Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

meraba canım bende senin gibi 2 senedir bekliyom inşallah olacak en kısa zamanda

Biraz anlatırmısın sen hangi tecrübeleri edindin?Hangi uygulamaları yaptınız?
Ben 4 ay klomen kullandım.sonra 4 ay ara verdim ve şimdi menagon iğne kullanıyorum .İlk ayım iğnede.

Günaydın güzel hatunlarrr....

Kızlar geçmişi pek okuyamadım ama asena arkadaşımız hamile sanırım...Çok tebrik ederim.Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin..Darısı bizimde başımıza...:emir_bebek:

Ben 4 ay klomen kullandım.sonra 4 ay ara verdim ve şimdi menagon iğne kullanıyorum .İlk ayım iğnede.

canım ben çok önce gitmiştim dt. bir sorun yoktu 1 senedir gitmiyorum sadece bekliyorum yumutlama zamaıma göre yapıyom ilk çocuğumdada öyle yapmıştık tutmuştu ama şimdi olmuyor herşeyin bir zamanı var heralde kısmet bakalım

kızlar günaydın maşallah bu ne hız böyle geçmişi okuyamadım Nazar asenaaaa hamile galiba yaşasın topiğin ilk bebeği geldii çok sevindim canım.yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

akşam dr gittim bu ay yine klomen başladık hayırlısı bakalım klomen -ovitrella kullanan varmı aramızda

kızlar doktora gittim ama kan testi için gecikmişim
yarın 9da gidip kan vericem

akşam dr gittim bu ay yine klomen başladık hayırlısı bakalım klomen -ovitrella kullanan varmı aramızda
'kullananlar var canım.hamile olan arkadaşımız asenada kullandı ve hamile kaldı galiba yanlış hatırlamıyorsam.hayırlısı olur umarım.bende önümüzdeki ayda gelemzse takip yaptırmayı düşünüyorum.

kızlar doktora gittim ama kan testi için gecikmişim
yarın 9da gidip kan vericem
'hadi bakalım hayırlısı

evet hayal kırıklğı yok..
çoğumuzun ilk ayı zaten.
İlk ay oluvermeside zor bi ihtimal hiç bi sıkıntı olmasa bile doktorlar bir seneye kadr doğal yollardan olması için bekletiyorlar..
daha öncede demştm bi arkadaşm bu ay 9. ayları daha yeni hamile kalabildi.
Sabırla bekleyeceğiz artık meleklerimizin gelmelerini...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

benim hikayem biraz ilginç :KK58::KK58: ben nisanda ilk defa hamilelik düşünmeye başladım ve dr kontrolüne gittiğimde dr olmaz dedi :93::95: rahim duvarı kalınlaşması var dedi ve ilaç tedavisine başladım daha sonra nisanda ve mayısta kullandım hazirandada ameliyat oldum yani kürtaj ben hemen iyileşirim zannediyordum ama öyle olmadı temmuz geldi geçti :18::18: işin ilginç yanı gebelik istemezken iyiydim gebelik düşüncesiyle beraber kociş yanıma gelemez oldu :KK52::KK52: 3 aydır ilişki yasak iyiki gebelik düşünüyoruz haaaa:KK52::KK52: düşünmesek heralde neler olcak:KK53: ama adak kesecem bakalım belki engele takılıyodur:KK52:

'misafirleri olacaktı tal'in bugün arada yapar yazar diye düşündüm ama fırsatı olmadı galiba.

canım ıkınızde hısgeldınız bende sızın gıbı 2senedır ugrasıyrm klomenı ben bır ay kullandım ama ovitrelle o aay kullanılmadı sona olmadı menagon ıgneyle yumurtalarım buyutuldu belırlı boyuta gelınce ovıtrelleyapıldı sonra asılama yapıldı ılıskı yoluyla denemedık sansımız boyle daha cok artyr dye ama tutmadı 2.asılama yapıldı oda tutmadı yanı benım durum bu işte daha cokkkk yolum varrr rabbım hepımıze hayırlı zamanda versn inşşllahh

canım ıkınızde hısgeldınız bende sızın gıbı 2senedır ugrasıyrm klomenı ben bır ay kullandım ama ovitrelle o aay kullanılmadı sona olmadı menagon ıgneyle yumurtalarım buyutuldu belırlı boyuta gelınce ovıtrelleyapıldı sonra asılama yapıldı ılıskı yoluyla denemedık sansımız boyle daha cok artyr dye ama tutmadı 2.asılama yapıldı oda tutmadı yanı benım durum bu işte daha cokkkk yolum varrr rabbım hepımıze hayırlı zamanda versn inşşllahh

klomen hangi durumlarda kullanılıyo ben bilmiyorumda:KK17:

Son düzenleme:
asenacım bu arda tebrıkler cnm talllcım senden guzel hberler beklıyrm ınsalllaaaaaaaaahhh olucak cnm bu ay bu topık booll hamıslerle dolllaaarrrrrr taşşşşşşaaaaaaaaarrrrrr innnnnşalllllahhh bızde hergun gobek atıcaz:21::21::21::KK66::KK66:

asenacım bu arda tebrıkler cnm talllcım senden guzel hberler beklıyrm ınsalllaaaaaaaaahhh olucak cnm bu ay bu topık booll hamıslerle dolllaaarrrrrr taşşşşşşaaaaaaaaarrrrrr innnnnşalllllahhh bızde hergun gobek atıcaz:21::21::21::KK66::KK66:
'hepimize inşallah böyle tebrikleri kabul etmek nasip olsun.sağlıkla hayırla gelsinler bebeklerimiz.[/QUOTE]

X