Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

tebrik ederim allah tamamına etrdirsin inşallahh .. senin adına çok sevindim gerçekten .. allah tamamına erdirsin sağ salim kucağına almayı nasip etsi inşallah.. benim snaırım bu ayki hayaller suya düştüü :KK43:( artık öbür aya nasipse diyelim..

cok tesekkürler canim,

amin, insallah kucagimiza almakta nasip olur... darisi senin ve isteyen herkesin basina insallah...üzülme bir daha ki aya tekrar denersiniz... Allah büyük...

cok tesekkürler canim,

amin, insallah kucagimiza almakta nasip olur... darisi senin ve isteyen herkesin basina insallah...üzülme bir daha ki aya tekrar denersiniz... Allah büyük...

aminnn sağol teşk ederim .. denicem eninde sonunda olur elbett hyırlısıyla...

merhaba kizlar,

ben geldim. Dünden bugüne ne cok sey yazilmis yine, aramiza yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz... Sizlereee süperrr bir haberim var kizlar, bende hamileyim:KK9::KK9::KK66::KK66:

Bende temmuz ayinda hamile kalabilenlerdenim, listede düzeltme yapabilirsiniz :KK1::KK1:

Kizlar benim bat aslinda 30 temmuz´du, ama ben gecen hafta cumartesi dayanamayip test yapmistim, cünkü bazi belirtiler vardi midem bulaniyordu, sag gögsüm aciyordu.. Süphelenip yapmistim testi.. Testte ikinci cizgi silik cikmisti, o yüzden bugün yani tam bat´imda testi tekrar yaptim veee sonuccc pozitif :KK1::KK1:

Benim aldigim test, bat´a 2-3 gün kala kesin sonuc verenlerden. Bugün yeni bir test gördüm, hatta kac haftalik oldugunu bile gösteriyor... Bilseydim ondan alirdim :-))

ınsallah hakkimizda hayirlisi olur, sag salim kucagimiza almak nasip olur... Bu ay hamile kalamayan arkadaslar lütfen üzülmeyin, vakti zamani ne zamansa o zaman oluyor...

Allah büyük, ümit kesilmez... Hepinizi öpüyorummmm :KK54::KK54:

tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin rabbim sağ sağlam kucanına almayı nasip etsin canım

bugun ne güzel haberler aldık hamile olan arkadaşları çookkk tebrik ediyorum darısı isteyen herkesin başına inşallah bende hamileyimdr bat 26 temmuz ama test yapmaya cesarte edemedim bi türlü test evde bakıp bakıp duruyorum daha önce 5 günlük bi gecikmem olmuştu ve bugun 5.gunum bi kaç gün daha bekleyecem nasılsa hamileysem regli olmam inaşllah öledir

bugun ne güzel haberler aldık hamile olan arkadaşları çookkk tebrik ediyorum darısı isteyen herkesin başına inşallah bende hamileyimdr bat 26 temmuz ama test yapmaya cesarte edemedim bi türlü test evde bakıp bakıp duruyorum daha önce 5 günlük bi gecikmem olmuştu ve bugun 5.gunum bi kaç gün daha bekleyecem nasılsa hamileysem regli olmam inaşllah öledir

yapsana yaa nası bekliyosun

Herkese merhaba, bugün kırmızı kartı yedim bu ay da bebiş yok bakalım doktorum bu ayda olmazsa rahim filmi çekelim demişti. Kızlar rahim filminin belli bir günü var mı herzaman çektirebilirmiyiz. Çektiren arkadaşlar cevaplayabilir mi?
canım üzülem boşver herşeyin hyırlısı bekliyor elbelt gününü :) ben çektirdim rahim filmini biraz acı veren bi film 10-15 dkk sürüyor adetinin bittiği gün çektirmen lazım allah yardımcın olsun:)

şekerim hemen yapta bize haber ver kıs :)) çatlarız şimcikk bizz

kızlarrrr temmuzda hamile kalmak isteyenlerdendim ilk denememiz sayılır veeeee testim bozuk değilse eğer hamileyiiiiimmmmm:KK66::KK66:
cnımmmm allah tamamını erdirsin inşallah kucağınada almayı nasip eder allah

merhaba kizlar,

ben geldim. Dünden bugüne ne cok sey yazilmis yine, aramiza yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz... sizlereee süperrr bir haberim var kizlar, bende hamileyim:KK9::KK9::KK66::KK66:

Bende Temmuz ayinda hamile kalabilenlerdenim, listede düzeltme yapabilirsiniz :KK1::KK1:

Kizlar benim BAT aslinda 30 temmuz´du, ama ben gecen hafta cumartesi dayanamayip test yapmistim, cünkü bazi belirtiler vardi midem bulaniyordu, sag gögsüm aciyordu.. süphelenip yapmistim testi.. testte ikinci cizgi silik cikmisti, o yüzden bugün yani tam BAT´imda testi tekrar yaptim veee sonuccc pozitif :KK1::KK1:

Benim aldigim test, BAT´a 2-3 gün kala kesin sonuc verenlerden. Bugün yeni bir test gördüm, hatta kac haftalik oldugunu bile gösteriyor... bilseydim ondan alirdim :-))

Insallah hakkimizda hayirlisi olur, sag salim kucagimiza almak nasip olur... Bu ay hamile kalamayan arkadaslar lütfen üzülmeyin, vakti zamani ne zamansa o zaman oluyor...

Allah büyük, ümit kesilmez... hepinizi öpüyorummmm :KK54::KK54:

cnımmm çok sevindim allah herkesin gönlüne göre verir inşallah sanada hayırlı hamişlikler diliorum hadii bakalım :) gözleriniz aydın olsun ailecek:)

cnımmm çok sevindim allah herkesin gönlüne göre verir inşallah sanada hayırlı hamişlikler diliorum hadii bakalım :) gözleriniz aydın olsun ailecek:)

merhaba canim,

cok tesekkürler...insallah darisi dileyen isteyen herkesin basina... doktora gidene kadar bende ki heyecan gecmez artik... Lütfen dualarinizi eksik etmeyin..sevgiler

merhaba kizlar,

ben geldim. Dünden bugüne ne cok sey yazilmis yine, aramiza yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz... sizlereee süperrr bir haberim var kizlar, bende hamileyim:KK9::KK9::KK66::KK66:

Bende Temmuz ayinda hamile kalabilenlerdenim, listede düzeltme yapabilirsiniz :KK1::KK1:

Kizlar benim BAT aslinda 30 temmuz´du, ama ben gecen hafta cumartesi dayanamayip test yapmistim, cünkü bazi belirtiler vardi midem bulaniyordu, sag gögsüm aciyordu.. süphelenip yapmistim testi.. testte ikinci cizgi silik cikmisti, o yüzden bugün yani tam BAT´imda testi tekrar yaptim veee sonuccc pozitif :KK1::KK1:

Benim aldigim test, BAT´a 2-3 gün kala kesin sonuc verenlerden. Bugün yeni bir test gördüm, hatta kac haftalik oldugunu bile gösteriyor... bilseydim ondan alirdim :-))

Insallah hakkimizda hayirlisi olur, sag salim kucagimiza almak nasip olur... Bu ay hamile kalamayan arkadaslar lütfen üzülmeyin, vakti zamani ne zamansa o zaman oluyor...

Allah büyük, ümit kesilmez... hepinizi öpüyorummmm :KK54::KK54:

cok sevındım,yuce rabbım saglıklı bır hamılelık versın ınsallah:)

ramazan ayı hurmetıne hepınıze tez zamanda saglıklı hamılelıkler dılıyorum arkadaslar,umarım hıc beklemezsınız,ve agustos sızın ıcın hhayırlı habere kavustugunuz ay olur,gecen yıl bu zamanlar ben de cok ıstıyordum,suan 9.ayın ıcınde bır hamısım,allah hepınıze nasıp edecek,dualarınızı eksık etmeyın...

slm kızlar herkese günaydınlar,bat tarihim 29 temmuzdu, dün 1 damla kırmızı gördüm o kadar devamı gelmedi,bu ne demek oluyo kafayı yicem bilen varsa bana yol göstersin,sevgiler herkese

Son düzenleme:
X