Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

'canım ben biraz daha bekleyeceğim bu 2.ayım sonrasında düşünüyorum önerin için çok teşekkür ederim:KK16:

'canım ben biraz daha bekleyeceğim bu 2.ayım sonrasında düşünüyorum önerin için çok teşekkür ederim:KK16:

bilgimiz olduğu konularda birbirimize yardımcı olmak için burdayız canım okadar çok dr gezdimki kendini dr sanan kasap okadar çokki kimsenin canı yansın istemiyorum sadece

ben ilk ay sabah 1 akşam 1 içtim ikinci ay sabah 2 akşam 2 içtim cnm

off ben geçen ay yarım kullandım günde 3 tane yumurtam olmuştu daha önce aralık ayında günde 1 vermişti 25cm kadar kiste çevirdi rabbim bu sefer hepimizin yüzünü güldürür

merhaba kızlar keyifler nasıl...
dr. gitmedm ama yumurtamın byüdüğünü düşünüyorum bu ay hatta çatlamak üzere... içimden sayıyorum gel teskere gel teskere diye..
zaman geçmiyor sizdede öylemi? bide çalışıyorum hee aklımdan işten çok bu ay sonu var :)

dr. gitmedm ama yumurtamın byüdüğünü düşünüyorum bu ay hatta çatlamak üzere... içimden sayıyorum gel teskere gel teskere diye..
zaman geçmiyor sizdede öylemi? bide çalışıyorum hee aklımdan işten çok bu ay sonu var :)

merhaba konuya yeni daldım.tedavi mi görüyon?

ewet cnm 6 ay klomen ve preglyn kullandım bi işe yaramadı:KK43: 2 ay ara verdik. ağustos ayında iğnelere başlıcaz :S
dr. ara verdiğimiz dönemde hamile kalan çok hastam oldu dedi bnde çok umutlandım. tedaviyi bırakıncada bi rahatlama oldu tabi rahat bi ay geçiriyorum stressiz. merakla ay sonunu bekliyorum:)
hakkımızda hayırlısı

ewet cnm 6 ay klomen ve preglyn kullandım bi işe yaramadı:KK43: 2 ay ara verdik. ağustos ayında iğnelere başlıcaz :S
dr. ara verdiğimiz dönemde hamile kalan çok hastam oldu dedi bnde çok umutlandım. tedaviyi bırakıncada bi rahatlama oldu tabi rahat bi ay geçiriyorum stressiz. merakla ay sonunu bekliyorum:)
hakkımızda hayırlısı

hakkımızda hayırlısı

hayırlısı olsun canım. ben de klomen kullandım ama eşimin spermleri sorunlu ben de ara verdim ama umudum yok.senin eşin de bi sorun var mı.sakıncası yoksa yaşın?

hayırlısı olsun canım. ben de klomen kullandım ama eşimin spermleri sorunlu ben de ara verdim ama umudum yok.senin eşin de bi sorun var mı.sakıncası yoksa yaşın?

yaşım 25 ve 1 senelik evliyim. tedaviye kesin başlaman gerekiyor dedi dr. erken başladım anlayacağın.
çok şükür eşimde bir sorun yok sonrunlu olan benim...bazen bu okadr zoruma gidiyorki.... :mad:

X