yasiyom ben hep yatacaz kalkacaz bebek yapacaz saniyordum ya...........

aynen:78: ama ne kadar zormuş ben gerçi nisandan beri gebelik istiyorum ama daha çalışmalara başlayamadık :KK52::KK52: şimdi bide memlekete gideriz hayal olur bu yaz da bebek:KK53::KK53:

X