Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım tıpta ayıp yoktur..lekelenmenin nasıl olduğunu anlatabilrmsin?:26:

tabiki anlatırım geçen ayın 20 de oldu ben her ayın 20 de adet olrum olmadım hafif adet sancılarım başladı ilk başta 5-6 damla pembe kan geldi sonra erti günler kahverengi oldu ve pet kullanmadım bile peçeteye silicek kadar geldi 3. gün bitti

hoşbulduk canım..

hiç kafanı karıştırma kanama bitince bi idrar testi yaparsın..inş.vardır canım..

zaten ortada bi kanama yokta bakalım beklicem cmt de dr gitcem zaten hayırlısı benim için dua edin nolur kızlar :2::2:

zozdemir yaa bana umut verdin şimdi..benimde adetim 2 gün önceydi..2 gün pembe kanamam oldu bugün bitti gibi bişe?sol kasığımda elleyince bişeler hissediyorum..
hamiş kızlar sizden bişe rica edecem..sağ ve sol kasıklarınızın tam kıl bitiminden elinizle hafifçe bi bakın..böyle çekirdek gibi bi şişlik varmı?

arkadaşlar ben de 6 gün geciktim sadece göğüslerim ağrıyor arada bir de adet olacakmışım gibi sancı sizce hamile miyim? test için biraz daha bekleyim diyorum negatif görmek istemiyorum

zozodemir canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .. bu ay benim de aynı anlattığın gibi oldu bir gün gecikmeli bir iki kere de koyu renkli az bi pıhtı şeklinde oldu ve bu gün üçüncü gün bişey yok ortada sanki adet olacak gibi belim kasıklarım bacaklarım da ağrıyo anlatırmısın senin nasıl oldu ne zaman oldu

sen öyle deyince baktım şimdi. yok canım bende şişlik. ama karnımın içinde dönp duran bi ağrı var ya geçmedi tam olarak.

arkadaşlar ben de 6 gün geciktim sadece göğüslerim ağrıyor arada bir de adet olacakmışım gibi sancı sizce hamile miyim? test için biraz daha bekleyim diyorum negatif görmek istemiyorum

bencede bekle cnm insan üzülüyo sonra bende beklicem 1 hafta beklemek normalmiş doktora sormuştum

ayyy nasıl sevindim anlatamam..bende ikiz istiyorummmm:84:

talcımm bnmde koyu renk akıntı şeklinde oldu lekelenmem ne kırmızı ne kahverengi çok acık renkte.bugün 4. gün hala gelio wcye gittikce peçeteye.
bnm sol kasığımda hafif şişlik var cnm ve sağa kasğıma göre daha sert
bnm en belirgin belirtim bacak ağrısıydı bacaklarım hala çok ağrıyo yaaa

hoşgeldin canım..ayy ne duruyorsun ben hiç duramazdım galibacanım batın 22 temmuzmu senide listemize ekleyelim..
zaten ortada bi kanama yokta bakalım beklicem cmt de dr gitcem zaten hayırlısı benim için dua edin nolur kızlar :2::2:
ayy bence var gibi bakalım hayırlısı..ilk müjdeyi bize ver

sen öyle deyince baktım şimdi. yok canım bende şişlik. ama karnımın içinde dönp duran bi ağrı var ya geçmedi tam olarak.

canım şöyle uzan kalçanı hafifçe kaldır elinle hafifçe kasıklarına dokun..çekirdek gibi bi sertlik varmı..bastırmadan bak canım..
bekliyorum benim için çok önemli sol kasığımda öyle bi sertlik var benim..

ayyyy canımm inşallah öyle bişey varsa eğer çok şanslısın 2. sitresten kurtulursun ama 3.yüde düşüüosan bilemicem tabi

benimde pembe kanamam oldu amaaan ümitlenmemeli miyim acaba?ne karışık işler

evet ekleyin lütfen
en son haziran 23'de adet oldum burada okuduğum adaçayı yağını uyguladım sağ kasığımda arada bir batma oluyor eşim hemen test yapmayalım bekleyelim diyor. midem ağrımaya başladı 10 gündür haftaya çarşambaya kadar beklicem eşime söz verdim cnm yoksa bende zor duruyorum

hosgeldin makikosa,

ya nasil sabrediyorsun, ben bile BAT tarihime 7 gün kala test yapmistim dayanamayip... silik cizgi cikti, o yüzden testi bu hafta sonu yenileyecegim )).. bakalim gercekten hamilemiyim degilmiyim..:44::44:

sen hamile olabilirsin, ümit vermek istemiyorum ama... insallahta hamissindir.. hadi hayirlisi

sağol canım darısı başına inş. Sende hamilesindir ama bende pıhtı şeklide olmadı normal akıntı şeklinde oldu ve kahverengi geldi 2-3 gün sürdü bitti bacaklarım felan ağrımadı ama belim ağrıyordu kasıklarımda da bişiler yoktu işte hamile olduğumu öğrenmeden 1 hafta önce kasıklarım ağrıdı yani çok hafif şekilde ara ara oldu 3-4 saniye sürüyordu geçiyordu bazende şiddetli oluyordu

dayanamıyorum ki sadece eşime söz verdiğim için bekliyorum yoksa bana kalsa ben dün akşam kan testi yaptıracaktım sizce mide ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi? üşüttüm desem bu kadar uzamazdı adet tarihlerim aşağıdaki gibi
nisan 22
mayıs 23
haziran 23

ay baktım şimdi ya acaba benmi beceremedim yok şişlik ama bu kişiden kişiye değişebilir canım yinede

bence eşini dinleme nerdeyse bi hafta olcak hemen bugün git kan testi yaptır büyük ihtimal hamilesin gibi geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…