Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

anladım canım aslında hem kan testi yaptırmak istiorum çünkü hamile kalır kalmaz kullanmam gereken ilaçlar var.hemde istemiyorum çıkmazsa çok üzülcemm :KK59:

nasıl bişey olduğunu biliyorum
geçen ay reglin gecikince hemen test yaptım negatiğf
ertesi gün tekrar
dedim eşime kana gidelim
hadi dedi
neyse dedim yarın olsun sonra
derken bir sabah hastalanıp uyandım
çok kötü ya beklemek

siz ne kadardır deniyorsunuz?

nasıl bişey olduğunu biliyorum
geçen ay reglin gecikince hemen test yaptım negatiğf
ertesi gün tekrar
dedim eşime kana gidelim
hadi dedi
neyse dedim yarın olsun sonra
derken bir sabah hastalanıp uyandım
çok kötü ya beklemek

siz ne kadardır deniyorsunuz?

eylülde evleneli 1 yıl olcak 3.ayımızda hamile kaldım ama kalbi durdu :KK43: sonra korunma süreci 4 ay kadar. 3 aydırda uğraşıyoruz işte

moralini bozmak istemem ama bence reglin gecikmiştir
geçen ay benim de 3 gün gecikti ve çok umutlanmıştım
ama kesinleştirmek için kan vermek en iyisi
ama bekleyebiliyorsan pazartesiye kadar bekle
olmassan gidersin kana

ben doktora sormuştum 1 hafta gecikince idrar testi yapın demişti bence 3-4 gün daha bekle idrar testi yap tekrardan

ben doktora sormuştum 1 hafta gecikince idrar testi yapın demişti bence 3-4 gün daha bekle idrar testi yap tekrardan

o dediğim geçen aydı
bu ay işse bat 2 ağustos
dün test yaptım negatifti
erken olduğunu biliyorum ama ümidim yıkıldı ister istemez

o dediğim geçen aydı
bu ay işse bat 2 ağustos
dün test yaptım negatifti
erken olduğunu biliyorum ama ümidim yıkıldı ister istemez

canım bende mayıstan berii deniyorum seni çok iyi anlıyorum böle erken yapıp üzülmemek için beklemek zorundayız çünkü insan kafaya taktıkça milyonlarca test yapmak istiyo,bu arada en iyi test markası hangisi biliyomusun ben rastgele alıyorum ama kimi 3 tl kimi 6 tl ne fark varki arada

canım bende mayıstan berii deniyorum seni çok iyi anlıyorum böle erken yapıp üzülmemek için beklemek zorundayız çünkü insan kafaya taktıkça milyonlarca test yapmak istiyo,bu arada en iyi test markası hangisi biliyomusun ben rastgele alıyorum ama kimi 3 tl kimi 6 tl ne fark varki arada

valla bence hiçbir farkı yok
misal ben geçen ay 2 marka denedim 2side negatifti
çıkacaksa hepsinde çıkıyo
çıkmıcaksa da benim gibi bi tarafını da parçalasan çıkmıyo :KK60:

valla bence hiçbir farkı yok
misal ben geçen ay 2 marka denedim 2side negatifti
çıkacaksa hepsinde çıkıyo
çıkmıcaksa da benim gibi bi tarafını da parçalasan çıkmıyo :KK60:

:KK1:doğru haklısın sanırım ama umutlu olmak lazım hep olumlu yönünden düşünmek iyi düşünüce iyi oluyo herşey hayatın her alanında bu böyle,benm bir arkadaşım hiç takmadı gezdi tozdu keyfine baktı pat diye hamile kaldı diğeride her hareketine dikkat ediyo aklı sürekli bebekte ama o hala kalamadı ,sanırım stresle de ilgili rahat olup akışına bırakmamız lazım

:KK1:doğru haklısın sanırım ama umutlu olmak lazım hep olumlu yönünden düşünmek iyi düşünüce iyi oluyo herşey hayatın her alanında bu böyle,benm bir arkadaşım hiç takmadı gezdi tozdu keyfine baktı pat diye hamile kaldı diğeride her hareketine dikkat ediyo aklı sürekli bebekte ama o hala kalamadı ,sanırım stresle de ilgili rahat olup akışına bırakmamız lazım

kesinlikle öyle ama bu takmayım deyince olcak olsaydı keşke

merhaba kızlar, bende temmuzda hamile kalmak isteyenlerdenim..bat da 5 ağustos..ya bende çk stres yaptım..ağır bişi hiç kaldırmıyrm..ilk çalışmamız bu arada :KK1: akşam tarkan konserine gidicez mesela..hoplayıp zıplayamicam..uzaktan izlicem mecburen sakince :KK1: laylaylom olmak lazım sanırım... benide ekleyin bat listesine :KK34:

merhaba kızlar, bende temmuzda hamile kalmak isteyenlerdenim..bat da 5 ağustos..ya bende çk stres yaptım..ağır bişi hiç kaldırmıyrm..ilk çalışmamız bu arada :KK1: akşam tarkan konserine gidicez mesela..hoplayıp zıplayamicam..uzaktan izlicem mecburen sakince :KK1: laylaylom olmak lazım sanırım... benide ekleyin bat listesine :KK34:

hoşgeldin cnm listeyi tal hanım güncelliyor,konserde iyi eğlenceler keyfine bak,eninde sonunda gelecek bebişler

evet bu ay ilk deneme,ilk heyecandı.
ilk aydan beklemek belkide yanlıştı ama ne bilim umutluydm hayırlısı...

benimde bu ay ilk deneme, hakkımızda hayırlısı 5 ağustosu bekliyrm..ilk denemede tutturan varmı kızlar...evleneli 1,5 yıl oldu benim..bi duyum aldım..yumurtalıklar tembelleşiyormuş die..bu konu hakkında fikri olna varmı kızlar....

kızlarrrr temmuzda hamile kalmak isteyenlerdendim ilk denememiz sayılır veeeee testim bozuk değilse eğer hamileyiiiiimmmmm:KK66::KK66:

benimde bu ay ilk deneme, hakkımızda hayırlısı 5 ağustosu bekliyrm..ilk denemede tutturan varmı kızlar...evleneli 1,5 yıl oldu benim..bi duyum aldım..yumurtalıklar tembelleşiyormuş die..bu konu hakkında fikri olna varmı kızlar....

zannetmyrm öyle bişi olduğunu,
yakn arkadaşm ilk denemede tutturdu walla şuan 2 aylk hamile..
hepimz şaşırdk kaldk kendide dahil :KK52:
bebiş meğerse gelmeyi dört gözle bekliyomş darısı bizim başımıza inşallah:emir_bebek::nazar:

slm kızlar nbr?:KK70:
nasılsınız bakalım hamişimz yok galiba..:26:

temmuz ayıda yarın bitiyo..umudu eksilernler inş. ağustosta yepyeni umutlarla devam ederler..temmuz ayından hala umudu olanlarda inş. umduklarına kavuşurlar...:KK16:

zannetmyrm olduğunu..
iş arkadaşm ilk denemede tutturdu walla 1,5 aylk filan hamile şuan.
hepimz şaşırdk bebeği dört gözle gelmeyi bekliyomş meğerse...:nazar::emir_bebek:
darısı bizim başımıza..

zannetmyrm öyle bişi olduğunu,
yakn arkadaşm ilk denemede tutturdu walla şuan 2 aylk hamile..
hepimz şaşırdk kaldk kendide dahil :KK52:
bebiş meğerse gelmeyi dört gözle bekliyomş darısı bizim başımıza inşallah:emir_bebek::nazar:

evet bence de öyle çünkü ben de 2 yıllık evliyim 2 yıl korunduk bu ay ilk denememiz di ve tuttu allahın izniyle

merhaba kizlar,

ben geldim. Dünden bugüne ne cok sey yazilmis yine, aramiza yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz... sizlereee süperrr bir haberim var kizlar, bende hamileyim:KK9::KK9::KK66::KK66:

Bende Temmuz ayinda hamile kalabilenlerdenim, listede düzeltme yapabilirsiniz :KK1::KK1:

Kizlar benim BAT aslinda 30 temmuz´du, ama ben gecen hafta cumartesi dayanamayip test yapmistim, cünkü bazi belirtiler vardi midem bulaniyordu, sag gögsüm aciyordu.. süphelenip yapmistim testi.. testte ikinci cizgi silik cikmisti, o yüzden bugün yani tam BAT´imda testi tekrar yaptim veee sonuccc pozitif :KK1::KK1:

Benim aldigim test, BAT´a 2-3 gün kala kesin sonuc verenlerden. Bugün yeni bir test gördüm, hatta kac haftalik oldugunu bile gösteriyor... bilseydim ondan alirdim :-))

Insallah hakkimizda hayirlisi olur, sag salim kucagimiza almak nasip olur... Bu ay hamile kalamayan arkadaslar lütfen üzülmeyin, vakti zamani ne zamansa o zaman oluyor...

Allah büyük, ümit kesilmez... hepinizi öpüyorummmm :KK54::KK54:

merhaba kizlar,

ben geldim. Dünden bugüne ne cok sey yazilmis yine, aramiza yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz... sizlereee süperrr bir haberim var kizlar, bende hamileyim:KK9::KK9::KK66::KK66:

Bende Temmuz ayinda hamile kalabilenlerdenim, listede düzeltme yapabilirsiniz :KK1::KK1:

Kizlar benim BAT aslinda 30 temmuz´du, ama ben gecen hafta cumartesi dayanamayip test yapmistim, cünkü bazi belirtiler vardi midem bulaniyordu, sag gögsüm aciyordu.. süphelenip yapmistim testi.. testte ikinci cizgi silik cikmisti, o yüzden bugün yani tam BAT´imda testi tekrar yaptim veee sonuccc pozitif :KK1::KK1:

Benim aldigim test, BAT´a 2-3 gün kala kesin sonuc verenlerden. Bugün yeni bir test gördüm, hatta kac haftalik oldugunu bile gösteriyor... bilseydim ondan alirdim :-))

Insallah hakkimizda hayirlisi olur, sag salim kucagimiza almak nasip olur... Bu ay hamile kalamayan arkadaslar lütfen üzülmeyin, vakti zamani ne zamansa o zaman oluyor...

Allah büyük, ümit kesilmez... hepinizi öpüyorummmm :KK54::KK54:

tebrik ederim allah tamamına etrdirsin inşallahh .. senin adına çok sevindim gerçekten .. allah tamamına erdirsin sağ salim kucağına almayı nasip etsi inşallah.. benim snaırım bu ayki hayaller suya düştüü :KK43:( artık öbür aya nasipse diyelim..

X