Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bende cumartesi başlıcam günde kaçtane içiceksin yatarken al daha az mide bulantısı hissedersin

ben bir tane icecem ama saati önemlimi kullananlara soralim siteye de yaz canim ben yogun calisiyom hep giremiyom degisik bir sey ögrenirsen lütfen bana da yaz kac aydir kullaniyon kac tane aliyon benim bugun 6. günüm sen kacinci günde basladin

nikin tombiş ama bence tombiş değilsin yumurtlama sorunu olanlar genelde tombiş olur ve doktorlar hemen zayıflayın diyorlar. ben 170cm ve 74 kiloyum.zayıflamaya yardımcı hap verdi hemen zayıfla dedi.hap bağırsaklarımı bozunca sporla felan zayıflamaya çalışıyorum... işte böyyleee

sende sisman degilsin neden zayifliyacaksin hapin adi ne ben de zayiflayimmi tombis benim köpegimin adi

sende sisman degilsin neden zayifliyacaksin hapin adi ne ben de zayiflayimmi tombis benim köpegimin adi

şişman değilim ama şişmanlık sınırındayım kocaman bir can simidim var. canım ilacın adını tam olarak hatırlamıyorum sanırım glukophage gibi bişiydi.insülin direncini kırmaya yardımcıymıs.sakın zayıflamak için doktora gitmeden kullanma çünkü büyük yan etkileri de var ok?

ayy kıyamam sana, sen de benim gibi eşini çok seviyon belli... herşey gönlünce olsun.bak sana çok güzel bi söyleyecem. benim kuzenim 39 yaşındaydı. iki senedir uğraşıyodu. bu dinlenmek istiyorum dedi ve şimdi 6 haftalık hamile. teyzemde de vardı ve 15 sene önce anne oldu.daha yazayım mı... hiç merak etme fazla kilon varsa gebeliği beklemeden hemen zayıfla. ben zayıflamaya başlayınca ilaca gerek kalmadı. eşinde sorun yoksa kesin olur... gerçekten bakkk ben buna inanıyorum... sen de inan kolay gelsin

OYY OYYY çok ii haberler bunlar. çok şükür kilo derdim yok. aslında farkındayım bendeki asıl sorun stresss gözü körolasıca:KK70:
eşimi çok seviyorum onun sesinin titremesi bile öldürür beni...tüm amacım onu mutlu etmek :)
gerçi arada çoçukluklar yapıom çoçuk özlemi çekmesin diye :))))

'tal geçmişi okuyamadım son durum nedir.tablo için ellerine sağlık canım.acayip güzel oldu bebişimiz geliyor maaşallah:nazar:

ben bir tane icecem ama saati önemlimi kullananlara soralim siteye de yaz canim ben yogun calisiyom hep giremiyom degisik bir sey ögrenirsen lütfen bana da yaz kac aydir kullaniyon kac tane aliyon benim bugun 6. Günüm sen kacinci günde basladin

canım klomeni 3. Kullanışım olacak bu ay yanında kullandığım 4 tane daha ilaç var benim hepsini gece alıyorum yan etkisi olan ilaçlar çalıştığım için gündüz alamıyorum mide bulantısı baş dönmesi yapıyor o yüzden.bu ay günde yarım alıcam klomeni 5.günü başlanıyor

şişman değilim ama şişmanlık sınırındayım kocaman bir can simidim var. canım ilacın adını tam olarak hatırlamıyorum sanırım glukophage gibi bişiydi.insülin direncini kırmaya yardımcıymıs.sakın zayıflamak için doktora gitmeden kullanma çünkü büyük yan etkileri de var ok?

dr gitmeden sakın kullanmayın yan etkileri çok fazla

canim o ilac seker hastaliginda kullaniyor annemden biliyom ne ilgisi var anlamadim abime bir sorarim kac tane ictin eger mahsuru yoksa kac kilodan zayifladin benimde belim kalin ona bakarsan hatta vücüdüma göre hamis karni gibi

canım eşim cuma geliyo 15 gün burda bugün oldum denk gelecek heralde:KK16:
'harika çok iyi denk geldi maaşallah valla çok çalışmanız lazım çok kkkkkkkkkkkk:emir_bebek::KK1::KK1::KK1:

tekrar test yaptım direk negatif çıktı..
dr umu aradım adetimden önce pozitif çıktı..adet günümde kahverengi lekelenmeler oldu sonrada negatif çıktı dedim..
hemen gel kan testi yapalım kanda çıkmazsa büyük ihtimal tutunamamış atmıştır dedi..eşimde söyledim gitmeye gerek olmadığını söyledi..
bencede tekrar umutlanmak istemiyorum:KK14:..varsa sürpriz olsun..yoksada daha adetime 20 gün var hayırlısıyla olur inş..:KK31:

bu arada ateşim bugün 36,1 çıktı 0.3 lük düşüş yumurtlamanın işaretimi 9. günde yumurtlanırmı bilginiz varmı?

'talcim vardır bundada bir hayır canım hem daha 1.ayındı inşallah bu ay gelir bebeğin.
bu arada evet düşüş oldu canım bu adet olacağın için olabilir.3 gün içinde adet olacaksın muhtemelen.regl olsaydın yumurtlama diyecektim ama regl olmadın.sen yinede bir akıntını kontrol et uzuyormu

Son düzenleme:
arkadaşlar glucophage bende kullandım ama bnde hiçbir etki göstarmedi.
hamilelikde kesinlikle kullanılmaması gereken bi ilaç olduğu için korktum kullanmadım.
şimdi bitki ilaçları kullanıyorum onlar zayıflattı beni. stresimi aldı resmen. spirulina, omega 3, kişniş , kapari kullanıyorum. bu ilaçları doktorun verdiği ilaçlarla kullanmak yan etki yapaarmı. gerçi 2 aylık arada kullanmak için aldım ama merak ettm şimdi bilgisi olan???

X