Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

klomen hangi durumlarda kullanılıyo ben bilmiyorumda:KK17:

cnm ben pko hastasıyım klomen yumurtalama saglıyor yumurtalıkları uyaran bı ılac bazen benım gıbı durumda olanlara kullanılıyr bazende sebepsız gebe kalamayanlardada kullanıyorlarmıs

ben başlamadım daha hiç
bu ay hamile değilsem başlıcam ben de
hangisini kullanıyosun?
vitamin kullanıyomusun?
'folbiol kullanıyorum ama sende hemen başla hamile isen bile içmen gerekiyor bir süre.1.5 tl fiyatı.Vitamin bazen alıyorum arada bir.bende kan düşüklüğü var pekmez bal yemeye çalışıyorum.[/QUOTE]

'folbiol kullanıyorum ama sende hemen başla hamile isen bile içmen gerekiyor bir süre.1.5 tl fiyatı.Vitamin bazen alıyorum arada bir.bende kan düşüklüğü var pekmez bal yemeye çalışıyorum.
[/QUOTE]

doktora sormadan almayım dedim de o yüzden başlamadım
yarın testimin sonucuna göre yazar artık doktor bişey hamileysem de değilsem de

akşam dr gittim bu ay yine klomen başladık hayırlısı bakalım klomen -ovitrella kullanan varmı aramızda

canım bende iki ay klomen kullandım ilk ayımda olmadı ama ikinci ayımda kısmet oldu inş seninde hayırlı haberlerini alırız

'canım dr.un söylemesini bekleme ben senin yerinde olsam hemen alır başlarım.hamile kalmadan 3 ay önce başlamak ve hamilelikten sonrada devam etmek gerekiyor.

'canım dr.un söylemesini bekleme ben senin yerinde olsam hemen alır başlarım.hamile kalmadan 3 ay önce başlamak ve hamilelikten sonrada devam etmek gerekiyor.

folik asit kullanmam gerektiğini ben daha 3 5 gün önce öğrendim de
yarın gidiyorum zaten tahlile
artık yarın alırım kesin başlarım inşallah
umarım bulantı falan yapmaz

bir de bende alerji var
ilaç kullanmamam gerekiyor ama ilaçsız yaşayamıyorum
en hafif olanı allerseti kullanıyorum şimdilik
ama çok tehlikeli o da
benim işim zor bu ilaçlar yüzünden

'folbiol kullanıyorum ama sende hemen başla hamile isen bile içmen gerekiyor bir süre.1.5 tl fiyatı.Vitamin bazen alıyorum arada bir.bende kan düşüklüğü var pekmez bal yemeye çalışıyorum.
[/QUOTE]

ya ben okadar tedavılerden gectım ama bu folık asıtı bana vermedı doktorum cok gereklımı acba oyle olsaydı kesın verırdı gıbıme gelıyr kılo falan aldırıyrmu acaba ondnmı vermedıkı

folikasit kesinlikle kullanılması gerekiyormuş arkadaşlar antibiyotik kullanıyorum ikisi aığır gelir diye kullanamıyorum inşallah tekrar başlarım:21:

off eskiden ne iyiymiş kimse bişeyi bilmiyormuş
işin kolay kafan rahat yat kalk tamam :emir_bebek:

cnm ben pko hastasıyım klomen yumurtalama saglıyor yumurtalıkları uyaran bı ılac bazen benım gıbı durumda olanlara kullanılıyr bazende sebepsız gebe kalamayanlardada kullanıyorlarmıs

ah teşekkür ederim canım Allah hayırlısıyla evlat versin inşallah canım:26::26: umarım yararı olur:26:

ya ben okadar tedavılerden gectım ama bu folık asıtı bana vermedı doktorum cok gereklımı acba oyle olsaydı kesın verırdı gıbıme gelıyr kılo falan aldırıyrmu acaba ondnmı vermedıkı
'Arkadaşlar folikasiti basite almayın eksikliği duyrumunda bebekte Allah korusun ciddi hasarlar açabiliyor.dr.lar bazen unutabiliyor siz mutlaka için olur mu.

'Arkadaşlar folikasiti basite almayın eksikliği duyrumunda bebekte Allah korusun ciddi hasarlar açabiliyor.dr.lar bazen unutabiliyor siz mutlaka için olur mu.

belkı su bebısı bır bulsak doktorda verıcek ama ne bıleym vermedı bana zaten doktorumu degstryrm bakalım belkı o verır ona sorucam

'1000.mesaja az kaldı bakalım kim yazack o mesajı .bu ayın talihlisi o olsun .uğur getirir inşallah hamile kalır.deneyelim görelim:)

Kızlar 3 aydır günde bir tane folbol,coraspin haftada 2 günde dostinex kullanıyorum asena klomenlemi hamile kaldın bu arada

X